Anti Hulk Derneği (AHD)

Başlatan tommikser, 21 Mayıs, 2012, 09:56:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

Yanlış hatırlamıyorsam geçen seneki fuardan beri niyetleri var ama sadece niyette kaldı galiba :) Arkabahçe yayınlamaz mı acaba?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

Konuyu değiştirmeyelim arkadaşlar burası Hulk sevmeyenlerin mekanıdır.............
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Dikkat çocuklarıızı uzak tutunuz

Gambit

Hulk karakteri, Marvel yayinevinin en kapasitesiz oldugu zamanda cikardigi, Marvel in ezikliklerini gosterdigi, altta kalmamak icin yarattigi bir karakterden ote bir sey degildir.

DC, Superman ile wonder woman ile green lantern ile super guclu kahramanlari satip piyasalari kasip kavururken, daredevil, orumbocek adam, x-men gibi belirli bir guc seviyesinde kalan kahramanlari ile DC nin altinda ezildigini dusunen marvel yayinevi, ne yapalim edelim diye yapa yapa Hulk u yaratir.

Superman, wonder woman ve green lantern de belirli bir mantik varken, hulk da mantikda yoktur. Neymis, gamma radyasyonuymus da vucudu 10 a katliyormusda, ama buna ragmen pantolonun don kismi yirtilmazmis da, oldurulemezmis de...lay lay lom.  Superman in bir counter part i olmasi icin cikarildigi icin marvel vs DC crossover larinda Hulk ile Superman birbirine girer bu yuzden. Her ne kadar marvel yuzsuz olsa da, DC nin hakkini verecek kadar efendidir ve crossover larda superman yener hulk u

sonuc olarak, tamam degisik bir karakterdir ama yoda gibi bir ise yaramayan tirt bir karakterdir. Isi gucu yikmak kirmakdir, sinirsel sorunlari vardir ve de Superman in altinda kalmamak icin yaratilmis ezik bir karakterdir Hulk

darkwood

Alıntı yapılan: Gambit - 30 Haziran, 2012, 00:13:16
Hulk karakteri, Marvel yayinevinin en kapasitesiz oldugu zamanda cikardigi, Marvel in ezikliklerini gosterdigi, altta kalmamak icin yarattigi bir karakterden ote bir sey degildir.

DC, Superman ile wonder woman ile green lantern ile super guclu kahramanlari satip piyasalari kasip kavururken, daredevil, orumbocek adam, x-men gibi belirli bir guc seviyesinde kalan kahramanlari ile DC nin altinda ezildigini dusunen marvel yayinevi, ne yapalim edelim diye yapa yapa Hulk u yaratir.

Superman, wonder woman ve green lantern de belirli bir mantik varken, hulk da mantikda yoktur. Neymis, gamma radyasyonuymus da vucudu 10 a katliyormusda, ama buna ragmen pantolonun don kismi yirtilmazmis da, oldurulemezmis de...lay lay lom.  Superman in bir counter part i olmasi icin cikarildigi icin marvel vs DC crossover larinda Hulk ile Superman birbirine girer bu yuzden. Her ne kadar marvel yuzsuz olsa da, DC nin hakkini verecek kadar efendidir ve crossover larda superman yener hulk u

sonuc olarak, tamam degisik bir karakterdir ama yoda gibi bir ise yaramayan tirt bir karakterdir. Isi gucu yikmak kirmakdir, sinirsel sorunlari vardir ve de Superman in altinda kalmamak icin yaratilmis ezik bir karakterdir Hulk

Budur. Başka söze gerek varmı...
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Alıntı yapılan: Gambit - 30 Haziran, 2012, 00:13:16

Gereken söylenmiştir altına imzamı atarım.Vurdu kırdıdan başka işe yaramayn bir gram akıl olmayan bir karakter yaşasın Hul sevmeyenler..........

Superman Hulk'u dövdükten sonra bir barda eğlenirken görünmüştür.

hennessy

pizagor

HSvD ve HSD birbirine karışıyor... HSvD'yi AHD (Anti Hulk Derneği) olarak değiştirsenize sayın kurucular...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tommikser

Mantıklı bence de bu yüzden HSD'ne kaptırıyor olabiliriz değil mi?

pizagor

Alıntı yapılan: gunessemerci - 31 Temmuz, 2012, 09:05:21
Mantıklı bence de bu yüzden HSD'ne kaptırıyor olabiliriz değil mi?

Ben her iki oluşuma da eşit mesafedeyim ama HSD'ye de 26. üyelik gibi bir sözüm var :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: gunessemerci - 27 Haziran, 2011, 11:38:14
Ben bir müjde vereyim o zaman Hulk'ın devamını düşünüyormuşlar.Hulk o grubun ağzını burnunu dağıtacak ya içimin yağları eriyecek...

Yorumsuz ;D

kalidor

Alıntı yapılan: pizagor - 31 Temmuz, 2012, 09:00:40
HSvD ve HSD birbirine karışıyor... HSvD'yi AHD (Anti Hulk Derneği) olarak değiştirsenize sayın kurucular...
Katılıyorum. Anti Hulki daha dikkat çekici olacaktır.
Crom! Ölüleri Say...

tommikser

İsmimiz Anti Hulk Derneği (AHD) olarak değiştirilmiştir.Umarım kayıtlarımız çığ gibi artar.

hanac

Sayın günessemerci 3 mesaj üstte sayın designer73 tarafından gönderilen mesaj ile ilgili yorumlarınız kamuoyu tarafından beklenmektedir.

tommikser

Hulk'dan daha fazla gıcık olduğum bir grubun ağzının burnun dağıtılması durumuyla ilgili yazdığım bir durumdur o.Sonuçta iki sevmediğim çr birbirine girmiş ve bende düşmanımın düşmanı benim dostumdur diye düşünerek Hulk bu kendini bilmez zibidileri dövdü diye sevinmişimdir.

Yalnız bu durum Hulk'ı sevmemi gerektirmez dimi  ;D