19 Şubat 2012 Edirne Buluşması

Başlatan Vega, 19 Şubat, 2012, 22:34:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vega

Toplantı kelimesi uygun olmaz düşüncesi ile buluşma dedim bu sefer. Aslında Ayhan, Ahmet ve Doğa ile birlikte dörtlüyü kurduk. İleriki günlerde Edirne okey kapışması, eşli batak çekişmesi gibi başlıklar açmamız ihtimal dahilinde. Ama bu sefer buluşmamızı engin sohbeti, muhteşem hafızası ile Levent Çakır şereflendirdi. Her ne kadar bazı şeyler kalbini kımışsa da, birilerine kızmışsa da farketim ki asla pişman değil. Kendisi ile tanışmak büyük mutluluk. Fotoğraflar aşağıdadır.

İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

hennessy

Edirneye burdan sevgilerle inşallah birgün hep beraber toplanırız.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Tebrikler arkadaşlar.

Güzel bir ekip olmuşsunuz.

Ama fotolarda biraz gülün, bir tek Ahmet abi gülmüş.

Levent abi, gene saçı sakalı uzatmış.

Geçen sene de istanbul'a böyle gelmişti.

Saç sakal gidince 10 yaş gençleşmişti.

caretta

Arka fonda görülen muhteşem Selimiye Camii herhalde.Arkadaşlar resimdekilerin kim
olduklarını da yazarlarsa sevinirim...

s.b

Edirne'deki arkadaşlarımıza bol bol sevgi ve selamlarımı yolluyorum.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Tarkan Kurt

Çaylar ve koyu sohbet eşliğinde güzel bir buluşma olmuş. Darısı diğer illerdeki Altın Madalyoncuların başına.

FerdiFon

Arkadaşlar Keyifli Bir Gün Geçireceğimizi Tahmin Ediyorduk  Fakat Levent Çakır'ın Gelmesiyle Keyfimiz 2 Katına Çıktı Dersek Yalan Olmaz ...
Levent Abinin Yakın Zamanda Ağabeyi Vefat Etmiş  ( Mekanı Cennet Olsun İnşallah )  Bu Yüzden Yaşlı Anacığı  Rahatsızmış  Hastanede Yatıyormuş  , Bu Durumdayken Bizlerin Hatrını Kırmayıp Geldi Allah Ondan Razı Olsun  ...
Ayhan Arkadaşımızın Getirmiş Olduğu  Türk Sinemasının Fantastik Filmleri Adlı Kitaptan  Sık Sık Kendisiyle İlgili Filmler Hakkında Bol Bol Anektodlar Verdi Bize  ...

alan ford

Yok Selimiye değil Üç Şerefeli Camii arka fondaki cami.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

alan ford

Soldan sağa : Ayhan Dinç (guantanamo) , Ahmet Çakay , Levent Çakır, Alan Ford ,  Umut Çalışan (Vega)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

haysat

Güzel bir gün geçirmiş olduğunuz belli.
Konu çizgi roman olunca tabiiki güzel geçecek dediğinizi duyar gibiyim.
Hasan'ın dediği gibi Levent abi yine saçı sakalı uzatmış,kendisini büyük usta Ferri İstanbul'a geldiğinde tanıma şerefine eren kişilerdenim,kendisine sevgilerimi sunuyorum.
Ağbisi için mekanı cennet olsun diyor,Annesine acil şifalar diliyorum.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

haysat

Levent Çakır(gerçek adı Şükrü Ocak'tır) - Ali Yılmaz(haysat) - Zagor'un babası Gallieno Ferri usta..
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Vega

Alıntı yapılan: alan ford - 19 Şubat, 2012, 23:42:17

Soldan sağa : Ayhan Dinç (guantanamo) , Ahmet Çakay , Levant Çakır, Alan Ford ,  Umut Çalışkan (Vega)

ahhyaaaak!!!!! Soyadım yine yanlış yazılmış. Çalışkan değil, çalışan olacak  :D ;)
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

mgsar

Tebrikler arkadaşlar. Güzel bir buluşma olmuş.

sefik

ben de 26 subat pazar gunu Cin'de yapicam toplanti,yalniz olucak ama neyse :D

rumar80

Alıntı yapılan: vega - 20 Şubat, 2012, 07:05:53
Alıntı yapılan: alan ford - 19 Şubat, 2012, 23:42:17

Soldan sağa : Ayhan Dinç (guantanamo) , Ahmet Çakay , Levant Çakır, Alan Ford ,  Umut Çalışkan (Vega)

ahhyaaaak!!!!! Soyadım yine yanlış yazılmış. Çalışkan değil, çalışan olacak  :D ;)

Gereken yapılmıştır.