400'ler klübü

Başlatan rumar80, 04 Nisan, 2012, 07:51:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Alıntı yapılan: darkwood - 27 Şubat, 2013, 13:03:34
Değerli adaşım tebrikler, yeni kulübün hayırlı olsun. Güzel paylaşımlarını bekliyoruz.
Modlarımız uyanınnnnnnn vatandaş bilgi bekliyor.  :D  ;D  :P

Yayınevinden az önce tel.den bilgi aldım, hafta sonuna kadar matbaa yetiştirirse Julia'nın 2 sayısı ile Never special veya almanak sayılarından biri ile birlikte satışa sunmayı planlıyorlarmış. Bu arada Kull'un 2. sayısıda matbaa aşamasına gelmiş Mart ay'ında raflarda görebiliriz.  8)

Güzel haber. Kull'u aldıktan sonra ne zaman okuruz orası muamma. Kalın ciltler korkutuyor  :D Never almanaklarda yazı olur inşallah. Bir de yeni çevirmeni de tuttum, Nathan evrenine ve bilimkurgu kültürüne hakim gibi.
Crom! Ölüleri Say...

yalcinerol345

[Yayınevinden az önce tel.den bilgi aldım, hafta sonuna kadar matbaa yetiştirirse Julia'nın 2 sayısı ile Never special veya almanak sayılarından biri ile birlikte satışa sunmayı planlıyorlarmış. Bu arada Kull'un 2. sayısıda matbaa aşamasına gelmiş Mart ay'ında raflarda görebiliriz.  8)
[/quote]
Burada sözü edilen Julia'nın 2.sayısı yeni bir Julia dizisi mi?Ben takip edemedim galiba?

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 27 Şubat, 2013, 13:32:36
Burada sözü edilen Julia'nın 2.sayısı yeni bir Julia dizisi mi?Ben takip edemedim galiba?

Özer sahaf, telif kendisine geçince 1 diye başlattı, yeni değil yani seri kaldığı yerden devam ediyor.

DAMPYR

Alıntı yapılan: darkwood - 27 Şubat, 2013, 13:03:34
Değerli adaşım tebrikler, yeni kulübün hayırlı olsun. Güzel paylaşımlarını bekliyoruz.
Modlarımız uyanınnnnnnn vatandaş bilgi bekliyor.  :D  ;D  :P

Yayınevinden az önce tel.den bilgi aldım, hafta sonuna kadar matbaa yetiştirirse Julia'nın 2 sayısı ile Never special veya almanak sayılarından biri ile birlikte satışa sunmayı planlıyorlarmış. Bu arada Kull'un 2. sayısıda matbaa aşamasına gelmiş Mart ay'ında raflarda görebiliriz.  8)
Julia'mı dedin Süpeeeeeeeeeeer.Bu arada tebrikler Altay paylaşımlarını daha sık bekliyoruz... 8) :D :)

V

Hızına klüp dayanmayan sevgili dean.
400'ler klübüne hoş geldin.
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Helal olsun Dean. Ama dersleri ihmal etme.  ;)

dean

Alıntı yapılan: V - 12 Haziran, 2013, 15:47:50
Hızına klüp dayanmayan sevgili dean.
400'ler klübüne hoş geldin.

Hoş bulduk kısa sürede hedef 500 geliyorum.  :)

Alıntı yapılan: rumar80 - 12 Haziran, 2013, 16:11:19
  Helal olsun Dean. Ama dersleri ihmal etme.  ;)

Teşekkürler. Yok yok dersler sağlam gidiyo bir yandan finaller bir yandan da lys yoğunuz biraz ama şu an iyi  :)

hanac

Tebrikler dean.

Başarılarının devamını diliyorum.

darkwood

Tebrikler dean yeni kulübün hayirli olsun.
Darkwood Sakinleri..

dean

hennessy

Tebrikler dean yeni kulübün hayirli olsun.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

V

Yazdığı hemen her mesajını okumak için ince bir telaşla,heyecanla tuşa sarıldığım değerli hocamız Kedidiro'ya

1 mesaj kalası 400'ler kulübün kutlu olsun diyorum..
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

O zaman bir tebrik te benden.

kedidiro

o zaman benim dörtyüzüncü mesajımda siz değerli dostlara teşekkür olsun...varolun

s.b

400 yetmez 500 olsun. Tebrikler.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN