Ken Parker Tamamlanır mı ? Ken Parker'ı İstiyoruz !

Başlatan Mister NO, 19 Mart, 2012, 22:57:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

Cümleten hepimize kutlu olsun.Mevlevi dervişleri bile bu kadar çile çekmemişlerdi!!!

BAHADIR

Türkiye de bir ilk gerçekleşiyor... Bunu törenlerle kutlamak lazım...

rumar80

Çarşamba'dan itibaren üç gün resmi tatil ilan edelim. ;)
  Akşam Kadıköy'de fener alayı düzenleyelim. ;D

BAHADIR

DAMPYR

Öbür sayı için artık bir yıl daha bekleriz... ;D :o ;)

Mister NO

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 19 Eylül, 2012, 18:20:19
Öbür sayı için artık bir yıl daha bekleriz... ;D :o ;)

Beklemedik dostum ...

2,5 ay sürdü sadece yeni sayının gelmesi.  :)

Bunu çocuklarımıza anlatabiliriz...  :P

Şaka bir yana Ken Parker tamamlanacak mı ne?   ???

BAHADIR

Tamamlanıııır...Kara göründü...Kimse meraklanmasın...

DAMPYR

Kaldı 12 tane demekki yayın satınca öbürünün çıkması uzun sürmüyor... 8) :D ;)

Mister NO

3 ayda bir sayı çıkaracak şekilde gerekli düzenlemeler yapılsa 2015 sonunda seri tamamlanabilir.

Son 3 sayının çıkış aralığı beni bile umutlandırdı.  ;)

omega red

darkwood

Rodeo son 3 kitaptaki yayın hızıyla Ken Parker'i tekrar hatırladığını gösterdi.
Umarım sonuna kadar bu yayın istikrarını sürdürürler.
Darkwood Sakinleri..

sulkesen

ken parker ülkemizde yayınlanan en kaliteli serilerden biri.fakat galiba satışları kötü ki yayın periyodu çok düzensiz siz sahip çıkarsanız tabiki yayınlanır ama sahip çıkılmazsa malesef devam edemez.mesela ben size bir örnek vereyim benim çok severek okuduğum brendon dergisinin 500 adet basıldığını fakat yarısı olan 250 adet bile satılmadığını yani zarar ettiğnğ biliyormuydunuz hangi yayın evi ne kadar zararına iş yapar enide sonunda o kitap sahip çıkılmadığı için yayını durdurulacaktır

DAMPYR

Alıntı yapılan: sulkesen - 19 Şubat, 2013, 22:14:58
ken parker ülkemizde yayınlanan en kaliteli serilerden biri.fakat galiba satışları kötü ki yayın periyodu çok düzensiz siz sahip çıkarsanız tabiki yayınlanır ama sahip çıkılmazsa malesef devam edemez.mesela ben size bir örnek vereyim benim çok severek okuduğum brendon dergisinin 500 adet basıldığını fakat yarısı olan 250 adet bile satılmadığını yani zarar ettiğnğ biliyormuydunuz hangi yayın evi ne kadar zararına iş yapar enide sonunda o kitap sahip çıkılmadığı için yayını durdurulacaktır
Brendonun değeri anlaşılmaya başladı Eminim devam edecektir.... 8) :D ;)

altay1944

Ken parkerin zarar ettiğini pek inanasım gelmiyor ama iddia edecek kadar da inatçı değilimdir.Ama satmıyor savına gelince bunda suçu doğrudan okuyucuya atmakta insafsızlık olur.Ülkemizde kemikleşmiş bir okuyucu var. Sürekli tartıştığımız konudur bu.Birçok yayıncı yayınlarını fuarlara göre belirliyor okuyucunun ayağına gitmeyi üşeniyor,çözüm üretmiyorsa kusura bakmasın batması haktır.Anadolu okuyucusu eğer (ilyas,mesut,Altan, cem olmasaydı+net ortamında bazı siteler olmasaydı) sizce ne yapardı?Bir çok okuyucu daha ülkemde çizgiroman basıldığını bile bilmiyor.Yayıncı arkadaşlar kazançınızdan biraz vazgeçerek reklam maliyetine bütçe ayırın.Dernek nerede sahi bu konuda bir şeyler yapıyor mu?Neyse deşmeyelim konuyu...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

yalcinerol345

Bir kaç ay önce 30'lu sayıları aldım.ancak bir sayısı piyasada bulunmuyor diye gönderilmedi.Demek ki arada tükenen sayılar da var.