Lilith - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 21 Ekim, 2011, 20:29:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Alıntı yapılan: pizagor - 28 Haziran, 2012, 11:11:02
Lilith ile ilgili bir duyumu olan var mı arkadaşlar?

Bu soruyu "1001 roman ile ilgili duyumu olan var mı?" diye değiştirsek???

Gambit

Ahaha

Ben bir kac kere ugradim gerekli seyler e ve Fuat beyi sordum ama onlar bile goremediklerini soylemislerdi en son

Cizgi roman dernegi baskani oldugu icin cikar bir ara ortaliga herhalde, dernek baskansiz olmaz malum

hanac

Lilith'in 9. sayısı 15 Kasım'da İtalya'da yayınlanacak.

V

Bonelli'nin özenle hazırlanmış senaryosu ve çizimleriyle kalburüstü olan  bu serisinin ülkemizdeki yayınının

devam etmesini diliyorum..
"İstemem,eksik olsun.."

darkwood

Lilith'in İtalyada 9.sayısı çıktığına göre, bizde ilk basılan 3'lü edisyon ile devam ederse yayınlanabilecek 2 ciltlik daha malzeme var demektir.
3-4 ay kadar önce 2.cildinin 1001 roman tarafından hazılandığını duymuştum ama 1001 roman'ın Tex ve Julia almanakları gibi bu da havada kalan bir haber oldu.
1001 roman'ın Brendon ve Julia serilerini devam ettiren İlker ile daha önce görüştüğümde 1001 romandan telifini alabilirse bu seriye de devam etmek istediğini söylüyordu.  Umarım bu güzel seriyi de devam ettirirler.
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Vallahi bu seri için benim pek bir dileğim yok. Olmasa da olur.  :)

s.b

Alıntı yapılan: rumar80 - 21 Ekim, 2012, 21:23:57
  Vallahi bu seri için benim pek bir dileğim yok. Olmasa da olur.  :)

Aynı fikirdeyim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Tarkan Kurt

Valla ben Lilith'i beğendim ve devam etmesini isterim. Kaç tane kadın kahraman var ki? Piyasada 1960 ların 70 lerin artık kimsenin adını bile hatırlamadığı bir dolu 3 ncü sınıf çizgi romanlar alıcı bulabilirken, Bonelli'nin eli yüzü düzgün bu yayınının devamı bence çok iyi olur.

pizagor

Lilith bence de iyi bir seri. Kendini sürekli tekrar eden, konu sıkıntısı çeken, yavanlıktan kurtulamayan eskiler yerine böyle yeni karakterler ilaç gibi geliyor!

Tom Braks mı Lilith mi? Lilith...

Kit Taylor mu Lilith mi? Lilith...

Hatta Gordon mu Lilith mi? Lilith...

Hatta hatta Zagor'un son dönemi mi Lilith mi? Lilith...

Sevenleri karşı çıkmasın ama Zagor yerine Tex de yazabilirim...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

altay1944

Lilith'in yayınlanması bence başlıbaşına hata idi.Tek sayılık bir albüm olsaydı yerinde bir karar derdim ama daha birkaç sayı çıkmış ve dahada önemlisi bir yazar-çizer tarafından hazırlanan serinin hızının çok yavaş olacagı seriler için görüşüm olmasada olur şeklindedir.Aldım mı aldım ,alırmayım alırım...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

DAMPYR

Konunun hep aynı şekilde gelişmesi insanı sıkıyor biraz.onun yerine zaman yolculuğu yapan bir grubun maceraları olsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum... ::) ??? :D

pearl jam

Alıntı yapılan: pizagor - 22 Ekim, 2012, 18:21:37
Lilith bence de iyi bir seri. Kendini sürekli tekrar eden, konu sıkıntısı çeken, yavanlıktan kurtulamayan eskiler yerine böyle yeni karakterler ilaç gibi geliyor!

Tom Braks mı Lilith mi? Lilith...

Kit Taylor mu Lilith mi? Lilith...

Hatta Gordon mu Lilith mi? Lilith...

Hatta hatta Zagor'un son dönemi mi Lilith mi? Lilith...

Sevenleri karşı çıkmasın ama Zagor yerine Tex de yazabilirim...

katılıyorum.

Mister NO

Son hali ile topu topu 2 cilt daha çıkacak. Sonuç olarak okuyucusu da olan farklı bir seri bence.

Üstelik hepimiz için yeni bir kahraman. Kadın olması da ayrı bir güzel.

Çok fazla kadın kahraman yok ne yazık ki.

Ben beğendim. Hikayeler ve senaryo başarılı çizimler de güzel. Şu 2 cilti de yayınlayacak bir çizgi roman sevdalısı çıkarsa söz ben alırım.  ;)

yalcinerol345

İlk cildin satışlarının iyi olduğunu tahmin ediyorum.Çizgiler ve konu benim için çok iyiydi.

hanac

ÇROP'un haberine göre Çizgi Düşler Lilith'e de devam edecekmiş.