Ana Menü

BIKKINLIK!!!

Başlatan pizagor, 27 Temmuz, 2012, 15:35:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Çizgiromanevi sahipleri arasındaki sürekli laf geçirmeleri   ve    Koleksiyoncu dostlarımızın neden bu kitabın yeni baskısı yapılıyor serzenişleri...

Bir gıdım ilerleyemeyeceğimiz konular bunlar ve bu konulara tekrar tekrar dönmek bana artık sıkıntı veriyor...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Forumların özünde bu var ama. İnsanın olduğu her yerde atışma, laf koyma vs olacak. Önemli olan bunlara rağmen amaçtan sapmamak, sevgiyi paylaşmaktır.

pearl jam

katılıyorum. maalesef çizgi romandan çok çizgi roman piyasasının konuşulduğu bir forum olmaya başladık son zamanlarda.

tommikser

Abi ilgili başlıklara bakmayarak tepkimi koyuyorum.bunlar beni ilgilendirmiyor.Ben güzel güzel yazan abilerimin yazılarını okuyor ve yazılması gerekenleri yazıyorum.Burada tek serzenişim bizim iyi niyetimizden dolayı üzen satıcı abilerime.Yani sizin sataşmalarınız kavgalarınız davalarınız bizi ilgilendirmez.Eğer bu kadar çok daralıyorsanız gidip konuşursunuz.İki dükkan yakınsınız.Ama site üzerinden bunu yaparak insanları üzdüğünüzü bilmenizi isterim.Bence fiyat olayı daha fazla uzatmayın.Fiyatları öğrenmek isteyenler size özelden yazsın size özelden cevap verin böylece tartışma bize yansımamış olur.Okuyucuları da okuma sevgisinden soğutmamış olursunuz.

rumar80

Sevgili Güneş çok güzel yazmışsın klavyene sağlık.
   Açıkçası ben de mümkün olduğu kadar bu tür yazıları okumamaya çalışyorum, ama yönetici olarak ta yazının üslubunu değerlendirmek için bakmak zorundayız. Bu da ister istemez bizi olayın içine çekebiliyor.
   Yine de güzellikler aranınca forumda bolca var.

tommikser

Asıl senin klavyene ve gözlerine sağlık abi.Senin sayende Avengers hakkında dünaynın bilgisine sahip olduk.Eminim klavyen ve vaktin izin verdikçe diğer esenşılları da okuyacağızdır.Bizim forumun amacının bu olduğunu da arkadaşlarımın bilmesini isterim.Sizden ricam arkadaşlar çizgi roman ile ilgi yazın.Tartışmak eleştirmek genetiğimizde var.Yalnız sadece tartışmak değil var olan güzellikleri de görmek lazım.

Ben bu fiyat olaylarından bunaldım o yüzden bakmıyor ve TAKMIYORUM.Bol bol çr okuyorum.Beni etkileyen abilerimin yazılarını okuyorum.Yazın tadını çıkarıyorum.Eğer taartışmalardan sıkılıyorsanız.En basitinden en beğendiğiniz kapağı ne bileyim çocukluğunuzda yaz aylarında okuduğunuz çr ve onun keyfini bize anlatın.

Merakla o güzel yazılarınızı bekleyen ve okuyan artık orta yaşta olan ufaklık olarak evin arkabahçesinde gizli gizli okuduğum zamanlardaki gibi yazılarınızı bekliyorum.

pizagor

Alıntı yapılan: rumar80 - 27 Temmuz, 2012, 15:39:46
   Forumların özünde bu var ama. İnsanın olduğu her yerde atışma, laf koyma vs olacak. Önemli olan bunlara rağmen amaçtan sapmamak, sevgiyi paylaşmaktır.

Konuda bir açılım olsa tamam sana katılacağım Umar, ama söylenenlerin ve örneklerin bile değişmediği mesajlarla hiçbir yere varamıyoruz...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Alıntı yapılan: pizagor - 27 Temmuz, 2012, 16:08:18
Konuda bir açılım olsa tamam sana katılacağım Umar, ama söylenenlerin ve örneklerin bile değişmediği mesajlarla hiçbir yere varamıyoruz...

Varmayı gerçekten bekliyor musun? Açıkçası seni çok iyi anlıyorum. Ne kadar yazarsak yazalım bir yere varılmıyor. Biz yazdığımızla kalıyoruz. Bu nedenle ben de Güneş gibi yapacağım ve tıkanmış konulara mümkün olduğunca yorum yazmayacağım