Yalnız Kurt ve Yavrusu - Marmara Çizgi (28 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan emre ozdamarlar, 08 Ekim, 2011, 22:34:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SYG

Marmara Çizgi bir manga çıkartmayı düşünüyor fb sayfasından kamuoyu yoklaması yapıyordu ve klasiklerden olacağı hakkında ufak bir ipucu verdi. Neden Lone Wolf and Cub olmasın diyoruz.

ahmetc51

Acikcasi bu seru icin yorumlarim -turkiye de manga kulturunun ilerlemesi acisindan- pek olumlu olmayacak, cunku, cok eskilerin serisi. Bence Turkiyede manga ve cizgi roman kulturunun gelismesi acisindan daha guncel serilerin yayinlanmasi lazim.. Tabii bu benim sahsi fikrim..

tommikser

Manga cahili olarak mesala desem? Bende bir açıdan katılıyorum size.Dragon Ball varken dimi? :D

omega red

Alıntı yapılan: ahmetc51 - 17 Mayıs, 2012, 17:55:03
Acikcasi bu seru icin yorumlarim -turkiye de manga kulturunun ilerlemesi acisindan- pek olumlu olmayacak, cunku, cok eskilerin serisi. Bence Turkiyede manga ve cizgi roman kulturunun gelismesi acisindan daha guncel serilerin yayinlanmasi lazim.. Tabii bu benim sahsi fikrim..

marmara çizgi'nin önceliği manga kültürünün ilerlemesinden çok, kalite çizgiromanları yayımlamak olduğunu düşünüyorum.

Nightrain

Marmara Çizgi'nin Facebook sayfasından. Hayırlı uğurlu olsun, İnşallah sonuna kadar görürüz bu seriyi.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

emre ozdamarlar

Vay anasini arkadas harbiden helal olsun Marmara Cizgi'ye.
Artik bu seriyi alip desteklemek boynumuzun borcu.

Gambit

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 18 Mayıs, 2012, 14:17:32
Vay anasini arkadas harbiden helal olsun Marmara Cizgi'ye.
Artik bu seriyi alip desteklemek boynumuzun borcu.

Al benden de o kadar: vay anasini sayin seyirciler, bugunleride gormek nasip olacakmis bizlere. Umuyorum hak ettigi degeri bulur ve satis patlamasi yasar marmara cizgi

Cantürk

ben de dark Horse'un yayınladığı 28 cilt var. Gene de destek olmak amacıyla almayı düşünüyorum.

SYG

FMA gibi popüler bir seri yayınlasa iyi satardı ama klasiklerden yayınlaması çok daha iyi oldu.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Jedmau

tommikser

Senden bir manga atraksiyonu yok mu abi?Bak gelecek orada gibi ne dersin FMA mesala? ;D

Not:Bugün seni sıkıştıracam abi ona göre.Hoş beni yakalasan o kiloyla sen tosta dödürürsün ya neyse hahahaha... (şaka abi şaka kızmak yok  ;D)

Jedmau

Hahahahaha :D

Yok be dostum , Mangada basmak isteyeceğim sadece 3 yayın var. Zaten en çok istediğimi Marmara basıyor ( GRRRRRRRR ;) ) Şaka bi yana şu yoğunluktan kurtulup Star Wars Klon Savaşları ve UA Dallas bitrmem lazım önce.

Sonra hemen Deadpoola girişmek gerek , peki sonra ? Sonra ;)

tommikser

Jedmau