Earl Norem Çizimleri

Başlatan kalidor, 13 Eylül, 2011, 17:18:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

papillon7

Gambit

bu son cizim ne kadar fantastiktir boyle di mi

Conan, dag, kar ve oluler - buyulu gucler

Perpetual

Ben de bu adamın çizdiklerine bayılıyorum.Tam benim istediğim gibi çiziyor.
Keşke şu anda da onun gibi çizenler çok olsa.
7. Biriktirici

Gambit

Alıntı yapılan: Perpetual - 19 Ocak, 2012, 02:35:44

aynen ben de bayiliyorum bu adamin resimlerine. Dijital cag hayatimiza girdikce yetenekli cizer sayisi da azaldikca azaliyor maalesef

insanlar photoshop da uretmeye basladi ki eski cizerlerin degerinin artacagini dusunuyorum ben uzun vadede

devrimk

Altın Madalyon dergisinin ilk kapağında kullanılan çizimimin esin kaynağı. Bunun esin kaynağı da Frazetta'nın çizimidir.

Alıntı yapılan: Gambit - 15 Mart, 2012, 20:58:21
Alıntı yapılan: Perpetual - 19 Ocak, 2012, 02:35:44

aynen ben de bayiliyorum bu adamin resimlerine. Dijital cag hayatimiza girdikce yetenekli cizer sayisi da azaldikca azaliyor maalesef

insanlar photoshop da uretmeye basladi ki eski cizerlerin degerinin artacagini dusunuyorum ben uzun vadede

Kara kalem, yağlı boya, dijital boya bunların hepsi amaç değil araç. Zamanımızda da dijital çalışan büyük ustalar var.
Aşağıdaki bağlantıda bana "Bu iş dijital de yapılabiliyormuş." fikrini oturtan Justin Sweet'in bir kaç resmini paylaştım.
http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,4651.0.html

Gambit

Alıntı yapılan: devrimk - 16 Mart, 2012, 13:19:40
Kara kalem, yağlı boya, dijital boya bunların hepsi amaç değil araç. Zamanımızda da dijital çalışan büyük ustalar var.
Aşağıdaki bağlantıda bana "Bu iş dijital de yapılabiliyormuş." fikrini oturtan Justin Sweet'in bir kaç resmini paylaştım.
http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,4651.0.html

katilmiyorum ressam arkadasim. Birisi ciddi bir yetenek ve uzun saatler calismayi, yuzlerce ciizm yapmayi gerektiren bir sanat dali.
Ikincisi cok ciddi yetenek gerektirmeyen, bilgisayari iyi kullanip biraz zevk ve renk sahibi olmayi gerektiren bir is.

Justin Sweet den once Turkiye den cok onemli bir arkadasimiz da var, Kerem Beyit.

Ama:

Bir Earl Norem cizimi bir tanedir. Norem uzerinde saatlerce ugrasmis, en kucuk hatasi geri donusu mumkun olmayan bir seyle sonuclanabilir

Digital cizen arkadaslar ise, bir yerlerini yanlis boyasa, yanlis cizse....undo yapip ya da bilemedin bir onceki save ettigi son halinden tekrar devam edebilir.

En basitinden soyle soyleyelim: ben isi gucu birakip dijital cizime girersem cok basarili seyler cikarabilirim ama isi gucu birakip kagit uzerinde cizim yapmaya baslarsam inanin hic basarili bir is cikaramam 

hanac

Savage Sword of Conan # 39

Savage Sword of Conan # 46

Savage Sword of Conan # 47

hanac

Savage Sword of Conan # 51

Savage Sword of Conan # 53

Savage Sword of Conan # 54

hanac

Savage Sword of Conan # 55

Savage Sword of Conan # 58

Savage Sword of Conan # 60

pizagor

İlke dostumuz duysun sesimi, şu seriyi ilk haliyle, magazine boyutunda ve formatında yayınlasın. Nasıl güzellikler bunlar!!!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...