Çizgi Düşler'den taze haberler

Başlatan HacıGeraltEmmi, 14 Eylül, 2012, 23:52:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Yok yok duyduğunda sevinirsin hatta kesin sevinirsin.Karamba karambita ;)

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: tommikser - 16 Ekim, 2014, 14:45:15
Yok yok duyduğunda sevinirsin hatta kesin sevinirsin.Karamba karambita ;)

Renkli Çiko ;D ;D ;D

haziran00

Herkesi çok sevindirecek bir yayın olduğunu sanıyorum çizgili köstebek abi :D

Mrtekin

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 16 Ekim, 2014, 02:44:41
Abi, Kit Taylor çok uzun, ama oturup keyifle okuyacağımız bir miktar kısa, ama güzel westernler üzerine gizlice çalışıyoruz.  Yani vurkaç taktiğiyle ilerleyeceğiz... En azndan yayınevinin bir bölümü... 3, 5 ay içinde

Spooks ?
They drew first blood...

Mrtekin

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 15 Ekim, 2014, 20:25:27
Geliyorlar, zaten çok geciktiler... (Bak çoğul kullanıyorum, çünkü bir sürüsü el ele tutuşup aralarına bir de Marvel alıp geliyorlar hem de...

Butceyi ayarladik, sorun yok, hos geldiler safa geldiler....
They drew first blood...

Mrtekin

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 15 Ekim, 2014, 23:04:12
Kanayan yaramıza parmak bastın, sevgili rumar...
Doluya koyuyorum, almıyor, boşa koyuyorum dolmuyor.
Rodeo denedi, olmadı... Ardından Hoz denedi, durum ortada... Haşim biraz para kazansa basmaz mı? Bilmiyorum.
Daha önceki denemelerimizi biliyorum; nathan'ı brendon'ı, en son da dampyr'ı... hiç biri kendini kurtarmıyor, üstelik hepsi de son derece iyi fumettiler. Sırtımızda bu kadar yük varken bir de onu yüklenirsek ... İyi mi olur, kötü mü olur?

Icim kan aglasa da soylemek zorundayim, kotu olur, almayin.

Cizgi duslerden beklentilerimiz cok buyuk, onunuzu biraz gorun...
They drew first blood...

köstebek

Alıntı yapılan: berent - 16 Ekim, 2014, 21:41:38
Lütfen bu çizgi roman Zembla ya da Galaks olsun. Gerçi her ikisi de fumetti değil bd sınıfına giriyor ama olsun. Yeni kuşaklara bu iki kahramanı tanıtmak gerek.

Sevgili Berent bey, maalesef değil. Yıllardır okuyup sevdiğimiz bir kahramanımızn bir kitabı. Öylesine tek sayılık küçük bir sürpriz ... artık biraz vur kaç oynuyoruz...

Bu arada, burası yeri değil ama ... Zeynep hanım, bizim İlker beyin "hadi abla" deyip, boynunu bükerek hüzünlü hüzünlü bakmasına dayanamayarak, Kasım ayı Tekslerini (6. sayılar) biraz erkene alıp, kitap fuarına yetiştirmeyi kabul etti; yani bir hafta on gün içinde Teks 6 yazılarını da bekliyoruz... Detaylı bilgiyi yarın e-posta veya üşeneceğim için cep telefonu yoluyla sana ileteceğim. Haberin olsun... :)

Böylece Caretta abime, sana, bana, cümle Teks okurlarına bir ayda (hatta 15 ila 25 günde) 5 Teks okuma fırsatı vereceğiz... Haydi hayırlısı...

caretta

Çok iyi haberler Köstebek Bey.

Mrtekin

Harika haberler ust uste geliyor...
They drew first blood...

