Red Sonja'yı istiyoruz...

Başlatan kalidor, 13 Aralık, 2011, 17:15:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

DEV BİR KEDİ DE OLSA RED SONJA'yı İSTİYORUZ

Crom! Ölüleri Say...

tommikser

Abi bu kadar içten ve fazla Red Sonja istemene sevgilin bozulmuyor mu?Alim Allah uykunda Red Sonja Sonja Sonjaaaa diye ses çıkarırsın ondan sonra ayıkla pirincin taşını.Bu kadar Red Sonja isteme bence.Bünyeyi bozar ;D ;D ;D

kalidor

Sevgilim mi?? Evliyim ben Güneş :) Maksat muhabbet olsun, yoksa Sonja resimlerini klozete asmıyorum :P
Crom! Ölüleri Say...

tommikser

Sonuçta sevgilin abi eşinde olsa.Bu arada sitede yazılanları okumuyor mu?Eğer okuyorsa dikkat et.Tehlikeli sularda yüzüyorsun ;D  ;) :D ::) :-*

kalidor

Okumuyor Allahtan :) Ama Conan'ı (Kenan diyor) ve Sonja'yı pek sevmiyor. Yanında Sonja'da okuyamıyorum malum sebeplerden ;)
Crom! Ölüleri Say...

tommikser

Bu arada senin sayende Kenan okumaya başladım.Daha doğrusu ne zamandır okumuyordum şimdi arada okuyorum.Kenan forever ;D ;D ;D

darkwood

Ne kadar uğraşsamda "neyseki" bizim hanımın ne çizgiroman, ne de site ile ilgisi var.
Red Sonjalarda zaten kırk yılda bir yayınlanıyor, o yüzden fazla göze batmıyor.  :)

Bu arada Red Sonja nın memleketi neresiydi? Herhangi bir macerasında bu varmıydı hatırlayamadım.  ???
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Hirkanyalı olur hanfendi. Çeliğiyle ünlüdür. Nasıl unutursun Mesut Abi :) ?
Crom! Ölüleri Say...

tommikser

Evet 2 yılda bir çıkınca göze batmaması normal ;D ;D ;D

darkwood

Alıntı yapılan: kalidor - 04 Haziran, 2012, 17:10:54
Hirkanyalı olur hanfendi. Çeliğiyle ünlüdür. Nasıl unutursun Mesut Abi :) ?

Gençliğim Hirkanya dağlarında geçti, nasıl unuturum.
Sadece arkadaşlar biliyormu diye, merak ettim.    :D

Red Sonja'yı istemeğe devam ediyoruz, hemde 2 sayı birlikte olarak.

Darkwood Sakinleri..

kalidor

Abi sen de normalini buldun, vahşisiyle, devini istiyorsun ;D
Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Nasıl olsa normallerinide bulamıyoruz. Hiç olmazsa hayallerimizi geniş tutalım.  ;D
Darkwood Sakinleri..

kalidor

İlkokul çocuklarının gözünden de olsa Red Sonja'yı istiyoruz...

Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Bu kadar talebe karşı her ne kadar yayınevi bizi sallamasa da Red Sonja yı istemeye devam ediyoruz.
Yayınevinin eğer yayınlamak gibi bir niyeti yoksa bunuda açıkça okuyucu ile paylaşsın, yayınlamak isteyen diğer yayıncı arkadaşlara "1001 roman Fuat Aktüre'nin yaptığı gibi" en azından teliflerini versin okuyucu madur kalmasın.

En sonunda bu işe de el atan Simge'nin, Erdem bey'e mesajı var;

Darkwood Sakinleri..

kalidor

Şirin veya gudubet... Red Sonja'yı istiyoruz...

Crom! Ölüleri Say...