8 Eylul 2012 En Büyük Toplantısı

Başlatan darkwood, 15 Ağustos, 2012, 17:09:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Tekrardan teşekkürler arkadaşlar.
Çizgiroman okur sayısının çok küçüldüğü günümüzde böyle mekanlar açmak gerçekten bir cesaret işi ama devamlılık ve okur sayısını arttırmak içinde böyle yerlere oldukça ihtiyaç var. Asıl önemlisi bunu devam ettirebilmek, umarım yayıncılık anlamında da hep birlikte iyi bir şeyler yapabiliriz.

Alıntı yapılan: pizagor - 07 Eylül, 2012, 13:28:25
Hayırlı olsun sevgili Mesut. Üsküdar'daki ofis tamamen kapandı mı, orada da çok çizgiroman vardı?

Özgür üsküdardaki ofiside bu hafta taşıyorum, zira 2 ayrı yere koşmak zor oluyor.
Kitapları ise zaten daha önce götürmüştüm. Seninde bir taşınma işin vardı, sen neler yaptın.
Darkwood Sakinleri..

aaciltan

Sevgili Mesut;
Bu girişimine inan çok sevindim. Senin gibi bir çizgiroman sever bizlerin büyük kazancıdır. Hele Kadıköy'e gidişimizde orada seninle (ve diğer arkadaşlarla) bir iki muhabbet etme fikri bizler için mükemmel bir mutluluk olacaktır.
Kafandaki her şeyin en iyi şekilde yürümesini isterim.
Başarılar...

pizagor

Alıntı yapılan: darkwood - 07 Eylül, 2012, 15:49:30
Tekrardan teşekkürler arkadaşlar.
Çizgiroman okur sayısının çok küçüldüğü günümüzde böyle mekanlar açmak gerçekten bir cesaret işi ama devamlılık ve okur sayısını arttırmak içinde böyle yerlere oldukça ihtiyaç var. Asıl önemlisi bunu devam ettirebilmek, umarım yayıncılık anlamında da hep birlikte iyi bir şeyler yapabiliriz.

Özgür üsküdardaki ofiside bu hafta taşıyorum, zira 2 ayrı yere koşmak zor oluyor.
Kitapları ise zaten daha önce götürmüştüm. Seninde bir taşınma işin vardı, sen neler yaptın.

Benim Ankara'da iş arayışım halen devam ediyor. Ailem şu anda orada, ben de mekik dokuyorum...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

konyakficilari

Mesut Abi çok sevindim senin adına hayırlı uğurlu olsun;
yarın en erken kaç gibi toplanılıyor o zaman? ?

bu arada yol tarifi mükemmel olmuş fotoğraflarla destekli hem de :))

darkwood

Alıntı yapılan: pizagor - 07 Eylül, 2012, 16:36:07
Benim Ankara'da iş arayışım halen devam ediyor. Ailem şu anda orada, ben de mekik dokuyorum...

İnşallah hayırlısıyla sende bir an önce iyi bir iş bulup normal yaşantına devam edersin.

Alıntı yapılan: konyakficilari - 07 Eylül, 2012, 16:52:36

Yarın 13.00 gibi toplanıyoruz.  ;) 
Darkwood Sakinleri..

yunusmeyra

çizgi roman okuyan "güzel insanların" hayırla yadedecekleri bir mekan olması dileğiyle..  :)  :)  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

kedidiro

mesut bey mekanınız hayırlı uğurlu olsun...allah utandırmasın... seyrek gerçekleştirebildiğimiz istanbul seyahatlerinde ziyaret etmemiz gereken yerlerin sayısı artıp durmakta, hayırlısı diyelim ve bol kazançlar dileyelim...bin selam...

Hayal Kahvem

Selam Darkwood, çizgi roman dükkanınız olduğunu bilmiyordum. Sevindim.
Balıkçılar gibi söylemeli, rastgele demeliyim öyleyse:)

İlk siparişimi verebilir miyim?
Karamba karambita, duvara asacağım  Zagor posteri istiyorum:)
Ve hiç bir yerde bulamıyorum.

Acaba satılıyor mu sizin dükkanda:)

Darkwood, ayrıca evde bir tane hediye Zagor tişörtüm var ama, değişik modellerde Zagor, Çiko baskılı kızlar için tişörtler satsanıza.
Şöyle işe giderken giyebilsek mesela. Yakalı olabilir.  Sülalemin bütün eli hamurluları aşkına! Şimdi aklıma geldi ama şahane olur valla:)

Neyse, bende hayaller bitmez. Hayırlı olsun tekrar:)

kahramanlarsinemada

Arkadaşlar, uzun zamandır görüşmelere maalesef katılamıyorum. Tüm işlerimi yetiştirmem için sadece hafta sonlarım bana kalıyor :'( Bu arada yeni mekan hayırlı olsun. İlk fırsatta ziyaret edeceğim...

