Ken Parker Tamamlanır mı ? Ken Parker'ı İstiyoruz !

Başlatan Mister NO, 19 Mart, 2012, 22:57:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Büyülü Rüzgar

atilla abim bu ay aksılık olmazsa adah cıkar dıye dusunuyorum geriside gelecektir az sabır ....

caretta

Batman ve Red Sonja'yı arkadaşlar forumda ısrarla istiyorlar.Ben de Ken Parker için aynısını yapıyorum.Arkadaşlar da
destek versinler;burada hergün bu konuyu yayıncıların gözlerine sokalım.59 sayılık Altın Serisinin tamamlanmasına
14 sayı kaldı.Birileri artık bu konuya el atsın!

Tarkan Kurt

Emin ol Ken Parker'i da istiyoruz ama Yayıncısı değişmez ise ben yine yılda bir ya da iki sayı ile yetinmek zorunda kalacağımızı düşünüyorum.

Mister NO

Biz de istiyoruz kendisini de bu yayınevi ile bu iş gazozağacı.

dursar

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Tuco Ramirez

6 yılda 284 sayı zagor yayınlandı. (KM zagor 73.sayıx4),
281 sayı Swing 3-4 yılda tamamlandı.
Ama ilk sayısının 1999 'da çıktığı(sanırım) Ken Parker ise 13 yılda sadece 45 sayı yayınlandı  ???

caretta

Bildiğiniz gibi 59 sayıdan oluşan Ken Parker Altın Seri'nin 46.sayısı ADAH ve 58.sayısı GREV dışında diğer sayıları
Rodeo Yayıncılıktan evvel Tay,Aksoy ve İthaki yayınevleri tarafından yayınlandı.Rodeo'nun yayınladığı 8 kitaplık
6 maceranın listesini forumda yayınlamıştım.Ken Parker'in speciallerinden söz ediliyor.Bunların bir listesi var mı?
Bendeki listede 4 special macera görünüyor.15 tane de başka macera var.Ken Parker'in tam külliyatı kaç sayı
bilen var mı?
    Bendeki listedeki specialler şunlar:
1.I Condannati (Suçlama)
2.A Tempi Del Pony Express
3.Le Avventura di Teddy Parker (Teddy Parker Macerası)
4.Faccia di Rama (Bakır Surat)
   Ken Parker'i istiyoruz.İsteyenin yüzü bir kara yayınlamayanın zenci!!!

kedidiro

ken parker'ı seviyor ve istiyoruz... özellikle de grev ve adah'ı...

caretta

Hasret sona eriyor Ken Parker'in 46 sayısı çıkıyor arkadaşlar.Bugün çıkıyormuş...

darkwood

Ken Parker'i özlemeye başlamıştık. Bu iyi bir haber oldu.
Darkwood Sakinleri..

Büyülü Rüzgar

Alıntı yapılan: caretta - 18 Eylül, 2012, 12:03:16
Hasret sona eriyor Ken Parker'in 46 sayısı çıkıyor arkadaşlar.Bugün çıkıyormuş...
kesin değil abi belki sonucta rodeo dan bahsediyoruz ne olur ne olmaz... ;D

caretta

0532 423 4696 nolu irtibat telefonundaki bey söyledi.İlyas açıp sorabilir...

Büyülü Rüzgar

abim sen ne dıyorsun biz onlarla her gun konusuyoruz yukardakı yazımızı onlarla konustuklarımızı değil tecrubelerımızi yazdık...

Büyülü Rüzgar

Alıntı yapılan: Büyülü Rüzgar - 18 Eylül, 2012, 12:35:42
abim sen ne dıyorsun biz onlarla her gun konusuyoruz yukardakı yazımızı onlarla konustuklarımızı değil tecrubelerımızi yazdık...

ATİLLA Abim zenci olduk vallaha buyuk bir mucize sonucu KEN PARKER SAYI - 46 ADAH an itibarı ile BÜYÜLÜ RUZGAR a gelmiş ve satısa konmuştur.... :$ :$ :$