Zembla - HOZ

Başlatan s.b, 06 Temmuz, 2012, 20:14:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

konnektör

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 13 Aralık, 2012, 12:21:42
çok doğru Dylan Zebladan çok daha iyi... 8) 8) 8)
Zevkler farklı farklı, bende Diabolik ve Vampirellanın devamını istiyordum ama sonuç malum, devamlılığı konusunda problem olmayan bir yayın evinin mesala hoz'un bu yayınlarada el atmasını istiyorum.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

tunaorhun

Sonunda her akşam bir macera olmak üzere Zembla' yı bitirdim. Bu maceralar beni dinlendirdi, çocukluğuma döndürdü. Teşekkürler Hoz. Artık 2. sayıyı bekliyoruz.

aa

İlk sayıyı ben de çok beğendim ve beni çocukluğuma götürdü. Maalesef 2. sayıyla ilgili HOZ dan hiçbir açıklama yok.
Esse Gesse Hayranı...

tommikser

Alın size tartışma.Haşim bey ne demisti; ilk sayı tükendi ek baskı yaptık mealinde bişeyler demişti.Madem bu kadar çok sevildi baskısı bitti ikinci sayıya ne oldu.Bence bu konuda oldukça büyükbi şaibe var >:(

connyapku

Demirbas yayincilik telifinde sorun var o yuzden almadim yayinlayan arkadas o sorunla karsilasicak diyordu.

DAMPYR

Ama öyle olsa yeni sayı aralık ayında diye reklam yapmazlardı... ??? ::) :D

rumar80

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 25 Aralık, 2012, 15:43:13
Ama öyle olsa yeni sayı aralık ayında diye reklam yapmazlardı... ??? ::) :D

6 gün kaldı desene  ;) ;D ;)

DAMPYR

Alıntı yapılan: rumar80 - 25 Aralık, 2012, 15:45:23
   6 gün kaldı desene  ;) ;D ;)
Yılbaşı akşamı Dansöz yerine Zembla çıkacakmış.... ;D ;D ;D

connyapku

mandrake66

Alıntı yapılan: connyapku - 25 Aralık, 2012, 15:14:21
Demirbas yayincilik telifinde sorun var o yuzden almadim yayinlayan arkadas o sorunla karsilasicak diyordu.

Böyle bir durum olsa, Hoz Comics söylerdi...

tommikser

Birşey söylemeyide bıraktılar artık ;D

connyapku

Zembla devam etsede etmesede Hoz comics isini ciddiye alan,basladigi seriyi bitiren,okuyucularina tatli bir dil kullanan bir kac kaliteli yayin evinden birtanesidir bence.

hanac

Sami Abi'yi (s.b) göreve davet ediyorum.

Haşim Bey ile görüşüp son bilgileri alır ve bize aktarır.

s.b

Alıntı yapılan: hanac - 26 Aralık, 2012, 09:12:04
Sami Abi'yi (s.b) göreve davet ediyorum.

Haşim Bey ile görüşüp son bilgileri alır ve bize aktarır.

Anlaşılmıştır. Akşama inşaallah.
Bir kaç gündür tt netin İSTOC'a dağıttığı yeni modemle başımız dertte. Alt yapı yenilendiğinden dolayı yeni modemle daha hızlı iletişim sağlanacaktı güya. Ama bu modemde vpm diye bir özellik bulunmuyormuş. Bundan dolayı Eminönü merkez muhasebeye bağlanamadığımızdan fatura ve irsaliyeleri elde kesmek zorundayım. Bu da çok zaman alıyor. O yüzden ancak akşama Haşim beyle irtibata geçebilirim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

darkwood

Alıntı yapılan: s.b - 26 Aralık, 2012, 09:27:24
Anlaşılmıştır. Akşama inşaallah.
Bir kaç gündür tt netin İSTOC'a dağıttığı yeni modemle başımız dertte. Alt yapı yenilendiğinden dolayı yeni modemle daha hızlı iletişim sağlanacaktı güya. Ama bu modemde vpm diye bir özellik bulunmuyormuş. Bundan dolayı Eminönü merkez muhasebeye bağlanamadığımızdan fatura ve irsaliyeleri elde kesmek zorundayım. Bu da çok zaman alıyor. O yüzden ancak akşama Haşim beyle irtibata geçebilirim.

Bu modem neyseki foruma bağlanmakta bir sıkıntı çıkarmıyor.
Merakla beklediğimiz Zembla nın 2.sayısı hakkında akşama olumlu bir haber bekliyoruz.
Darkwood Sakinleri..