8 Eylul 2012 En Büyük Toplantısı

Başlatan darkwood, 15 Ağustos, 2012, 17:09:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ExarDarkkiller

Toplantılara hiç katılamadım ama yeni mekan hayırlı olsun, ilk fırsatta uğrayacağım.

ErenKoyunoglu

Katılamadığıma çok üzüldüm. Ama Cumartesi çalıştığım ve Pazartesi doktoraya kaydolacağım için izinliyim, MSGSÜ'ye geçeceğim. Mesut abim oralarda olursan dönüşte uğramak isterim (Pazartesi).

DAMPYR

Gene güzel bir toplantı olmuş.Birgün bu toplantıların birine mutlaka katılacağım.... 8) :) ;)

Gambit

Dukkan cok guzel olmus, hayirli olsun

dedigin gibi Izmir de oldugum icin gelemedim ama Ekim ayi gibi Istanbul a ilk gelisimde ugrayacagim. Kis toplantisi da yapalim :)

darkwood

Alıntı yapılan: Gambit - 09 Eylül, 2012, 13:10:41
Dukkan cok guzel olmus, hayirli olsun

dedigin gibi Izmir de oldugum icin gelemedim ama Ekim ayi gibi Istanbul a ilk gelisimde ugrayacagim. Kis toplantisi da yapalim :)
Alıntı yapılan: Kızılmaske - 09 Eylül, 2012, 11:44:13
Gene güzel bir toplantı olmuş.Birgün bu toplantıların birine mutlaka katılacağım.... 8) :) ;)
Alıntı yapılan: ErenKoyunoglu - 09 Eylül, 2012, 09:52:23
Katılamadığıma çok üzüldüm. Ama Cumartesi çalıştığım ve Pazartesi doktoraya kaydolacağım için izinliyim, MSGSÜ'ye geçeceğim. Mesut abim oralarda olursan dönüşte uğramak isterim (Pazartesi).
Alıntı yapılan: ExarDarkkiller - 09 Eylül, 2012, 02:54:08
Toplantılara hiç katılamadım ama yeni mekan hayırlı olsun, ilk fırsatta uğrayacağım.
Alıntı yapılan: rumar80 - 09 Eylül, 2012, 00:51:01
   Yaşgünümüzde katılım daha da çok olacak inşallah.
  Dükkân hayırlı olsun Mesut, en kısa zamanda görüşmek üzere

Kendinizi fazla özlettirmeyin, ilk fırsatta görüşmek üzere inşallah sevgili arkadaşlar.
Sağlıcakla kalın.  ;)
Darkwood Sakinleri..

yalcinerol345

Toplantıda çizgi romanla ilgili bir haber çıkmadı mı?Önceki toplantılardan böyle haberler alırdık.

hanac

Dükkan hayırlı olsun Mesut'cuğum.

Toplantıya katılanlardan alpay kim ?

s.b

Fotoğraflardan anlaşıldığı kadarıyla dükkan çok güzel. Tabi sizlerde güzelsiniz.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Saint2

Gelemediğim için özür dilerim. Toplantıdan önceki gece nöbetim vardı ve sabah 8 gibi dinleneyim derken, bayağı bi dinlenmişim... Kusura bakmayın.  :-[ :-[ :-[

hennessy

Alıntı yapılan: Saint2 - 09 Eylül, 2012, 17:59:42
Gelemediğim için özür dilerim. Toplantıdan önceki gece nöbetim vardı ve sabah 8 gibi dinleneyim derken, bayağı bi dinlenmişim... Kusura bakmayın.  :-[ :-[ :-[

Canın sağolsun Sinan baba özledik seni ama...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

haysat

Mesut dükkan gerçekten güzel olmuş,hayırlı uğurlu olsun.

İşlerin yoğunluğundan dolayı katılamadım ama en kısa zamanda hayırlı olsuna geleceğim.

Katılan arkadaşlarada teşekkürler onları yapacağımız yeni toplantılardada görmek isteriz.

Sevgiler...
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Nemo

Mesut abi hayırlı olsun :) Bol kazançlar dilerim. Fotoğraflarda forumdaki arkadaşları görmekte güzel oldu :)
Özel Alfa Ajanı

NIC

Mekan hayırlı olsun

Doğum günü 8 aralıkta Fotodakileri  ve daha fazlasını kanlı canlı görmeyi çok isterim

Böyle uzaktan uzaktan olmuyor

Doğum günümüze yüksek katılım olması dileğiyle...

rumar80

Alıntı yapılan: NIC - 10 Eylül, 2012, 21:08:53
Mekan hayırlı olsun

Doğum günü 8 aralıkta Fotodakileri  ve daha fazlasını kanlı canlı görmeyi çok isterim

Umarım dileklerin olur.

darkwood

Alıntı yapılan: hanac - 09 Eylül, 2012, 14:50:38
Dükkan hayırlı olsun Mesut'cuğum.

Toplantıya katılanlardan alpay kim ?

Teşekkürler Hasan'ım. Alpay bizi fotoğraflayan ve dükkanı açmak için ikna ettiğim yayıncı adayı arkadaşımız.  ;)

Alıntı yapılan: Saint2 - 09 Eylül, 2012, 17:59:42

Canın sağolsun Sinan baba, ilk fırsatta bunun acısını çıkartırız inşallah.

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 09 Eylül, 2012, 13:41:43
Toplantıda çizgi romanla ilgili bir haber çıkmadı mı?Önceki toplantılardan böyle haberler alırdık.

Yayıncılar bu aralar firarda, 1-1,5 ay sonra fuara doğru ortaya çıkarlar.  :D  ;D

Alıntı yapılan: Nemo - 10 Eylül, 2012, 11:00:34
Mesut abi hayırlı olsun :) Bol kazançlar dilerim. Fotoğraflarda forumdaki arkadaşları görmekte güzel oldu :)
Alıntı yapılan: NIC - 10 Eylül, 2012, 21:08:53
Mekan hayırlı olsun

Çok teşekkürler, doğum günümüzde sizleri de aramızda görmeyi arzu ediyoruz arkadaşlar..
Darkwood Sakinleri..