Ken Parker Özel Seri - Rodeo

Başlatan caretta, 11 Temmuz, 2012, 21:42:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

Ken Parker Özel Seri 10 çıktı..

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

NIC

NIC

Bildiğim kadarıyla bu sayı iki fasikül birleştirilerek basıldı. Aşağıdaki 2. fasikülün enfes kapağı.

köstebek

Alev alev yanıyor... Ne iyi oldu şu Ken Parker hızlanması işi....

seastar1000

Bugun aldım birazdan başlıcam okumaya
Ellerinize sağlık Rodeo

ferzan

Hani, Züğürt Ağa filminde ağanın güreşleri vesilesiyle yılda birkaç kez kursağı et yüzü gören ve tamamı maraba olan Haraptar köylüleri vardı ya, biz Ken Parker'cılar da aynen öyleyiz...Albüm dün elime geçti...Akşam soframı kurdum, peçetemi yakama taktım, çatalımı bıçağımı aldım, dumanı tüten albümümü iştahla okumaya koyuldum...

Milazzo ve Trevisan çizimli harika bir albümdü...Şimdiki zaman (hikayenin şimdiki zamanı) Milazzo 'nun doygun tarzıyla, flashback sahneler de Trevisan 'ın bol taramalı güzelim üslubuyla anlatılmış...Berardi yine ortalama üzeri bir hikaye ortaya koymuş...Ken Parker okuduğunuzu sonuna kadar hissettiren güzel bir öyküydü...

İki sayı birleşmiş sanırım, böyle daha iyi olmuş...Hikaye de yarım kalmamış oldu...Bu büyük boyda 96 sayfalık fumetti sayfa formatı okumak pek leziz, pek güzel...Üstelik Bonelli 'nin bazı yayınları için yaptığı (Tex, Nathan, Dylan, Martin) dev albüm serilerindeki gibi balonlama da küçük boydan büyük boya büyütme gibi durmuyor, has frankofon doygunluğunda yeteri kadar küçülmüş ve göze iri iri batmayan güzel bir balonlama boyutu söz konusu seri geneli için...BD formatında BD balonlamasında fumetti sayfa sayısı ve fumetti-Latin görsel doygunluğu...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

KenParker

yeni sayısı çıksa da okusak ::)
ne kadar yavaş seri bu ya :( ben öldükten sonra tamamlanacak heralde

Bilal ceylan

Ken parker bitti diye biliyorum.eğer bitmediyse de bu tempoyla biz hayattayken de bitmez sanırım.😂😂😂😂

Vega

Alıntı yapılan: Bilo - 31 Mart, 2019, 08:30:22
Ken parker bitti diye biliyorum.eğer bitmediyse de bu tempoyla biz hayattayken de bitmez sanırım.😂😂😂😂

Valla inşallah bitmiştir ve bundan sonra hiç yayınlanmayacaktır. Yoksa hala bir gün okuyamadığım Ken Parker maceraları varken öleceğimi bilmek çok acı...
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

seastar1000

Alıntı yapılan: Vega - 31 Mart, 2019, 09:49:24
Valla inşallah bitmiştir ve bundan sonra hiç yayınlanmayacaktır. Yoksa hala bir gün okuyamadığım Ken Parker maceraları varken öleceğimi bilmek çok acı...
Ken Parker bitmedi Çıkan son kitap olan özel seri no 10 un iç kapağında 11. sayıda buluşmak üzere ibaresi var
Bekliyoruz

Bilal ceylan

Araları o kadar uzun ki insan unutuyor.ama elbet biter özel seri 2030 da 😂😂😂😂

Bilal ceylan

Dalga geçtigimi düşünmeyin bu gercekten olası bir durum.59 luk seri 17 sene de bitti.bunun da 10 sayısı 10 sene de cıktı.gelde böyle düşünme.

Zeljko

Genelde Tex üzerinden Çizgidüşlere kiziliyor ama bence asil saygisizlik Rodeo'nun bu saçma sapan yayin politikasi.
Gerçi ortada ne yayin var ne de politika >:(
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

Tuco Ramirez

Rodeo'nun bu durumu baba-oğul-hırsız hikayesine döndü. Telifi bıraksalar belki başka bir yayınevi seriyi 2 senede falan tamamlayacak.
Ama Rodeo da 10 sene bile garanti değil.

KenParker

herkes çok doğru şeyler söylemiş. yazarı çizeri tarafından tamamlanıp bitirimiş bir seriyi on yıllarca bekleyip duruyoruz ki yayıncısı beyefendiler bassın da okuyalım diye.
inşallah telifini başka yayınıevi alıp bitirir