Geleneksel toplantıda yeni halka

Başlatan rumar80, 16 Mart, 2012, 15:41:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Gambit

Saniyorum hafyaya acil bi is cikmazsa ben de toplantiya gelecegim gibi duruyor. Hatta gelirken kalidor da geliyorsa, daha once bulusmayi ayarlayamadigimiz icin, yanimda orjinal cizim koleksiyonumdan conan 12 nin kapagini da getirecegim kalidor ve ilgilenenler icin :)

kalidor

Evet geliyorum inşallah. Hanıma 1 ay öncesinden söyledim, bütün gün toplantıdayım. Süleyman Conan çrlerini de getireceğim, eğer halen almak istiyorsan:) Conan 12'nin kapağı neymiş hangi 12?, forumda vardır herhalde.
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Alıntı yapılan: kalidor - 19 Nisan, 2012, 17:47:50
Evet geliyorum inşallah. Hanıma 1 ay öncesinden söyledim, bütün gün toplantıdayım. Süleyman Conan çrlerini de getireceğim, eğer halen almak istiyorsan:) Conan 12'nin kapağı neymiş hangi 12?, forumda vardır herhalde.

İşte bu yüzden haftalar önce duyuruyu yaptık. Hanımlardan izin alalım diye.  :D

DAMPYR

Toplantıda birde şu zamanında çıkmıyan çizgi romanlarla ilgili bir yetkili bulup konuşabilseniz ne güzel olurdu valla.örneğin Julia.. :'(  :-\ ???

darkwood

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 19 Nisan, 2012, 19:12:17
Toplantıda birde şu zamanında çıkmıyan çizgi romanlarla ilgili bir yetkili bulup konuşabilseniz ne güzel olurdu valla.örneğin Julia.. :'(  :-\ ???

Toplantıda Fuat bey'i görürsek sorarız, Erdem bey ile Cem bey zaten gelecek ay çıkıyor diyecekleri için, sormaya gerek yok.  :D
Darkwood Sakinleri..

Gambit

Alıntı yapılan: rumar80 - 19 Nisan, 2012, 18:25:18
Alıntı yapılan: kalidor - 19 Nisan, 2012, 17:47:50

İşte bu yüzden haftalar önce duyuruyu yaptık. Hanımlardan izin alalım diye.  :D

@Kalidor; Conan lari getir dostum, alirim. Kapak preview i yuklemistim, hatirlarsin az dusununce hemen  ;)

@ rumar80; ben daha izin almadim, bir yolunu bulacagim diye dusunuyorum hala iyimser sekilde  ;D

rumar80

Cumartesi'ye az kaldı. Ayrıca alınacak kitaplar da arttı. Gelmek için bir neden daha.  ;)

darkwood

Alıntı yapılan: rumar80 - 23 Nisan, 2012, 10:19:47
  Cumartesi'ye az kaldı. Ayrıca alınacak kitaplar da arttı. Gelmek için bir neden daha.  ;)

Toplantı + yeni kitaplar + güzel bahar havası + altinmadalyon itkisi + Sınırsız çay = Kadıköy

Artık gelmezseniz siz bilirsiniz.
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Cumartesi herkezi bekliyoruz az kaldı hava güzel yolu kadıköy'e düşün herkeze kapımız açık.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kalidor

Toplantı saat kaçta başlayacak?
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Alıntı yapılan: kalidor - 26 Nisan, 2012, 10:02:15
Toplantı saat kaçta başlayacak?

13:49 da başlayacak  :)

Tam saat yok, 12 gibi gelişler başlıyor.

Kalabalık olunca masalara oturuluyor.

poe

çok gelmek istiyordum ama saat 5 den önce işimi ayarlayamadım. 5 de çıksam 1 saatte gelsem son anlara yetişmiş olsam dedim, aynı gün fabisad'ın da toplantısı varmış ona uğrayayım diyorum. :(

biri bana bir yerden zaman bulsun :(

hennessy

Kardeşim kalidor saat 12 den itibaren kadıköy de yim ararsınız beni sizleri yalnız bırakmam
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Toplanmışken birde 1001 romana ziyarete gitseniz bizden de selam götürseniz ve bizede yayınlarla ilgili güzel haberler getirseniz.ne kadar iyi olurdu.Fuat beyin toplantıya geleceğini pek sanmıyorum... 8) ??? ;)

devrimk

Gelmeyi istiyordum ama gelemeyeceğim büyük ihtimalle, herkese iyi eğlenceler.
Not: Akşam Fabisad toplantısına gelenlerle görüşürüz.