24 Haziran 2012 pazar yeni toplantı zamanı..

Başlatan haysat, 02 Haziran, 2012, 00:42:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Gambit

Beni eksik sayin bu toplanti icin arkadaslar, sonbahar baslayana kadar istanbul daki hicbir toplantiya katilabilecegimi de sanmiyorum aslinda, hayirlisi

konyakficilari

beni de var sayabilirsiniz, geçen seferki hoşsohbet ortamın tekrarlanacağına zerre şüphem yok

ErenKoyunoglu

darkwood

Cumartesi olsaydı kesin gelirdim, fakat pazar günleri oğlum ile ilgilendiğimden gelmem çok zor. Onunla gelsem 5 dakika bile durmayacağından gelmeminde bir anlamı kalmaz. Bir dahaki sefere inşallah.
Darkwood Sakinleri..

yunusmeyra

o hafta sonu İstanbul'da olup gelmeye çalışacağız..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

DAMPYR

Alıntı yapılan: altay1944 - 06 Haziran, 2012, 10:12:07
Toplantıyı nerde yaparsanız yapın ama şu son günlerde gelişen olayları masaya yatırın...Yayıncısını,satıcısını,okuyucusunu  buluşturun ...Tatsızlıkları gidermenin yollarını arayın.Yeni çıkanlar,çıkacaklar ile ilgili gelişmeleri irdeleyin.Yiyin,için ama bol bol foto yükleyin.
Çizgiyle kalın,çizgiroman tadında kalın.

Yazılabilecek en güzel yazıyı yazıp bizim adımızada konuşmuşsun.bunun üzerine söylenebilecek başka bir laf olduğunu sanmıyorum... :-X 8) ;)

rumar80

Arkadaşlar bu toplantıya kaç kişi katılacak lütfen net bir açıklama yapar mısınız?
Biraz önce Burç ile konuştum. Normalde Pazar günleri dükkan açık değilmiş, ancak geleceksek bizim için açacağını söyledi. 2-3 kişi gelecek diye insanları evlerinden boş yere getirmeyelim. Dört olasılık var:
   1) Pazar günü 10 veya üstünde kişi olarak gidelim
   2) İlla Pazar günü yapacaksak Kadıköy'de toplanalım
   3) Beşiktaş'ta buluşulacaksa Cumartesi toplantıyı yapalım.
   4) Toplantıyı başka bir bahara erteleyelim

Bir an önce karar verelim

kalidor

24 haziranda veya 23 haziranda çok büyük ihtimal gelemem. Beni saymayın :(
Crom! Ölüleri Say...

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: rumar80 - 13 Haziran, 2012, 11:21:41
   3) Beşiktaş'ta buluşulacaksa Cumartesi toplantıyı yapalım.
   4) Toplantıyı başka bir bahara erteleyelim

Pazar günleri açmıyorlarsa, kalabalık bile gideceksek insanların tatil gününü zorlamayalım. Üstteki 2 seçenek bana uyar :)

tommikser

Ben maalesef pazar gelemiyorum neden derseniz bizim gıcık kuzen saat 13:00'da yapacakmış düğününü >:( yalnız sadece cumartesi günü toplanırız diye cmt kaçıp sizinle buluşmak istiyorum.Ben öğlen 23'ünde İst'da Kadıköy'de olurum.23'ü yapmaya ne dersiniz.

hanac

Bir kere pazar toplantısı yaptık ve sadece 4-5 kişi geldi.

Zorlamanın anlamı yok, pazar günleri toplantı için uygun değil.

Ayrıca güvenilir kaynaklardan aldığım bilgiye göre "Konuk Sanatçı" Sn. Güneş "Tom Mikser" Semerci'nin de pazar günü toplantı yerine düğüne gideceğini öğrenmiş bulunuyorum.

HSD olarak kendisi ile özel görüşme yapacağımızdan, toplantının Cumartesi gününe alınmasını saygılarımla arz ederim.

Benim önerim şu şekilde;

Cumartesi önce Arkabahçe'de buluşalım ve oradan vapurla Kadıköye geçelim.

Ne dersiniz, hoş olmaz mı ?

s.b

Abiler, Pazar günü dükkan kapalıysa zaten toplantı iptal olmuş oluyor. 3-5 kişi içinde açtırmaya gerek yok ayıp etmiş oluruz. Başka bir zaman toplanırız artık.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

darkwood

Her ayın 22-25 i arası beyanname zamanı olduğu için bende çok yoğunum ama toplantı Cumartesi günü olursa 1-2 saat içinde olsa gelmeye gayret ederim.
Darkwood Sakinleri..

burcuner

Selam,

Normalde pazarları açmıyoruz dedim ama şimdiye kadar hiç pazar açmadık. Zaten mağaza açılalı bir ay oldu olmadı.
Bir pazar günü açıp sadece sizin için değil, Beşiktaş'ın durumunu da görmek bizim için güzel olur. Ayrıca eşim o hafta sonu şehir
dışında olacağından ha gündüz evde oturmuşum ha mağazada. hem de bana hareket olur, gelirim sabah kahvaltımı ederim
beşiktaş'ta sonra da dükkana gelirim, ha akşam maçlar için dönerim o saate kalamam :) Dediğim gibi siz nasıl isterseniz bana
uyar. Ayrıca İngilizce çizgi romanlarda dün akşamüstü geldi. İsterseniz pazar günü isterseniz cumartesi gelin, bana zahmet olmaz, üstte saydığım nedenlerden dolayı.

Burç

hennessy

C.tesi banada uyar beraber karşıya geçeriz tommikser ve karizmatik admin Ayrıca dükkanınızda Star Wars çıkan kitaplarda varmı mesala son çıkan iki kitap?
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları