Ertan Ergil (Jedmau) Batman Yayınlasın (Artık Yetsin)

Başlatan hanac, 25 Mart, 2012, 16:25:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alan ford

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

poe

Alıntı YapDeğerli çizgi roman tutkunları,
Öncelikle başlattığınız kampanyadan dolayı teşekkür ederiz. Takipçilerimizin görüş ve talepleri bizim için çok değerli.
Özellikle sosyal medya aracılığıyla bizimle paylaştığınız her görüşün ciddi olarak değerlendirildiğini bilmenizi isteriz.
Maalesef, şu an için Batman ile ilgili sizi sevindirecek bir haber veremiyoruz.
Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşmaya ve bizi takip etmeye devam edin. Her zaman beğenerek okuyacağınız, kaliteli kitap ve çizgi romanlarla hayatınızın içinde olmaya devam edeceğiz.
Sevgiler,
NTV Yayınları

arkadaşlar daha kalabalık olalım. ntv çizgi romanın facebook sayfası 1600 kişi biz "hadi" desek onlardan daha kalabalık oluruz.
kalabalık olunca da daha gür çıkar sesimiz ;)

"Maalesef, şu an için Batman ile ilgili sizi sevindirecek bir haber veremiyoruz." cümlesi "BATMAN severlere MÜJDE" olarak değişinceye kadar... pes etmeyeceğiz..
NTV çizgi romana BATMAN'ı yayınlatacağız...

hanac

224 üye olduk bile.

1.000 üye olursak dikkat çekeriz.

hanac

275 üye olduk.

Hız kesmeyelim, aynen devam.

pizagor

NTV kaale almayacağını açıkladığına göre facebook grubunu BİRİLERİ BATMAN YAYINLASIN a çevirsek...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Hedefe yönelik gitmekte fayda var. Sesimizi duyanlar oluyor. Merak etmeyin. Sadece olumlu cevap yok henüz.

darkwood

Arkadaşlar umudunuzu kırmak istemem ama NTV'nin yayınlanan kitaplarını düşününce benim bu konuda pek açıkçası pek fazla ümidim zaten yoktu.
Zira NTV nin yayınları genelde klasikleşmiş çizgiromanlar ve telifleri ise çok ucuz olduğunu tahmin ettiğim yayınlardan oluşuyor.
DC Batman telifleri ise normal okuduğumuz Marvel Comicslerinin yaklaşık 5 misli olduğuna göre, bana NTV den bu yayınları beklemek biraz hayal gibi geliyor.
En az 5.000 satmadan telifi ve maliyeti kurtarmıyacağından dolayı orta ve küçük yayınevlerindenin de bu olaya sıcak bakmıyacağını tahmin ediyorum.
Ancak Batman isteyen 3.000 ve üzeri gibi ciddi bir istek rakkamına ulaşabilirsek belki o zaman büyük yayınevlerini bu konuda düşünmeye yönlendirebiliriz.
Yoksa bugün için teliflerin düşmesini beklemekten başka bir seçenek yok gibi görünüyor.
Darkwood Sakinleri..

rumar80

NTV araç, Batman'in yayınlanması amaç. Ayrıca bu biraz da "Bir bakalım biz kaç kişiyiz"e dönüyor....

yunusmeyra

Alıntı yapılan: rumar80 - 31 Mart, 2012, 00:29:49
  NTV araç, Batman'in yayınlanması amaç. Ayrıca bu biraz da "Bir bakalım biz kaç kişiyiz"e dönüyor....
ben de böyle düşünüyorum.facebook kullanıcısı değilim ama istediğiniz platformu sallarken bir "omuzda" ben atarım.. isterseniz "ıslak imza" bile atarım..  ;)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

hanac

Arkadaşlar durum içaçıcı değil, 300 üye bile olamıyoruz.

Ne yazık ki sayımız çok az, herkesi üye olmaya davet edelim.

http://www.facebook.com/groups/314734201924620/

NTV ya da YKY yi etkilemek için en az 1.000 üye olmamız lazım.

rumar80

Bu kampanyanın bir yanı da belki bu olabilir. Üzücü de olsa kim ve ne kadar olduğumuzu anlarız.

lbjames

yeni gördüm bende kampanyayı hemen üye oldum gruba umarım sesimiz duyulur, bu kadar süre batman bekledikten sonra bizi anca ntv yayınları paklar zaten :)

DAMPYR

Alıntı yapılan: lbjames - 31 Mart, 2012, 21:09:45
yeni gördüm bende kampanyayı hemen üye oldum gruba umarım sesimiz duyulur, bu kadar süre batman bekledikten sonra bizi anca ntv yayınları paklar zaten :)
lbjames NTV Batman'ı yayınlamıyacak.ama çok olursak belki sesimizi duyurabiliriz..... :-\ :( ;)
Alıntı :
Değerli çizgi roman tutkunları,
Öncelikle başlattığınız kampanyadan dolayı teşekkür ederiz. Takipçilerimizin görüş ve talepleri bizim için çok değerli.
Özellikle sosyal medya aracılığıyla bizimle paylaştığınız her görüşün ciddi olarak değerlendirildiğini bilmenizi isteriz.
Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşmaya ve bizi takip etmeye devam edin. Her zaman beğenerek okuyacağınız, kaliteli kitap ve çizgi romanlarla hayatınızın içinde olmaya devam edeceğiz.
Sevgiler,
NTV Yayınları

lbjames

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 31 Mart, 2012, 21:20:53
Alıntı yapılan: lbjames - 31 Mart, 2012, 21:09:45
lbjames NTV Batman'ı yayınlamıyacak.ama çok olursak belki sesimizi duyurabiliriz..... :-\ :( ;)
Alıntı :
Değerli çizgi roman tutkunları,
Sevgiler,
NTV Yayınları

hmmm en azından kesin bir dille yayınlamayacağız dememişler pozitif bakmak lazım (umut fakirin ekmeğidir :) ) ufak çapta da olsa batman ile ilgili bir ses duyurabilmekte güzel belki bir yayınevi bir potansiyel görüp cesaret göstermek isteyebilir.

NIC

Ben umutsuz değilim,yalnız bugünlerdeki azmi yitirmeyelim yeter,Batman isteğimizin saman alevi olmadığını görsünler