EyupAlyuz

tolga lardan haber yokmu çok bekledik

köstebek

Herkese iyi akşamlar,
Bu hafta yayınevi için biraz hareketli geçti.  Anlatacak bir şeyler birikti, artık anlatalım.
Daha önce de dediğim gibi, çizgi düşler aslında bir "yan proje"ydi, ama bir süredir işin boyutları değişmeye başladı. O bildiğiniz küçük dükkâna sığamaz olmuştuk. Ne yaparız planları konuşulurken, geçenlerde İlker aniden harekete geçti ve pasajdaki yan dükkâna da yayılıverdi. Ardından da depoların toparlanması, büyütülmesi, birleştirilmesi vs gibi mevzuların bugünlerde halledilmesi gerekiyor. Bu yüzden de ekim ayı kitaplarının bir bölümü (yaklaşık 4, 5 tanesi) dağıtıma çıkarılmadan matbaada bırakıldı; zaten 5, 10 gün sonra kitap fuarı başlayacak, oraya götürürüz düşüncesi ağır bastı. Çünkü şu anda depoları birleştirmek, yeni dükkânın raflarını vs halletmek  meseleleri varken, haklı olarak bir de yeni kitapları yerleştirmeyle uğraşmak istemedi.
Sonuç olarak Kasımın ilk yarısındaki kitap fuarında ben diyeyim 15, siz deyin 20 kitap gibi bir yığını aynı anda dağıtıma çıkarmak gibi bir olayla baş başa kalındı. Hakkımızda hayırlısı diyelim.

Bu arada, bu hafta içinde Altın Madalyon'un güçlü kuvvetli ve kadıköy bölgesinde gezinen gençlerinin yardımına ihtiyacımız olacak. Binlerce kitap yerlerinden oynatılacak.
Hepsinden öte forumun adminlerinin gelip bir yeni mekâna göz atmaları, rafların arasında gezinecek ÇR okurlarının merak ettiği konuları anında öğrenmelerini sağlayacak ve sürekli olarak "altın madalyon" sitesine bağlanmış durumdaki leptabı hangi duvara yerleştireceklerine karar vermeleri gerekiyor. Ayrıca önümüzdeki fuarda altın madalyonculara nasıl davranılacağı, hatta forumu tanıtan broşürlerin hazırlanıp dağıtılması vs konularda sürekli çay desteğinde sohbetlerin yapılması gerekiyor. 

Mrtekin

Altin madalyonculara fuarda en az yuzde elli indirim isteruk.

Bi de sevgili adminlerimizi ac birakmayin, oyle kuru kuru gezdirme mi olur. :)

They drew first blood...

afu

bu kadar alan artışından sonra, umuyorum ki geldiğimizde oturabileceğimiz bir masa, bir kaç sandalye olan bir bölümü de katarsınız  ;D

hanac

Alıntı yapılan: afu - 28 Ekim, 2014, 08:45:21
bu kadar alan artışından sonra, umuyorum ki geldiğimizde oturabileceğimiz bir masa, bir kaç sandalye olan bir bölümü de katarsınız  ;D

Bir tane de çay-kahve-kapuçino-espresso makinesi rica edelim.  :)

hanac

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 27 Ekim, 2014, 23:49:33
Bu arada, bu hafta içinde Altın Madalyon'un güçlü kuvvetli ve kadıköy bölgesinde gezinen gençlerinin yardımına ihtiyacımız olacak.
Hepsinden öte forumun adminlerinin gelip bir yeni mekâna göz atmaları, rafların arasında gezinecek ÇR okurlarının merak ettiği konuları anında öğrenmelerini sağlayacak ve sürekli olarak "altın madalyon" sitesine bağlanmış durumdaki leptabı hangi duvara yerleştireceklerine karar vermeleri gerekiyor. Ayrıca önümüzdeki fuarda altın madalyonculara nasıl davranılacağı, hatta forumu tanıtan broşürlerin hazırlanıp dağıtılması vs konularda sürekli çay desteğinde sohbetlerin yapılması gerekiyor.

Köstebek Amca ayıpsın uğrarız. Ama yarın çalışma ihtimalim var.

Çalışmaz isem gelirim.