DAMPYR

Hayırlı olsun Mesut İstanbula gelince uğruyacağımız yerler çoğaldı.Allah herkeze iş karşılığı versin.... 8) :) ;)

darkwood

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 08 Eylül, 2012, 19:57:24
Hayırlı olsun Mesut İstanbula gelince uğruyacağımız yerler çoğaldı.Allah herkeze iş karşılığı versin.... 8) :) ;)
Alıntı yapılan: kahramanlarsinemada - 08 Eylül, 2012, 15:53:09
Arkadaşlar, uzun zamandır görüşmelere maalesef katılamıyorum. Tüm işlerimi yetiştirmem için sadece hafta sonlarım bana kalıyor :'( Bu arada yeni mekan hayırlı olsun. İlk fırsatta ziyaret edeceğim...
Alıntı yapılan: Hayal Kahvem - 07 Eylül, 2012, 21:48:33
Selam Darkwood, çizgi roman dükkanınız olduğunu bilmiyordum. Sevindim.
Balıkçılar gibi söylemeli, rastgele demeliyim öyleyse:)

İlk siparişimi verebilir miyim?
Karamba karambita, duvara asacağım  Zagor posteri istiyorum:)
Ve hiç bir yerde bulamıyorum.

Acaba satılıyor mu sizin dükkanda:)

Darkwood, ayrıca evde bir tane hediye Zagor tişörtüm var ama, değişik modellerde Zagor, Çiko baskılı kızlar için tişörtler satsanıza.
Şöyle işe giderken giyebilsek mesela. Yakalı olabilir.  Sülalemin bütün eli hamurluları aşkına! Şimdi aklıma geldi ama şahane olur valla:)

Neyse, bende hayaller bitmez. Hayırlı olsun tekrar:)
Alıntı yapılan: kedidiro - 07 Eylül, 2012, 18:39:57
      mesut bey mekanınız hayırlı uğurlu olsun...allah utandırmasın... seyrek gerçekleştirebildiğimiz istanbul seyahatlerinde ziyaret etmemiz gereken yerlerin sayısı artıp durmakta, hayırlısı diyelim ve bol kazançlar dileyelim...bin selam...
Alıntı yapılan: yunusmeyra - 07 Eylül, 2012, 18:11:58
çizgi roman okuyan "güzel insanların" hayırla yadedecekleri bir mekan olması dileğiyle..  :)  :)  :)

Alıntı yapılan: aaciltan - 07 Eylül, 2012, 16:13:41
Sevgili Mesut;
Bu girişimine inan çok sevindim. Senin gibi bir çizgiroman sever bizlerin büyük kazancıdır. Hele Kadıköy'e gidişimizde orada seninle (ve diğer arkadaşlarla) bir iki muhabbet etme fikri bizler için mükemmel bir mutluluk olacaktır.
Kafandaki her şeyin en iyi şekilde yürümesini isterim.
Başarılar...
Alıntı yapılan: konyakficilari - 07 Eylül, 2012, 16:52:36

Çok teşekkürler sevgili arkadaşlar ilk fırsatta hepinizi bekliyorum.  :D

Bu günkü harika toplantımız ile ilgili fotoları ise birazdan yüklemeye gayret edeceğim.  ;)
Darkwood Sakinleri..

darkwood

Misafirleri tarafından esir alınan genç arkadaşımız Hanac, sevgili doktorumuz Umar,  yunusmeyra, s.b., haysat,  şehir dışında bulunan pizagor, alanford, gunessemerci ve Gambit, pizzaları getirirken yolda kaybolan Saint2 ve yayıncılar gibi önemli isimlerden yoksun bir kadromuz vardı. 
Fakat sonradan gelen yeni transferlerin gruba hızla uyum sağlaması ile 11 kişilik takımımızı hemen tamamlayıp neşeli ve güzel bir gün geçirdik. 
Toplantıya katılan ve katılamayan tüm arkadaşlara çok teşekkürler.

Toplantıya katılan arkadaşlar ise; Büyülü Rüzgar, essegesse, Tarkan Kurt, hennessy, kalidor, darkwood, alpay, konyalıconan, konnektör, konyakficilari ve kız arkadaşı oldu.

İşte resimler...

Fotoğraftakiler Soldan sağa; hennessy, darkwood, Büyülü rüzgar

Fotoğraftakiler Soldan sağa; Tarkan Kurt, hennessy, kalidor, darkwood, konyakficilari ve kız arkadaşı

Fotoğraftakiler Soldan sağa; konyalıconan, Büyülü rüzgar

Darkwood Sakinleri..

yunusmeyra

harika başlangıç,Darkwood.. ilk fırsatta uğrayacağız..bugünkü katılımı ve herkesi "forumun yaşgünü toplantısında" görürüz di mi?
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

darkwood

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 08 Eylül, 2012, 23:46:07
harika başlangıç,Darkwood.. ilk fırsatta uğrayacağız..bugünkü katılımı ve herkesi "forumun yaşgünü toplantısında" görürüz di mi?

Bu büyük partide umarım tüm arkadaşları bir arada görürüz ve çok daha keyifli bir gün geçiririz.
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Yaşgünümüzde katılım daha da çok olacak inşallah.
  Dükkân hayırlı olsun Mesut, en kısa zamanda görüşmek üzere