Yalnız Kurt ve Yavrusu - Marmara Çizgi (28 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan emre ozdamarlar, 08 Ekim, 2011, 22:34:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alan ford

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

doktor1881

Mrtekin

Şu an öğrendim. Üzerimden türlü gaile, gasavet kalktı, o derece mutlu oldum.
They drew first blood...

darkwood

Güzel haber, yanında Conan'ın Vahşi Kılıcı 23-24 te varsa harika olur.
Darkwood Sakinleri..

Mrtekin

They drew first blood...

ZGeralt

Nomad

Online satış sitelerinde yok henüz.
Ya da ben bulamadım.

Mrtekin

Alıntı yapılan: ZGeralt - 05 Nisan, 2019, 11:57:58
Çıktı, ben dün aldım hatta ikisini de :)

Aldığın yerde, Conan'da görmüş müydün ZGeralt?
They drew first blood...

ZGeralt

Alıntı yapılan: Mrtekin - 05 Nisan, 2019, 19:38:16
Aldığın yerde, Conan'da görmüş müydün ZGeralt?

Yok görmedim, Kadıköy Büyülü Dükkan'dan aldım.
Yeni çıkanları girişe koyuyorlar, orada yoktu en azından:)

memospinoz

Bir intikam görevi, işin içine bir miktar zehir girmeden tamamlanmış sayışmaz. Yardımcısının, intikam yoluna çıkmış bu durdurulamaz samurayı engelleme çabalarının başarısız olmasından bıkan Shogun, zehir ustası Abeno Kaii'yi, Yalnız Kurt ve Yavrusu olarak bilinen Ogami Itto adlı ronin ve Daigoro adındaki oğlunu avlamasına yardım etmesi için Yagyu klanının emrine yollar. Yanına aldığı zehir kesesiyle yola çıkan Abeno, sokaklardaki casusların da yardımıyla bu baba ve oğluna sinsice, adım adım yaklaşmakta zorlanmaz. Çok geçmeden Ogami ve Daigoro, kendilerinin gizli ajanlar, ölümcül derecede baştan çıkartıcı hayat kadınları ve nehirler gibi çağlayan zehirlerin ortasında bulurlar! Harvey ve Eisner ödüllü bu seri, yoluna tam gaz devam ediyor.

Sayfa Sayısı: 320
Etiket Fiyatı: 30 TL

memospinoz

Kan ve orunun yolu derinleşip uzadıkça, yozlaşma ve ikili oyunlar da artıyordu. Nispeten kötü ve hırslı denilebilecek iki büyük güç, yağmurlar ve seller eşliğinde Edo'ya doğru yoluna devam eden gözü dönmüş samuray Itto Ogami'yi öldürmek için nihayet işbirliği yapmaya karar verdi. Itto ve oğlu Daigoro'ya herkesten önce ulaşmak isteyen Shogun'un zehir ustası, samuray ve oğlunun, bebek arabasını bıraktıkları tapınakta onları beklemekteydi. Takip ettiği izler onu buraya kadar getirmişti ve şimdiye kadar yaptığı en ölümcül zehri yapmaya çalışıyordu. Bu arada Yalnız Kurt ve Yavrusu da bir sonraki duraklarına hazırlanmak için bir terziye ipekten urbalar diktiriyorlardı! Havada bir koku var ve bu, ölüm kokusuna benziyor!

Sayfa Sayısı: 320
Etiket Fiyatı: 30 TL

Mrtekin

20. Cildi tadını çıkarta çıkarta okudum.

Edo'ya ulaşan Ogami'nin peşine, bu sefer Shogun'un talimatı ile çeşnicibaşısı ve kurduğu teşkilat düşüyor. Adam esasen zehir üzerinde uzmanlaşmış insan formunda bir canavar ve açıkçası bu
meydan okuyuşu bir fırsata çevirip, tüm gücü ele geçirmeyi düşünüyor. Ogami'nin bu sefer Bushido yolundan gitmeyen çok kurnaz bir düşmanla mücadelesini izliyorsunuz, tam bir taktik ve strateji savaşı.

Çok bekledik, kaldı çıkan 21.cilt, onu da okuyunca kalan ciltler için yine en az bir sene bekleyecek miyiz?

Marmara Çizgi'ye çok teşekkürler ve fakat bir gayret hızlandırarak bitirse bu seriyi çok şükela olacak.
They drew first blood...

Mrtekin

"Ölümün Tatlı Kokusu" adlı 21. Cilt, gerçekten baştan sona efsane bir cilt. Hiç hız kesmedi, tempo ve gerilim, müthişti.

Hikayenin yavaş yavaş sona yaklaştığına dair emareler de, ilk kez, bu ciltte karşımıza çıkıyor.

Gerçekten çok özlemişiz, tadı damağımızda kaldı. Bu başyapıtın üzerine ne dense, ne söylense kifayetsiz...

Gel 22, bir an önce, vakit kaybetme:-)
They drew first blood...

peder clemente

Yalnız Kurt ve Yavrusu serisinin yazarı Kazuo Koike 17 Nisan 2019 çarşamba günü, 83 yaşında vefat etmiş. Yüce Tanrı'nın sonsuzluğunda huzurla yatsın. Bundan sonra okuyacağım her ciltte kendisini, bize böyle bir eser bıraktığı için minnetle anacağım.