Çizgi Düşler'den taze haberler

Başlatan HacıGeraltEmmi, 14 Eylül, 2012, 23:52:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

köstebek

teks ile bir sorun yok da matbaacı bizim tempoya ayak diriyor.
Bu arada julia 7, başka yer 6, tolga 8, hikâyeler 4 geldi. ilker depoya indirmeye çalışıyor. gelip bir el atın. sırtından ter akana hararet alıcı çay ve kitap veriliyormuş buralarda. öyle diyorlar.

dean

Comics'ler ile ilgili bir gelişme var mı ?

köstebek

Alıntı yapılan: dean - 23 Mayıs, 2014, 11:57:11
Comics'ler ile ilgili bir gelişme var mı ?

yabani gelincik çeviriden geldi, iç ıvır zıvırları, kapağı filan yapılıyor! y:4 de hazır.

tommikser

köstebek

Alıntı yapılan: tommikser - 23 Mayıs, 2014, 14:27:27
Yabani gelincik ne acaba?
biraz serbest çeviri yaptım, ama wolverin'in yabanisi. bir adaya çıkıyor. bayağı bir öldürüyor sağı solu.

dean

Bilgi için teşekkürler çizgiliköstebek. Bu yabanı Wolverine, Marvel Now kapsamında yayınlanan Savage Wolverine mi ?

köstebek

Alıntı yapılan: dean - 23 Mayıs, 2014, 15:17:22
Bilgi için teşekkürler çizgiliköstebek. Bu yabanı Wolverine, Marvel Now kapsamında yayınlanan Savage Wolverine mi ?

Evet,

tommikser

Şunu kuşe kağıda basın bari.Comics formatını bozmayın.

dean

köstebek

Alıntı yapılan: tommikser - 23 Mayıs, 2014, 15:48:39
Şunu kuşe kağıda basın bari.Comics formatını bozmayın.

İlker bey, kuşe kâğıdı hiç sevmiyor.

gamlıbaykuş

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

tommikser

İlker'in degil okuyucunun sevmesi gerekir.Şunu bilsin İlker beyciğim bu kitap onun için mi çıkıyor okuyucu için mi?Madem forumdasınız anket yapın.Tabii kitap İlker beyciğim için değil bizim için çıkıyorsa ;)

s.b

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 23 Mayıs, 2014, 16:33:12
İlker bey, kuşe kâğıdı hiç sevmiyor.

Ben de sevmiyorum abiciğim. Sayın miksere inat saman kağıda basın. Üstelik kitaba kapakda koymayın.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tommikser

Bence kil tabletlere basılsın 3 bin yıl kadar dayanıyor.Hoş biraz kuşeden ağır olur ama o kadar olsun.

gamlıbaykuş

Madem kuşe olmuyor Vertigoların basıldığı kağıt olsun bari. Ayrıca Wolverine için teşekür ederim...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...