Martin Dev Albüm 13

Başlatan hennessy, 16 Şubat, 2012, 22:44:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

kuşlardan aldığım haberlere göre Oğlak 13.gigayı basıyor Martin Forever........................
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Yaşlı Şaşkın ve korkmuş biri Martin Mystere'den yardım ister.Washington Mews 3numaranın kapısını çalar.Adam ne olduğu açıkça bilinmeyen bir huzurevindan kaçmıştır.Dediğine göre oranın zemin katında korkunç deneylerin yapıldığı bir laboratuvar gizlidir.İmkansızlar dedektifi konuğunun paranormal yeteneklere sahip olduğunu anlayınca onun tutarsız konuşmalarının ardında bir gerçek payı olduğunu hisseder.Muammanın başına dönecek olursak Martin mystere'in henüz bilmediği ama beklenmedik olumlu yönleri de olan bir dünyaya bizzat girmesi gerekmektedir.Üçüncü yaş olarak tanımlanın büyüleyici gizemli bir dünya....

Arka Kapak

aldık arşivimize koyduk okuyunca yorumlarız.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 27 Şubat, 2012, 20:28:45
Yaşlı Şaşkın ve korkmuş biri Martin Mystere'den yardım ister.Washington Mews 3numaranın kapısını çalar.Adam ne olduğu açıkça bilinmeyen bir huzurevindan kaçmıştır.Dediğine göre oranın zemin katında korkunç deneylerin yapıldığı bir laboratuvar gizlidir.İmkansızlar dedektifi konuğunun paranormal yeteneklere sahip olduğunu anlayınca onun tutarsız konuşmalarının ardında bir gerçek payı olduğunu hisseder.Muammanın başına dönecek olursak Martin mystere'in henüz bilmediği ama beklenmedik olumlu yönleri de olan bir dünyaya bizzat girmesi gerekmektedir.Üçüncü yaş olarak tanımlanın büyüleyici gizemli bir dünya....

Arka Kapak

aldık arşivimize koyduk okuyunca yorumlarız.

dev albümler seri kitaplara göre çok daha iyi oluyor her ne kadar martini bıraktıysamda okumaya değer.... 8) :D ;) :)

hanac

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 28 Şubat, 2012, 12:12:27
dev albümler seri kitaplara göre çok daha iyi oluyor her ne kadar martini bıraktıysamda okumaya değer.... 8) :D ;) :)

Yahya, bu sefer 4 gülücük koymuşsun.

Halbuki sen 3 tane eklerdin  :)

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 28 Şubat, 2012, 12:16:16
Alıntı yapılan: Kızılmaske - 28 Şubat, 2012, 12:12:27

Yahya, bu sefer 4 gülücük koymuşsun.

Halbuki sen 3 tane eklerdin  :)

en baştakini karizmatik yayını anlatmak için mecburen koydum onun için 4 tane oldu..... ;D :) ;)

BAHADIR

İnsanı karamsarlığa iten bir sayı idi...Zaten orta yaş krizindeyiz...Şimdiden yaşlılıkla ilgili hikayeler insanı hepten krize sokuyor...Herşeye rağmen Martin ve Diana'yı (80 yada 90 tam kestiremedim) yaşlı olarakta gördük...Diana güzelliğinden hiç bir şey kaybetmemiş   :)

Eninde sonunda yaşlanacağız...Martin'de bu olgu çok sık işleniyor...Özellikle en sevilen Jinx hikayelerinde...Bu hikayede arka planda verdikleri ile hoş bir sayıydı...

Martin okurken nedense Aklıma hep Cahit Sıtkı Tarancı ve 35 yaş şiiri gelir...Boşuna değil ölüm şairi olarak anılıyor...Bazen yaş 35 oluyor ama yolun yarısı bile etmiyor...Bakmışsın sonuna gelmişsin...Bu konuda Dönemin şairlerinden ve Cahit Sıtkıdan pek farkı olmayan 36 yaşında hayata gözlerini yuman Orhan Veli Kanık'ı anmadan olmaz...

İkisininde şiirlerini her okuyuşumda bir karamsarlık kaplar içimi...