Yalnız Kurt ve Yavrusu - Marmara Çizgi (28 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan emre ozdamarlar, 08 Ekim, 2011, 22:34:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Marmara'dan bu güzel seriyi tamamlaması için bir atak bekliyoruz artık.
Darkwood Sakinleri..

lancelot88

serinin devamı gelecek mi en son kitabın ne zaman çıktığını unuttum artık

Mrtekin

Valla keşke kalan şu 5 cildi bir anda yayınlasalar da, seriyi tamamlasalar, ne güzel olurdu:-)
They drew first blood...

kedidiro

Bu başlığın her yeniden gündeme geldiğini gördüğümde; "acaba yeni sayı müjdesi mı?" diye umutlanıyorum ama hep hüsran hep hüsran... Gelsin artık yeni sayılar...

Mister NO

Takip ettiğim tek manga. Büyük keyif aldığım bir seri.

En kısa sürede tamamlanması dileğim.

alan ford

yeni iletilerde görünce heyecan yapıyorum. Hadi artık marmara, gazlayın biraz, son düzlüktesiniz
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

İdrava

Buraya yeni sayı gelmeden yazmayalım arkadaşlar. Her seferinde umutlanıpda hayal kırıklığına uğramak çok kötü bir şey...

Draka

Bu yazıyı okuyan herkesden özür diliyorum ama yazmak istedim. Haber yok mudur? 1 yıl oldu  :o

Mrtekin

They drew first blood...

dayıcomics

Marmara fasikül sevdalısı oldu ama, belki bir cilt basabilirler.

sagua

Instagramda İlke Keskin 24-25'in baskıya yollandığını söyledi.

Draka

Yine bir nerede bu yeni sayı sezeneişi bekliyordum. İyi oldu bu haber  :D

dean

Bushido'nun, yani savaşçı olmanın gerçek anlamı, bu cildin her sayfasında hissediliyor. Küçük bir çocuk, kendi canı pahasma babasını güvenli bir yere sürüklemeye çalışıyor. Bu gezgin samur ay ve ölümcül düşmanı, bu küçük çocuğun buz ısırığı olan parmaklarını iyileştirmek için birlikte çabalıyor ki çok geçmeden tekrar kılıçlarını çekip ölümüne bir düelloya tutuşacaklarını biliyorlar. Başka bir samuray da kendi dilini ısırıp intihar ederek taşıdığı sırları mezara götürecek. Samuray yasaları karmaşıktır ve ironiyle doludur; bu yüzden çok az insan, bu yasalara uyarak yaşamını sürdürebilir. Ama bu efsanevi mücadelenin sonlarına yaklaşırken gerçek bushiler, bir adım öne çıkıyor ve renklerini belli ediyorlar. Sonuna kadar gidecek bir dövüş. Bu yüzden son günlerinde, bir ronin ve küçük oğlu, öldürülen bir eşin ve bir annenin mezarını ziyaret edecek. Dallarda tomurcuklar açarken, bu, ikisinin birlikte geçireceği son bahar olabilir.

Sayfa Sayısı: 312
  Etiket Fiyatı: 39 TL

dean

Ronin kahramanımızın ölümcül düşmanı Retsudo Yagyu, Shogun tarafından Edo Sarayı'na hapsedilmişti. Görünüşe göre işbirlikçi zehir ustası Abeno Kan, Yagyu mektubunu ifşa etmişti! Ve ona bekçilik eden ise zehir ustasından başkası değildi. Ufak dozlarla Retsudo'nun hayatını onursuz bir şekilde sona erdirmeyi planlıyordu. Ama Yagyu'nun Edo Sarayı'nda bile casusları vardı ve mesaj, Japonya'da sıradan vatandaşlar gibi yaşayan "otlar"a ulaşmıştı. Bu çaresizlik anında kendilerini feda etmek, vicdanlarına kalmıştı. Bu arada Ogami Itto, bir kulübede yaşıyor ve günü geldiğinde savaş alanında kendi elleriyle koruması gerekecek olan oğlunu eğitiyordu. Aynı zamanda, ölüm çayırlarına saplanmış iki kılıç, kendilerini çekip çıkartacak ve hikâyemizin sonuna bizi biraz daha yaklaştıracak iki eli bekliyordu.

Sayfa Sayısı: 314
  Etiket Fiyatı: 39 TL

nocardia

Kalan son üç sayı da bir seferde çıkarsa (2021 sonuna doğru olur diye tahmin ediyorum) tamamlandığını göreceğiz. Ha gayret Marmara Çizgi sonuna kadar yanındayız.