Çizgi Düşler'den taze haberler

Başlatan HacıGeraltEmmi, 14 Eylül, 2012, 23:52:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

köstebek

1. Taze haber sayılır mı bilmiyorum, ama tex efendinin maceraları hazırlanmaya başlandı. balonlamalar vs başlıyor.

2. İtalya'ya yeni telif teklifini gösteren bir kâğıdı da masanın üstünde unutmuşlar.

3. Matbaacı kitapları bir gün daha salladı. 19 Mayıs'ta tatil yapmışlar.

4. İlker bey öğle yemeklerini doğrudan dürüm dönere bağladı.

s.b

Sayın köstebek şu yeni telif teklifi kağıdında yazılanları okuyabildiniz mi acaba? Hani okuduysanız diyorum biraz çıtlatsanız. Yani köstebeklik bunu gerektiriyor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

köstebek

Alıntı yapılan: s.b - 21 Mayıs, 2014, 22:32:08
Sayın köstebek şu yeni telif teklifi kağıdında yazılanları okuyabildiniz mi acaba? Hani okuduysanız diyorum biraz çıtlatsanız. Yani köstebeklik bunu gerektiriyor.

Pek yeni bir şey yok. Eskilerin devam sayıları filan. Zaten o yüzden ilker beycim unutmuş masa üstünde. Fakat anlaşılan o ki yazın bol miktarda teks, zagor geliyor.

s.b

Bol miktarda Tex'i anlıyorum da Zagor'un nesi bol miktarda yayınlanacak.

köstebek

Alıntı yapılan: s.b - 21 Mayıs, 2014, 22:42:48
Bol miktarda Tex'i anlıyorum da Zagor'un nesi bol miktarda yayınlanacak.

birkaç aycık bekleyin, neler oluyor.   

Ralph

caretta

Herhalde Zagor maksi,special ne varsa sırada demek.Bol Teks derken ayda iki klasik,iki diziyi kastetmiyorsunuz değil mi?Maksi,dev albüm,renkli
sayılar var da Zeynep Hanım hepsine nasıl yetişecek?Başka çevirmen de devreye girsin ki raflara bereket yağsın.Altın Teks'de yarım kalan "Zümrüt
Put" adlı macera Karakoç fasikül Teks'lerde var ama ,dizi Teks 204.sayıda yarım kalan General Davis'li maceranın sonunu bayağı merak ediyorum.
İnternetten İtalyanca'sını indirdim ama okumak mümkün olmadı.

köstebek

Alıntı yapılan: caretta - 21 Mayıs, 2014, 23:55:00
Herhalde Zagor maksi,special ne varsa sırada demek.Bol Teks derken ayda iki klasik,iki diziyi kastetmiyorsunuz değil mi?Maksi,dev albüm,renkli
sayılar var da Zeynep Hanım hepsine nasıl yetişecek?Başka çevirmen de devreye girsin ki raflara bereket yağsın.Altın Teks'de yarım kalan "Zümrüt
Put" adlı macera Karakoç fasikül Teks'lerde var ama ,dizi Teks 204.sayıda yarım kalan General Davis'li maceranın sonunu bayağı merak ediyorum.
İnternetten İtalyanca'sını indirdim ama okumak mümkün olmadı.

yorma kendini o kadar abi. çok az kaldı

nejat hüseyin özal

Her iki seride yarım kalan maceralar devam etmezse hayal kırıklığı olacak.

köstebek

Alıntı yapılan: nejat hüseyin özal - 22 Mayıs, 2014, 07:58:59
Her iki seride yarım kalan maceralar devam etmezse hayal kırıklığı olacak.

Kesinlikle haklısınız

DAMPYR

Çizgi Düşler Şimdiye kadar başladıkları serilerde hep diğer yayıncının kaldığı yerden devam etti.Tekstede öyle olacaktır.... 8) ::) :D

DAMPYR

3. Matbaacı kitapları bir gün daha salladı. 19 Mayıs'ta tatil yapmışlar.

Demek Julia için bir gün daha bekliyeceğiz olsun kitaplar sorunsuz çıksın da biz razıyız beklemeye... :-\ :D :)

köstebek

Bugün çok sakin geçti.
1. İlker işe geç geldi, sinirliydi, çay içti!
2. Artık tex yayıncısı oldum diye sabahları spor salonuna yazılmış, sinirliydi, çay içti!
3. öğle yemeği için Marmara Et lokantasına gidildi (dürüm dönerden kurtulduk). Sağlıklı beslendi. Marmara Çizgi hakkında konuşuldu. Erdem'e sinirlendi, abartıp bir de tatlı yedi, buna sinirlendi, çay içti!
4. İlker matbaayı aradı, sinirlendi, çay içti!
5. Arada İlyas'a da sinirlendi, yine çay içti!
6. akşama doğru matbaayı yine aradı, sesi bayağı bir yükseldi, sinirlendi, çay içti!
7. 4:30 veqa 5:00 gibi depoya inip çelik rafları monte etmeye çalıştı. Terledi, sinirlendi, çay içti.
8. O arada ben çıktım. Hâlâ sinirliydi ve raf yapmaya uğraşıyordu. Çay söyleyeyim mi dedim, çok içtim dedi.

s.b

Evet, gerçekten de çok çay içmiş. Çay içmek için bahane arıyor galiba.

darkwood

Tex yayıncısı olmak demek böyle bir şey. Bu iş en çok çaycılara yarıyor.
Matbaaya gelince temposu artan bu işlere ayak uyduramaz ise vay haline.

Çizgi Düşer'den buram buram  çay kokulu taze haberler veren köstebek kardeşimize teşekkür ediyoruz bu arada..
Darkwood Sakinleri..