Deadpool Yayın Yorum , Öneri ve Eleştirileri.

Başlatan Jedmau, 15 Kasım, 2011, 16:18:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

Zaten cok farklı bir karakter Güneş. Daha önce bahsedildiği gibi çizgi romanda olduğunu bilen kahraman. Çenesi çok düşük , esprileri karnına ağrılar sokuyor insanın.

Neyse az kaldı , sanırım gelecek hafta içi neler basacağımızı açıklarız.

Sevgiler
Ertan

tommikser

Abi şiddetle bekliyorum (hemde deadpool şiddetiyle).Yalnız nasıl yayınlayacaksın onu da merak ediyorum ilk sayısından itibareb TBP olarak mı yayınlayacaksın?Kafanda neler var merak ediyorum.Bu arada sen sanki bizim forumun adını veya reklamını yapacaktın unutmadan hatırlatayım ;D

Jedmau

Ahahaha yapıyorum zaten merak etme :) Görüştüğüm herkese bahsediyorum.

Aklımızda olan ya 3 tane tek sayılık macera ile başlamak , uada önce bir adet tek sayı daha sonra Secret Invasion ile başlayan seriyi yayınlamak.

tommikser

Ooooo demek yakında İlke secret'i yayınlayınca gerekli de new avenger'ı yakalayınca konu bütünlüğü baya iyi olacağa benziyor.Bizde marvel biraz puzzle gibi oldu ama olsun.Bir ara hepsi biterse en son sayılara yetişirsek başdan okuyacam.Adam gibi olacak ama zaman alacak gibi ;D

Bu arada siyasetçiler gibi kaçak dövüşmek yok deadpool'da reklamımızı isterim bana ne?Mızıkçılık yaparım valla ona göre ;D

Jedmau

Marvel izin verirse neden olmasın :D

Aslında yayınlayacağımız ile Deadpool sayısı ile alakalı çok hoş şeyler var aklımızda. Hayata geçirebilirsek super olacak :D

drfuhrer

ben deadpool karakterini,ps vita oyunu olan ''ultimate marvel v.s. capcom 3'' oyunu ile tanıdım.hakkaten matrak ve de yetenekli bir arkadaş :)kendisini arşivimizde görmekten mutluluk duyarız...

Erimozen

Hocam su Deadpool olayi bi acikliga kavussa artik. Beklemekten catlayacagim. Hayranlik duydugum bir karakterdir ve bi an once arsive eklemek istiyorum sabirsizlaniyorum yani anlayacaginiz. Ciksin artik. Sirf bunun icin yalvarabilir hatta eylem dahi yapabilirim :)

hanac

Sahi bir Deadpool vardı, yayınlanacak idi ? Yarın Eylül oluyor ama hiç bir haber yok.

rumar80

Aldığım duyuma göre fuara yetişecekmiş.

pukay

fuara bavulda gitmek farz oldu artık, fuarda çıkacak olsun yaz dönemi çıkacak olsun bayağı alınacak birikti :)

Nemo

Ben de merakla bekliyorum Deadpool'u. Keşke her ay kitap fuarı olsa demekten de kendimi alamıyorum.
Özel Alfa Ajanı

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: rumar80 - 31 Ağustos, 2012, 13:31:02
   Aldığım duyuma göre fuara yetişecekmiş.

Peki Star Wars 8 ve 9 ncu ciltler ile Şemsiye Akademisi 2 den haber var mı?

rumar80

Şemsiye akademisi 2'nin tercümesi bitmiş. Kontrolde imiş.
   Star wars'ları bir arada çıkarmayı planlıyormuş Ertan.

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: rumar80 - 31 Ağustos, 2012, 21:49:02
   Şemsiye akademisi 2'nin tercümesi bitmiş. Kontrolde imiş.
   Star wars'ları bir arada çıkarmayı planlıyormuş Ertan.

Bu yayın disiplini ! ile bundan sonra çıkacak hiç bir yayınlarını (one shotlar hariç) almam.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 01 Eylül, 2012, 01:15:04
Bu yayın disiplini ! ile bundan sonra çıkacak hiç bir yayınlarını (one shotlar hariç) almam.

Kesinlikle katılıyorum. Elimdeki Star Wars` ları elden çıkaralı epey oldu. Eğer Şemsiye Akademisi 2 ciltte tamamlancaksa alırım. Devamı var mı bilmiyorum. Deadpool ise seri olarak yayınlanmasını isterim ama ni şartlar altında nasıl olur tahmin edemiyorum...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...