Çizgi Düşler'den taze haberler

Başlatan HacıGeraltEmmi, 14 Eylül, 2012, 23:52:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Hadi benden bir fikir altın madalyonun severlerin seçtiği 4 macera her biri ayrı kahraman bir ciltte yayınlansın

Not: Oğlum uyan sabah oldu işe gideceksin.....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

köstebek

Dedim ona... fumetti basmak istiyorsan cebinde 500 lirası olan 100 adam, amerikan istiyorsan 200 savaşçı seç. 2 ay sonra her ay 2 kitap basılır, rahat ol...

hennessy

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 04 Haziran, 2014, 22:40:00
Dedim ona... fumetti basmak istiyorsan cebinde 500 lirası olan 100 adam, amerikan istiyorsan 200 savaşçı seç. 2 ay sonra her ay 2 kitap basılır, rahat ol...

ANladım o zaman 200 kişi yanyana gelsek bir batman basarız bu aralar sitede Ertan da yok :)

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Alıntı yapılan: hennessy - 04 Haziran, 2014, 22:41:55
ANladım o zaman 200 kişi yanyana gelsek bir batman basarız bu aralar sitede Ertan da yok :)

Telif ne olacak ?  :)

köstebek

Alıntı yapılan: hanac - 04 Haziran, 2014, 22:42:49
Telif ne olacak ?  :)

Batman'i adam basıyor işte. Bırakın biraz keyfini sürsün. Orası okyanujs gibi. Nice cevher var!
Dediğim gibi sen bölüm yöneticilerinle konuş, sahaya süreceğin adamları seç. Telif işin en kolay yanı. 

köstebek

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 04 Haziran, 2014, 22:31:32
seçtik bile. groo istiyoruz. hepimiz 10 ar tane almayı taahhüt ediyoruz.

Ben hanac'a satmayı değil, üretmeyi önerdim. İki aylık çizgi roman masrafını (500 TL) Altın Madalyon yayınları fonuna aktaracak 100 savasçı/ortağını bulsun yeter. Gerisi sabun köpüğü

pizagor

Alıntı yapılan: hennessy - 04 Haziran, 2014, 22:35:12
Hadi benden bir fikir altın madalyonun severlerin seçtiği 4 macera her biri ayrı kahraman bir ciltte yayınlansın

Mesela Murat'ın bu önerisi Green Lantern ailesine uygulansın. Hatta araya Flash'ı katalım, bir forma da ona ayrılsın.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

köstebek

Niye herkes hemen Amerikanlara atlıyor. Mis gibi fumettiler var, siyah beyaz, ucuz...

hanac

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 04 Haziran, 2014, 22:57:09
Niye herkes hemen Amerikanlara atlıyor. Mis gibi fumettiler var, siyah beyaz, ucuz...

Diabolik var mis gibi  :)

alan ford

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Ahmet Oktay

köstebek

Alıntı yapılan: alan ford - 04 Haziran, 2014, 23:01:42
  Alan Ford var daha mis  :D

Ne isterseniz, onu basarsınız. Teknik, dağıtım ve hazırlık gibi gereksiz alanları iş daha ciddileştiğinizde çözeriz.
Bakalım, yayıncı tarafına geçildiğinde de o kadar cesur olabilecek misiniz? Yok kuşe olsun, yok sert kapak olsun, yok orjinal boyutta olsun.

Jedmau

Alıntı yapılan: hennessy - 04 Haziran, 2014, 22:41:55

Murat'ı dövene , Murat'ın impreza ile 3 kere cadde turu !

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Jedmau - 04 Haziran, 2014, 23:15:56
Murat'ı dövene , Murat'ın impreza ile 3 kere cadde turu !

Bu aralar çok kampanya yapıyorsunuz :D

pizagor

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 04 Haziran, 2014, 23:04:59
Ne isterseniz, onu basarsınız. Teknik, dağıtım ve hazırlık gibi gereksiz alanları iş daha ciddileştiğinizde çözeriz.
Bakalım, yayıncı tarafına geçildiğinde de o kadar cesur olabilecek misiniz? Yok kuşe olsun, yok sert kapak olsun, yok orjinal boyutta olsun.

Yayıncılar da hep dikensiz gül bahçesi istiyor ;)

Hocam işin doğasında yok bu ikilinin her konuda hemfikir olması, birbirimizi böyle kabul edeceğiz artık :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...