Mister no 244 lük seri - TAY

Başlatan Gandalf, 12 Ekim, 2011, 13:23:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ravengelus

Sayın s.b, amaç sadece kitapları okumak olsa, dediğiniz gibi olur, çokta güzel olur. Ama benim istediğim Tay yayınları serilerini tamamlamak. Sadece çizgi romanlarda değil üstelik. O dönemde okumuş olduğum tüm çocuk kitaplarını da toplamaya çalışıyorum. Tabi dediğiniz gibi her zaman temiz kitaplar bulmak zor oluyor. Ama zaman zaman da inanılmaz derecede temizleri de bulunabiliyor. Tek üzüntüm var, zamanında Tay deposu satış yaptığında haberimin olmaması:)) O zaman yeni koleksiyonlara yönelebilirdim belki:)

Gandalf

Alıntı yapılan: ravengelus - 07 Ocak, 2012, 21:04:47
Sayın s.b, amaç sadece kitapları okumak olsa, dediğiniz gibi olur, çokta güzel olur. Ama benim istediğim Tay yayınları serilerini tamamlamak. Sadece çizgi romanlarda değil üstelik. O dönemde okumuş olduğum tüm çocuk kitaplarını da toplamaya çalışıyorum. Tabi dediğiniz gibi her zaman temiz kitaplar bulmak zor oluyor. Ama zaman zaman da inanılmaz derecede temizleri de bulunabiliyor. Tek üzüntüm var, zamanında Tay deposu satış yaptığında haberimin olmaması:)) O zaman yeni koleksiyonlara yönelebilirdim belki:)

Üzülme dostum seni burada en iyi anlayabilecek insanlardan birisinin ben olduğumu düşünüyorum, Eğer yardıma ihtiyacın olursa, hiç çekinmeden yardım iste, mutlaka sana tekrar dönüş yaparım.
Bu arada Tay yayınları ve diğer yayınları içeren büyük bir koleksiyonu 1,5 yıl gibi bir zaman da tekrar topladım, şu an elimde 4000 in üzerinde eski ve yeni serilerden sıralı takım halinde kitaplar mevcut, zaten bu kitaplarıda  arkadaşlarımla Facebook sayfamda sürekli paylaşmaya çalışıyorum.
Hiç kafanı takma , bulamam diye de üzülme, böyle sıkıntı çektiğin zamanlarda mutlaka Allah karşına birilerini çıkarıyor emin ol.
Sağlıcakla kal.
Serdar.

ravengelus

Çok teşekkürler Serdar Bey. Ben de zaman içerisinde eksiklerime bulacağıma yürekten inanıyorum. Araştırmak, buna zaman harcamakta ayrı bir zevk zaten benim için. Zamanında beyoğlunda bir sahafta görmüştüm, 244'lük serinin tamamını satıyordu. O zaman için 500 milyon istemişti. Sanıyorum 1998 senesiydi. O zaman içimden gelmiş ama alamamıştım. Miktar da fazlaydı ama içimde daha o ateş yokmuş demek ki:))
Siz nerelerden faydalandınız, nasıl yaptınız acaba? Zaman bulup anlatabilirseniz sevinirim. Bu arada facebook sayfanıza üye olmuştum zaten.

Gandalf

Alıntı yapılan: ravengelus - 08 Ocak, 2012, 13:37:06
Çok teşekkürler Serdar Bey. Ben de zaman içerisinde eksiklerime bulacağıma yürekten inanıyorum. Araştırmak, buna zaman harcamakta ayrı bir zevk zaten benim için. Zamanında beyoğlunda bir sahafta görmüştüm, 244'lük serinin tamamını satıyordu. O zaman için 500 milyon istemişti. Sanıyorum 1998 senesiydi. O zaman içimden gelmiş ama alamamıştım. Miktar da fazlaydı ama içimde daha o ateş yokmuş demek ki:))
Siz nerelerden faydalandınız, nasıl yaptınız acaba? Zaman bulup anlatabilirseniz sevinirim. Bu arada facebook sayfanıza üye olmuştum zaten.

isminizi öğrenebilirmiyim, bu şekilde özelden görüşerek yardımcı olabilirim.

ravengelus

Serdar bey, özelden mesaj yolladım size.