Çizgi Düşler'den taze haberler

Başlatan HacıGeraltEmmi, 14 Eylül, 2012, 23:52:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ralph

Pek çoğumuz gibi ben de fumetti hayranıyım, mangaya da uzun süre soğuk baktım fakat okuyunca anladım ki; çizgi romanda ülke seçmek çok yanlış. Liar Game, Death Note gibi çok kaliteli ve favorim olabilecek mangalar var. Bir kontrol edin derim köstebek.

köstebek

Alıntı yapılan: Ralph - 24 Mayıs, 2014, 13:57:09
Pek çoğumuz gibi ben de fumetti hayranıyım, mangaya da uzun süre soğuk baktım fakat okuyunca anladım ki; çizgi romanda ülke seçmek çok yanlış. Liar Game, Death Note gibi çok kaliteli ve favorim olabilecek mangalar var. Bir kontrol edin derim köstebek.

Patronlar zaten kontrol ediyorlar Ralph.

hanac

3 gün forumda yoktum hemen yeni bir yayın duyurusu yapılmış.

Savage Wolverine için bkz. (Pek bir şey yok  :) )

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,7498.0.html

darkwood

Alıntı yapılan: hanac - 24 Mayıs, 2014, 14:17:41
3 gün forumda yoktum hemen yeni bir yayın duyurusu yapılmış.

Savage Wolverine için bkz. (Pek bir şey yok  :) )

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,7498.0.html

Bol bol çay içip patronlar çalışıyor genç kardeşim, birde 6-12 ay forumdan ve çizgiromandan ayrı kalanların vay haline..
Darkwood Sakinleri..

köstebek

Cumartesi raporu:
1. baloncubaşımız geldi. Önümüzdeki haftanın planları yapıldı. Yeni işlerini aldı, çayını kahvesini içti gitti.

2. Yanında Teks yeni maceraları getirdi. Geçenlerde caretta bey soruyordu: Müjdemi isterim General Davis ölmemiş.

3. Büyülü dükkândan İlyas bey geldi para getirdi, bunun üzerine İlker yerinden kalkıp çay söylemek istedi, ama İlyas trip atıp içmedi.

4. Haftasonları genelde pizza yeniyor (öğlen 2:30-3:30 arası); kadıköy'e yolu düşenleri bekleriz!

DAMPYR

yayfed nedir yaysatın diğer ismimi... ??? ::) :D

köstebek

darkwood

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 24 Mayıs, 2014, 21:31:00
yayfed nedir yaysatın diğer ismimi... ??? ::) :D

Birde formumuzda Haysat (!?!) var. Bunun açılımını kendisi dahil daha kimse yapamadı.   :D

Köstebek arkadaşımızın belki bu konuda da bir bilgisi vardır.  ::)
Darkwood Sakinleri..

köstebek

1. Büyülü Çizgi'den İlyas beyle sabah çayı içtik. Adam sabahleyin daha bi rahat galiba.
2. Frankofonlar üstüne biraz konuştuk. Boyutlar konusunda bir şeyler geveliyordu. Dedim ki cep kitap boyunda kare yap. Her sayfada tek kare olsun. 50 sayfa, her sayfada 6 kareden, 300 sayfa olur. Sırtı sağlam olur, 24 TL'de fiyat koyarsın, biter gider. Çok şüpheci gözlerle bana baktı, ama tam o sırada çayım bittiği için hızla yanından uzaklaştım. Bence fena fikir değil.

3. Matbaaya gönderilen kitap sayısı 6'yı buldu.
4. Ama 15-6=9 kitap daha hazırlamamız gerekiyor.
5. Hafta sonuna 4 kitap bekleniyor. Ama gelmeden inanmayın.

6. Hanac bey geldi, çayını içti. Altın Madalyon için özel yayın veya kitaplar basma fikrini konuştuk. 645 üyen var, organize et, hepsi bir tane alsın, altın madalyon yayınları üç gün içinde harekete geçer, dedim. Hafif inanır gibi oldu, ama bakalım. Ben ikna tohumlarımı ekeyim de...

pizagor

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 04 Haziran, 2014, 22:14:14

6. Hanac bey geldi, çayını içti. Altın Madalyon için özel yayın veya kitaplar basma fikrini konuştuk. 645 üyen var, organize et, hepsi bir tane alsın, altın madalyon yayınları üç gün içinde harekete geçer, dedim. Hafif inanır gibi oldu, ama bakalım. Ben ikna tohumlarımı ekeyim de...

Hanac kesin shing chi miydi neydi, onu istemiştir :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hennessy

Altın madalyon için özel yayın açılım istiyorum?
Çarşı şikeye karşı siyah beyaz basarsa o dükkanı yakarım...........
Gözlüklü patron her ay 10 kitap demişti ayrıca hala nathan Never 100 sayıyı bekliyorum ben....

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

köstebek

Alıntı yapılan: pizagor - 04 Haziran, 2014, 22:20:36
Hanac kesin shing chi miydi neydi, onu istemiştir :)

yokyok, bölüm yöneticileriyle konuşup birkaç kitap seçecekmiş.

pearl jam

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 04 Haziran, 2014, 22:30:08
yokyok, bölüm yöneticileriyle konuşup birkaç kitap seçecekmiş.
seçtik bile. groo istiyoruz. hepimiz 10 ar tane almayı taahhüt ediyoruz.

köstebek

Alıntı yapılan: hennessy - 04 Haziran, 2014, 22:22:20
Altın madalyon için özel yayın açılım istiyorum?
Çarşı şikeye karşı siyah beyaz basarsa o dükkanı yakarım...........
Gözlüklü patron her ay 10 kitap demişti ayrıca hala nathan Never 100 sayıyı bekliyorum ben....

Önce siyah beyaz, satarsa az sayıda ciltli ve renkli düşünüyormuş! hiç fena fikir değil.

hanac

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 04 Haziran, 2014, 22:14:14

Kuru kuru çay içtik.

Pizza yok muydu diye 2-3 kere sordum ama anlamamazlıktan geldiler.

Ben de karnımın gurultusundan konuşanları anlamadım sadece kafa salladım.

645 ne olabilir diye bütün gün düşünmüştüm, şimdi olay çözüldü.   :)