Çizgi Düşler'den taze haberler

Başlatan HacıGeraltEmmi, 14 Eylül, 2012, 23:52:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

Köstebek Bey sizi sıkboğaz etmeyelim.Temmuz başı olsun.Arada bir dev albüm veya maksi,almanak çıkacak nasıl olsa...

hennessy

Tex leri bugün gördüm öncelikle baskı kalitesi sayfa kalitesi herşey istediğim gibi olmuş teşekkürler. Sanırım yakında bu gidişle kitaplığımın bir çok kitabı çizgi düşler olacak :). Şimdilik almıyorum çünkü süper ciltler bitsin oğlakta ondan sonra başlayacağım yeni tex seriye şimdilik ona bütçe ayırıp daha o konuya gelmeden açıp okumak istemiyorum. Ama tüm emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

Önceki sayfalarda bir yerde yazılmış olması lazım ama Tex'lerin fiyatı ne idi.

hennessy

Yanlış duymadı isem 24 tl etiket fiyatı
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

Yavuz tamer

Buyulu den indirimli fiyattan aldım.baski ve kapakları beğendim.insallah sonuna kadar devam ederler ; ;D

darkwood

Çizgi Düşlerden çıkan yeni Tex leri bugün alıp inceleme fırsatı buldum.
Oldukça güzel iş çıkarmışlar, kapaklar ve baskısı oldukça iyi fiyat olarakta gayet uygun.
Umarım kesintisiz, sürekli ve düzenli olarak uzun soluklu olarak yayın hayatına devam eder.
Darkwood Sakinleri..

köstebek

Ve şu anda zagor özel 1 de geldi. İlker bey kitapları depoya indiriyor.
Zagor'ları taşıyan patron ter içindeyken, köstebek kardeşinizin çay içip terin aktığı bölgeyi (sırtını :) izlemesi, çalışan sınıf adına çok keyifli bir görüntü.

DAMPYR

Çizgi Romanları bukadar severek çıkardığınız için teşekkürler.İlker Beyede Allah kolaylıklar versin.... 8) :D :)

OZAN BALIM

İdefix'e baktım bugün de yeni Tex'ler yok bir tek. Sonra çıkan Zagor var, bir hafta önce çıkan Tex'ler yok. Acaba Tex aylık ve altın serileri İdefix'te olmayacak mı?

caretta

Köstebek Bey birşey merak ediyorum.Hala daha "Özer Sahaf" diyoruz.Özer Bey maşallah iyi bir yayıncı oldu.Sahaf (eski kitap,dergi satıcısı) özelliği
kaldı mı?Eski çizgi roman,dergi satıyor mu?GG'de çok eski satış listesine eklenen şeyler yok.

köstebek

Alıntı yapılan: OZAN BALIM - 21 Haziran, 2014, 21:41:00
İdefix'e baktım bugün de yeni Tex'ler yok bir tek. Sonra çıkan Zagor var, bir hafta önce çıkan Tex'ler yok. Acaba Tex aylık ve altın serileri İdefix'te olmayacak mı?

Siz söyleyince fark ettik. Bir saçmalık olmuş olmalı, pazartesi ilgileniriz. Uyarınız için teşekkürler.

köstebek

Alıntı yapılan: caretta - 21 Haziran, 2014, 22:27:41
Köstebek Bey birşey merak ediyorum.Hala daha "Özer Sahaf" diyoruz.Özer Bey maşallah iyi bir yayıncı oldu.Sahaf (eski kitap,dergi satıcısı) özelliği
kaldı mı?Eski çizgi roman,dergi satıyor mu?GG'de çok eski satış listesine eklenen şeyler yok.

Ediyor, ama eskisi kadar GG'de aktif değil.

labirent

Alıntı yapılan: OZAN BALIM - 21 Haziran, 2014, 21:41:00

Tex 'ler D&R 'da da yok.

köstebek

Alıntı yapılan: labirent - 22 Haziran, 2014, 14:08:45
Tex 'ler D&R 'da da yok.

İdefix ile D&R kardeş zaten. birinde yoksa, diğerinde de olmuyor.
Pazartesi hallolur herhalde...