Toplantı - 18 Şubat 2012

Başlatan hennessy, 06 Şubat, 2012, 22:40:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Şu an itibariyle katılacağını bildirenler

hennessy

hanac

poe

designer73

darkwood  (Tahminim 17 civarı gelir  :) )

Eren Koyunoğlu

6 kişi olduk

kalidor

Ben de bi yarım saat uğrayabilirim.
Crom! Ölüleri Say...

pearl jam

Havalar güzelleşsin de biz de bir toplantı yapalım İzmir' de. Zamanı geldi artık :)

tommikser

Valla abi yav.İstanbul tayfasından olmuyor baksana  ;D Toplantı yapmayalım dedikleri zaman 15 kişi oluyorlar.Toplanalım dediklerinde 2-3 kişi ;D ;D ;D

hennessy

Alıntı yapılan: gunessemerci - 14 Şubat, 2012, 14:33:59
Valla abi yav.İstanbul tayfasından olmuyor baksana  ;D Toplantı yapmayalım dedikleri zaman 15 kişi oluyorlar.Toplanalım dediklerinde 2-3 kişi ;D ;D ;D

Kıskananlar çatlasın Güneşim
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

İstanbul böyledir Güneş. Toplanmaya gerek duymadan, gün vermeden apar topar toplanırlar. Bir de HEP toplanırlar. Arada bir değil.

DAMPYR

Bende Antalyada kendimle bir toplantı yapayım bari..... ;D ;D ;D

Saint2

Alıntı yapılan: hennessy - 13 Şubat, 2012, 21:26:42
yok mu yeni üyelerden gelmek isteyenler sizide İtkileyelim.

Ahh be canım.... Keşke gelebilsem...   :'( :'( :'( :'( :'(

mgsar

Hocam sıkılmadınız mı İstanbul'dan? Bence kongre tadında yapalım şu işi buyrun Malatya'ya ;D
Tabi işin aslı vallaha kıskandım içim kan :'(

DAMPYR

Alıntı yapılan: mgsar - 15 Şubat, 2012, 16:23:24
Hocam sıkılmadınız mı İstanbul'dan? Bence kongre tadında yapalım şu işi buyrun Malatya'ya ;D

şöyle bir şey teklif edebilirim.her toplantıyı sırayla bir ilde yapalım.böylece herkez diğer illeride görmüş ,tanışmış olur.yılda birdefada olabilir.ama bunun için iyi bir organizasyon ve işten izin lazım....... :( :-\

hennessy

Alıntı yapılan: mgsar - 15 Şubat, 2012, 16:23:24

Bellimi olur bakarsınız yazın sırtımda çanta ile kapınızı çalar kayısı varmı diye sorarım :)

Bu arada katılan arkadaşlardan biri Dylan Dog'un efsanevi maceraları 1 i çekilişle kazanacak

[IMG]http://m.UploadEdit.com/bag/1329337113424.jpg[/img]

hennessy

Cem bey sizinde sponsor olup çekiliş ile bir kitabınızı hediye etmenizi rica edeceğim çok mu oluyorum :)

darkwood

Alıntı yapılan: hennessy - 15 Şubat, 2012, 22:25:32
Cem bey sizinde sponsor olup çekiliş ile bir kitabınızı hediye etmenizi rica edeceğim çok mu oluyorum :)

Aslında Kadıköydeki bütün sahaf ve yayıncı arkadaşların toplantıya katılımı arttırmak ve dolayısıyla çizgiroman satış patlaması yapabilmek için böyle birer hediye kitap promosyonu yapmaları gerekir.  ;D

Darkwood Sakinleri..

darkwood

Aslında bu toplantı filan olmasa, aynı kadronun en az %70 i  her hafta sonu bir şekilde Kadıköye zaten bir şekilde uğruyor. Toplantı bahane, sebep ise şahane.  :D
Darkwood Sakinleri..

mgsar

Alıntı yapılan: hennessy - 15 Şubat, 2012, 22:16:04

Bellimi olur bakarsınız yazın sırtımda çanta ile kapınızı çalar kayısı varmı diye sorarım :)

Yaşasın çizgiroman kardeşliği. Her zaman beklerim. Olmazsa bir sonraki İstanbul ziyaretimde kayısı sözü veriyorum.