Altın Madalyon Kuruluş Tarihi

Başlatan hanac, 27 Haziran, 2012, 22:51:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

frodo

Birlikte nice yıllara bir kaç ay sonra görüşmek üzere. ;D
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

hanac

Alıntı yapılan: frodo - 07 Aralık, 2018, 13:17:36

Hayırlı tezkereler

darkwood

10 yıl dile kolay, foruma kayıt olduğum tarihe baktım.
Yani kurulduğu ay foruma kayıt olmuşum ve halen buralardayım, aktif olan en eski üye olarak
hediyeleri bekliyorum.  8)  ;D  ;)

Bu forum aracı ile bir çok değerli dostlar ile tanışma ve keyifli anlarımızı paylaşma fırsatımız oldu.
Güzel dostlukların sürmesi dileklerimle, nice yıllara...
Darkwood Sakinleri..

darkwood

Alıntı yapılan: frodo - 07 Aralık, 2018, 13:17:36

Hayırlı teskereler olsun.
Darkwood Sakinleri..

hanac

Alıntı yapılan: hanac - 27 Haziran, 2012, 22:51:41
Geçen haftalarda rumar80 sormuştu, Forumun kuruluş tarihi ne ? diye.

Yemedim, içmedim, araştırdım ve şu sonuca ulaştım.

6 Aralık 2008

Arkadaşlar bugün forumumuzun 12. yaşgünü

Hepinizi tebrik ediyorum ve başarılarınızın devamını dilişyorum.  ;D

rumar80

2010 yılında o zamanın yöneticisi Lamı Tiryaki tarafından davet edldigim bu forum bana adeta ikinci ev oldu. Bir çok yeni ve iyi dostlar buldum. Tutkumu paylaştım. Birlikte eğlendim.
   İyi ki varsın altın madalyon. Birlikte nice ve mutlu yıllara. Sağlıkla tabu.

pizagor

Onuncu sene oldu mu?
Onbirinci sene oldu mu?
Onikinci sene oldu mu?

Her sene aynı şaşkınlığı yaşıyorum. Değişen sadece bir artan sayı. Çizgiroman zevkimin sürmesine katkısı olan tüm Altın Madalyon ekibine teşekkür ediyorum. İyiki varsınız...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

V

Çizgi roman,film,dizi,kitap ve daha fazlası üzerine yeni ve kuvvetli dostluklar edindiğim bir nevi elimizde  büyüyen çocuğumuz  Altın Madalyon!Doğum günün kutlu olsun!..
"İstemem,eksik olsun.."

kırkambar

Biraz geç haberdar olduğum çizgi roman ağırlıklı bilgi-haber paylaşım sitesi altınmadalyon'a ben de nice yıllar diliyorum.

yidar

Daha nice nice yıllara.Cok güzel dostlar tanıdım bu forum sayesinde.İyiki var.

peder clemente

Altın Madalyon Sitesinin 12. yaşını kutlar hep faal kalmasını dilerim; çünkü, burası haberin, bilginin ve yorumun paylaşıldığı çok güzel bir yer.

worldman

Harika bir site.Hic bilmediğim çizgi romanları bu site sayesinde öğrendim ve okudum.İyiki varsin Altın Madalyon.

eysude

Yürekten kutluyorum, web'de en çok mesai harcadığım platform, kaçışı muhteşem kılan altinmadalyon'a nice yıllar...

nikopol

Tebrikler! 12 sene, saygi duyulacak bir sure. Dilerim Altin Madalyon daha uzun seneler faaliyetini surdurur. Bu forumda bir neslin cizgi roman hafizasi yatiyor. Gerek icerik ureten, gerek moderasyonda gorev alan herkese tesekkurler.

seastar1000

Kurucularımızı yöneticilerimizi ve tüm forumdaşlarımızı kutluyorum Nice 12 senelerimiz olsun