Catwoman

Başlatan rumar80, 13 Haziran, 2012, 00:10:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Flashpoint sonrası DC evrenini yeniden yaratırken new 52 içinde olmazsa olmazlardan biri de Catwoman'dı. Serinin ilk 6 sayısını içeren "The Game" adlı Grafik romanı okudum. Selina gene sokaklarda soygundan soyguna giderken mallarını çaldığı bir mafya lideri bağlantısını öldürür ve Selina da istemeden de olsa cinayetin bir numaralı zanlısı olur.
   Çok aman aman bir öykü değil. Yalnız DC evrenindeki bazı değişiklikleri ilginç olmuş:
   Bizde de yayınlanan Hush macerası sırasında Bruce Wayne ile Selina Kyle arasında bir çeşit romantik ilişki başlamıştı. Yeni 52 ile birlikte ikili maslenin altında kim olduğunu bilmiyor. Batman doğal olarak kılık değiştirse bile Catwoman'ın kim olduğunu fark edebiliyor ama adını bilmiyor. İkili arada sırada buluşup ilişkilerini cinsel boyutta yaşıyorlar.
   Bu kitapta tek ilgi çekici yenilik buydu. Biraz da Selina'nın bu işleri sadece soygundan zevk aldığı için değil de ölüm tehditit ile yaşamaktan aldığı hazdan, belki de ölmek istemesinden kaynaklandığını görüyoruz.
   Devam eder miyim? Büyük ihtimalle etmem. Tekrar okur muyum? Sanmam. Ama merak edenler de bir baksın.

hennessy

Resimde bizden olsun aslında catwoman ilginç bir karakter ama hep arka planda kalmış Umar abi bizi bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Gambit

Alıntı yapılan: rumar80 - 13 Haziran, 2012, 00:10:20
     Devam eder miyim? Büyük ihtimalle etmem. Tekrar okur muyum? Sanmam. Ama merak edenler de bir baksın.

bu tur paylasimlar benim icin cok onemli rumar80

Cikan cok cilt var ve vakit az. Hangi ciltler okunmaya ve arsivlenmeye deger sorusuna ne kadar cok yorum alabilirsem o kadar gereksiz vakit ve para harcamamis oluyorum zira :)

senin zevkine guvendigim icin catwoman i almam artik mesela, tesekkurler

rumar80

Biraz da bu amaçla yazıyorum Süleyman. Zaten ne kadar para harcıyoruz, bari sokağa atmayalım. Pozitif ya da negatif "itki"lenmek için.