HSD (Hulk Sevenler Derneği) Kayıtları Devam Ediyor

Başlatan hanac, 12 Mayıs, 2012, 13:12:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 23 Haziran, 2012, 22:31:02
Sayın Güneş Semerci bir teklifte bulundu.

Flash Severler Derneği (FSD) kurulması karşılığında HSvD nin kendini feshedeceğini söyledi.

Anlaştık, yakında kamuoyuna rresmi duyuruyu yapacağız.

Hasan abi vapurda bir açıklama yaptı susmam karşılığında bana spider-man çizgi roman hediye etti kendisine sorabilirsiniz kanıtı resmi var bende aslında ben hulk'tan nefret ediyorum dedi Umar sevdiği için bende onu kıramadım dedi sen sus al bu çizgi romanı dedi
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

HacıGeraltEmmi

Kadıköy piyasasını geçtiniz ;D ;D bütün kirli çamaşırlar ortaya dökülüyor tek tek ;D

darkwood

Alıntı yapılan: hennessy - 23 Haziran, 2012, 22:32:34
Kadıköy piyasasını geçtiniz ;D ;D bütün kirli çamaşırlar ortaya dökülüyor tek tek ;D

Önce yayınlarınızı doğru düzgün çıkarın, sonra pasaj işi ve dışında pahalı satıldığı iddia edilen Hulklara da el atarız.  >:(

Mhm !  :o
Biz hangi konudan bahsediyorduk bu arada hımm  ???
:-\  :)  8)

Darkwood Sakinleri..

pizagor

Alıntı yapılan: Gambit - 13 Haziran, 2012, 14:25:47
Bu arada Turkiye de yayin sirasi su sekildeydi (kendime not, aksama Hulk basligi acilacak)

1- Banner
2- Incredible Hulk- return of the monster
3- Incredible Hulk- boiling point
4- Incredible Hulk- transfer of power
5 - Incredible Hulk- Abomination

cok iyi maceralardir bunlar. Gerekli seylere tekrar tekrar cok tesekkurler bize bunlari kazandirdiklari icin

PS: o degilde, hulk sevmeyen birisi olarak bu kadar bilgi paylasmam da ne kadar dogru politik oldu bilemedim simdi  :P

Bir Altın Madalyon İtkisi vakası daha... Haftasonu Büyülü Rüzgar'dan tertemiz kopyalarını bulup aldım...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Gambit

Alıntı yapılan: pizagor - 25 Haziran, 2012, 13:15:01
Alıntı yapılan: Gambit - 13 Haziran, 2012, 14:25:47
Bu arada Turkiye de yayin sirasi su sekildeydi (kendime not, aksama Hulk basligi acilacak)

1- Banner
2- Incredible Hulk- return of the monster
3- Incredible Hulk- boiling point
4- Incredible Hulk- transfer of power
5 - Incredible Hulk- Abomination

cok iyi maceralardir bunlar. Gerekli seylere tekrar tekrar cok tesekkurler bize bunlari kazandirdiklari icin

Bir Altın Madalyon İtkisi vakası daha... Haftasonu Büyülü Rüzgar'dan tertemiz kopyalarını bulup aldım...

you're welcome :)

okudun mu bilmiyorum ama bence hulk seven sevmeyen herkesin kitapliginda olmasi gereken bir seri bu.  Gerekliseyler kac adet satti acaba bunlardan cok merak ediyorum. Satis rakamlari 500-600 gibi rakamlarda kaldiysa cok uzulecegim

tommikser

Gambit toplantıya gelseydin ilk ağızdan çok güzel bilgiler alabilirdin.Ahmet beyin dediği şu En kötü satan çizgi romanlar o zaman 3-4 bin civarı satmış.Örümcek adamın depermden önce satış rakamları 10 bini bulmuş :o

Gambit

yaz sezonu acildi  gunessemercim, ben daha gelmem toplantiya, istanbul'a, zaten kopru de bakim mi ne varmis, trafik de cekilmez olmus dediler :)

rakamlar cok cok iyiymis, demek ki satislar o kadar kotu degilmis o zamanlar. Gunumuzde de saglam yayinlar bu 10 bin i bulur mu bilmem ama 3-4 bin i buluyor mu acaba ?

bir death note 4,000 satmismidir, bu rakamlar aciklansa cok bilgilendirici olurdu

tommikser

Death Note için söylenen satış rakamı 10 bin ve üzeri olabilir diyorlar.Yayıncının bu kadar beklemediği ve şaşırdığını biliyoruz ;D

Gambit

vay anasini diyorum o zaman ben de death note 10,000 sattiysa

bu ayni zamanda  benim yillardir savundugum teoriyi destekleyen cok basarili bir satis rakami:

teori: yeni nesil, genclere hitap eden, bir tarzi olan cizgi roman, uygun fiyatla piyasaya verilirse satislar patlardi.

kabul edilmelidir ki ne kadar biz sevsek de artik bir kizilmaske, west, judas, mr. no... zamani cokdan gecti.  Zaman yeni nesil e hitap eden cizgi romanlarin zamanidir. Bunu goren yayincilar dogru yolu cokdan buldular gibi gorunuyor.

rumar80

Kaliteli yayın, düzgün baskı ve düzenli yayın. Bu üçlü birleşince başarı geliyor. Deathnote'da bunu görebiliyoruz.

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Gambit

Alıntı yapılan: rumar80 - 25 Haziran, 2012, 16:25:02
   Kaliteli yayın, düzgün baskı ve düzenli yayın. Bu üçlü birleşince başarı geliyor. Deathnote'da bunu görebiliyoruz.

en onemlisini unutmussun rumar80 cim, fiyat

death note 10 TL yerine 15 TL olsa, bu satis rakami olmazdi

en basit iktisat prensibi olan arz-talep dengesidir

Nemo

Hulk severler arasına beni de katabilirsiniz :) özellikle Arkabahçe'nin Hulk'larını okuduktan sonra ve Avengers filmi ile daha çok sevdim.
Özel Alfa Ajanı

hanac

Alıntı yapılan: Nemo - 27 Haziran, 2012, 17:08:10
Hulk severler arasına beni de katabilirsiniz :)

Tebrikler Hüseyin 21 nolu üyemiz oldun.

Üye No 1: hanac
Üye No 2: yunusmeyra
Üye No 3: emre ozdamarlar
Üye No 4: Büyülü Rüzgar
Üye No 5: designer73
Üye No 6: dursar
Üye No 7: rumar80
Üye No 8: alan ford
Üye No 9: dean
Üye No 10: Kızılmaske
Üye No 11: s.b
Üye No 12: altay1944
Üye No 13: hüzünlü flüt
Üye No 14: pearljam
Üye No 15: Nic39
Üye No 16: Carnage
Üye No 17: V
Üye No 18: Jedmau
Üye No 19: dorukgs
Üye No 20: Al Simmons_Spawn
Üye No 21: Nemo

Üye No 22 : ............

ercoktay

Bende Türkiye'de çıkmış 1990 yılından sonra çıkmış hulklarin hepsi var. Daha oncesini var mı bilmiyorum. Ama hiçbir zaman örümcek adamın tadını vermedi.