Yalnız Kurt ve Yavrusu - Marmara Çizgi (28 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan emre ozdamarlar, 08 Ekim, 2011, 22:34:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun Ça

dean

HayalGücü

Yeni sayının çıkacağının haberini okumak bile başka bir keyif veriyor. :)

tommikser

İlke gerçekten çok düzenli çıkarıyor.Dediği gibi 45 günde 1 yayını okuyabiliyoruz.Ellerine sağlık.Darısı Bone'a.

haysat

İlke  bu işi yoluna koydu.

Tutan seriye yüklendikçe çoşuyor,gerçi Yürüyen Ölüler'de 2 sayı sonra kafakafaya geleceğiz.

Bakalım o zaman İlke'ye nasıl bir sitemde bulunacağız,belki satışları düşük olan ve çıkaracağım diye söz verdikleri yayınlara daha bir sahip çıkarlar.

Çünkü İlke ve Erdem Bey bazı serilerde yavaş ama sözverdikleri şekilde çıkaracaklardır.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

HacıGeraltEmmi

Bu çizgi roman için tek şey söylenebilir; BAŞYAPIT!
Manga olduğu için önyargılı yaklaşan kalmamıştır umarım.
Ogami, Itto ve yavrucağı Daigoro zorlu mücadelelerle yolculuklarına devam ediyorlar, biz de onlarla yürürken her durakta yeni sürprizlerle karşılaşıp, heyecanlarına ortak oluyoruz.
6. cilt sür'atle okundu, tadı damakta kaldı. Yeni cilt ne zaman? :D

hennessy

Alıntı yapılan: Mic-Har - 09 Ağustos, 2013, 12:11:20
[IMG]http://i.imgur.com/dpTCKTI.jpg[/img]

Bayramdan sonra.

Her kitap beni büyülüyor. Nefis bir cilt daha bitti Yalnız kurt'un yavrusunun kendisini savunmak için samuray kılıcına sarılması harika idi. Balonsuz çizimler nefisti. Marmara tekrar teşekkür ederim.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

ilke

Arkadaşlar,

güzel yazılarınız için teşekkür ederim.

Biraz geç de olsa 7-12 arasının anlaşması biraz önce elime geldi. En kısa sürede 7. cildin hazırlıklarına başlıyoruz.

tommikser

İlke yayını 45 günden 30 güne çekmeyi düşünüyor musun?

Siege ne zaman çıkacak belli mi?

Bone ne oldu?  ;D

Yürüyen ölüler'e yetişecek miyiz?

Murat Abinin röp. kıskandım cevap verirsen sevinirim.

kalidor

Alıntı yapılan: tommikser - 26 Eylül, 2013, 14:06:45
İlke yayını 45 günden 30 güne çekmeyi düşünüyor musun?

Siege ne zaman çıkacak belli mi?

Bone ne oldu?  ;D

Yürüyen ölüler'e yetişecek miyiz?

Murat Abinin röp. kıskandım cevap verirsen sevinirim.

SSOC'i, Cimmeria serisini ve Red Sonja'yı sormazsınız da Bone'ı, Siege'i sorarsınız  :-X Conan'ın, Red Sonja'nın talihsizliği de Marmara Çizgi'ye düşmüş olması ne diyeyim  :'( Özer Sahaf alabilse şu telifleri keşke.  Adam Solomon Kane ve 2 tane tuğla gibi Kull bastı. Conan, Kull'dan, Brendon'dan ve Thorgal'den bence fazla satıyordur.
Crom! Ölüleri Say...

tommikser

hennessy

Alıntı yapılan: ilke - 26 Eylül, 2013, 13:56:46
Arkadaşlar,

güzel yazılarınız için teşekkür ederim.

Biraz geç de olsa 7-12 arasının anlaşması biraz önce elime geldi. En kısa sürede 7. cildin hazırlıklarına başlıyoruz.

İşte beklenen cevap İlke kardeşim. Bu seri bittiğinde güzel bir arşiv olacak.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

zagortenay

Forumda okuyan herkes övüyordu bende 1. merkezi sınavın bitişini kutlamak amacıyla 1. sayısını aldım ve gerçekten çok güzel nefessiz okudum, okumayanlar okusun bence :D

doktor1881

Yalnız kurt ile ilgili bence şöyle bir durum var; yalnız kurt sadece bir çizgi roman değil japon kültürünün önemli bir mirası.
Kime okuttuysam bayıldı ve kendisi de almak istedi. Bilemiyorum ama bu zamana kadar kazandırılmaması bile bence hazin.
Marmara'ya ne kadar teşekkür etsek azdır. Aynı düşüncelerim yalınayak için de geçerli. Eğer ekollere takılmazsanız, çizimler çok farklı demezseniz mutlaka okutulması lazım. Hatta bence daha da ileri gidip ilköğretimdeki çocuklara edebiyat derslerinde zorunlu okutulmalı.

-----------------------------------------------------------         

Forumdaki  arkadaşların ısrarı ile Yalnız Kurt aldım Lise sondaki oğluma oku güzelmiş dedim (ben 20 sayfasını okuduktan sonra) 
Oğlum ki Zagor'dan başka okumayan biri. Beni kırmadı ve okudu. Baba devamı yok mu ? dedi.
İdefix den 4 cilt sipariş etmiştim, 2 si geldi 2 sini bulamamışlar yok satıyormuş bitmiş ;D ;D ;D
FORUMDAKİ arkadaşlara çok teşekkürler bu kitapdan bizi haberdar ettikleri için.

pearl jam

Alıntı yapılan: doktor1881 - 14 Ocak, 2014, 09:36:29
Yalnız kurt ile ilgili bence şöyle bir durum var; yalnız kurt sadece bir çizgi roman değil japon kültürünün önemli bir mirası.
Kime okuttuysam bayıldı ve kendisi de almak istedi. Bilemiyorum ama bu zamana kadar kazandırılmaması bile bence hazin.
Marmara'ya ne kadar teşekkür etsek azdır. Aynı düşüncelerim yalınayak için de geçerli. Eğer ekollere takılmazsanız, çizimler çok farklı demezseniz mutlaka okutulması lazım. Hatta bence daha da ileri gidip ilköğretimdeki çocuklara edebiyat derslerinde zorunlu okutulmalı.

-----------------------------------------------------------         

Forumdaki  arkadaşların ısrarı ile Yalnız Kurt aldım Lise sondaki oğluma oku güzelmiş dedim (ben 20 sayfasını okuduktan sonra) 
Oğlum ki Zagor'dan başka okumayan biri. Beni kırmadı ve okudu. Baba devamı yok mu ? dedi.
İdefix den 4 cilt sipariş etmiştim, 2 si geldi 2 sini bulamamışlar yok satıyormuş bitmiş ;D ;D ;D
FORUMDAKİ arkadaşlara çok teşekkürler bu kitapdan bizi haberdar ettikleri için.

Böyle şeyler duyunca forumda gerçekten güzel bir iş yaptığımızı düşünüyorum.

Hemen sıradaki tavsiyeme geçiyorum :) : Ateş Yakmak. En fazla 15 dakikada okursunuz ama hem çizimleri hem de hikayesiyle  dört dörtlük bir çizgi roman.   http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,7403.0.html