Yalnız Kurt ve Yavrusu - Marmara Çizgi (28 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan emre ozdamarlar, 08 Ekim, 2011, 22:34:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

JBC, FullMetal Alchemist'i yayımlasın. ;D

O değilde, D&R'nin "en çok satan çizgi romanlar" listesinde Death Note resmen domine etmiş.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

tommikser

Yahu İlke eğer L.wolf'da dizgide dersen yanaklarından öpecem ona göre :-* :-* :-*

ilke

Güneş,

Lone Wolf dizgisi bitti. Yarın ozalit almak için matbaaya yolluyorum.

tommikser

ercoktay

Emre 2. kitaptan Japon halk türküsünü çevirdiğini yazmış. 2. kitapta hızla gelecek gibi. Bu kitabı çizgiroman okuyan herkese hatta kitap okuyan herkese bir şekilde aldırmak lazım. Ben çıkar çıkmaz reklamlara başlayacağım. Akşam gazetesinin haftasonu eklerinin yayın yönetmeni bir çizgiroman sever ve o ve ekibinden birkaç kişi bu mangayı heyecanla bekliyorlar. Belki cumartesi ya da pazar ekine bir haber bile yapabilirler.

gamlıbaykuş

10 puan 10 puan 10 puan. Tüm puanlar İlke'ye. (Rahmetli Barış Manço gibi yapalım )
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

alan ford

Kitap fuarı bütçesine başlamak lazım anlaşılan.  ;)  Bu arada umarım düz basılıyordur :D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

ercoktay

İngilizce baskıları düz idi. Herhalde bizdeki baskılar da düz olur.

ilke

gamlıbaykuş

İlke facebookdan Lone Wolf and Cub'un kapağını yayınlamış. İnternete telefondan girdiğim için yükleyemedim...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hanac

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 24 Ekim, 2012, 11:49:50
İlke facebookdan Lone Wolf and Cub'un kapağını yayınlamış. İnternete telefondan girdiğim için yükleyemedim...

hanac

hennessy

Sayın Hasan bey küçük resim lütfen 40 inç ekranı açmak zorunda kaldım tamamını görmek için :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Alıntı yapılan: hennessy - 30 Ekim, 2012, 22:47:31
Sayın Hasan bey küçük resim lütfen 40 inç ekranı açmak zorunda kaldım tamamını görmek için :)

Ne oldu ki ? Sorun ne ?