Çizgi Düşler'den taze haberler

Başlatan HacıGeraltEmmi, 14 Eylül, 2012, 23:52:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

köstebek

Neredeyse iki aydır, bu konu hareketsiz kalmış. Tuhaf, haber verilecek bir şeyler yokmuş demek...

Herneyse, ortalık biraz daha sakinleşti. Yıl sonu kapatma çabaları zirve yapmış durumdaydı. Borçlar alacaklar, dağıtım, sanal fuar, iadeler, faturalar vs bütün sistemi neredeyse kilitleme noktasına gelmişti. Bir iki gün içinde normale dönebileceğiz.
Yine epey kitap birikti, kapaklar vs hazırlandı. Basmayacağız, seyreltmeliyiz dedikçe insanın bir tarafları kaşınıyor :)
Ocak ayını da dahil edersek, şu 40 günde yine 20'ye yakın kitap basılacak.
Hadi bakalım...

Mrtekin

Basılacakların tam listesi?

Son okuma yaptıklarınızın tam listesi?

Oleyy.
They drew first blood...

köstebek

Tam liste veremem de şöyle bir toparlama yapabilirim. Çünkü adamlar zırt pırt karar değiştirip şunu basalım, yok öbürünü basalım moduna girmiş durumdalar. Sonm okumalarda epey öne geçtim... O yüzden yanıltıcı bilgi olur.
Şöyle diyelim: 5 comics + 5 Teks + 8 muhtelif fumetti (Dampyr, Zagor, Nathan, Shangai Devil, Altrove, Yetimler)
18'de kaldım bak...

Mrtekin

5 teksi biraz açarmısın, çizgili köstebek?

Orfani renkli geliyo dimi?

Son okumalarda hiç mi frankofon yok?

Peki ya manga?
They drew first blood...

caretta

5 Teks derken Aylık ve Klasik 6 ve 7 sayılar artı dev albüm (special )olabilir mi?

Mrtekin

Caretta abi, ben de 1 renkli düşündüm...
They drew first blood...

köstebek

Olabilir tabi abi, 6. sayılar kasımda çıktığına göre, şimdi 7 ve 8. sayılar geliyor. Yanlarına bir de maxi veya gigante koyarız, ama hangisi tam bilmiyorum. Renklilere artık sonbaharda yükleniriz. 2 sayı kaldı sadece...

altay1944

Nathan için teşekkür ederim.Tabii salt müjde ile yetinmeyip basarsanız...Bu arada shangai devil serisinde son 4 kitap kaldı çizgiserisi olarak iki kitap eder.Altrove ise 3 sayı çizgiserisi olarak 1 sayı kaldı.Müjdeye göre ocakta bu seriler son parkura giriyor.Acaba şubat ayı için tamamlanacak olması muhtemel sayılar için ivme kazandırılması düşünülen seriler hangileri ?Gündemde yeni kahramanlar (FUMETTİ) var mı?Demian,brad barron mesela...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

EyupAlyuz

sevgili çizgili köstebek ekim başlarında sormuştum tolga 9 ne zaman çıkar diye sizde fuar sonu çıkar demiştiniz tolga 9 dan haber varmı

köstebek

Alıntı yapılan: EyupAlyuz - 22 Aralık, 2014, 12:33:00
sevgili çizgili köstebek ekim başlarında sormuştum tolga 9 ne zaman çıkar diye sizde fuar sonu çıkar demiştiniz tolga 9 dan haber varmı
Selamlar, tolga serisi, saguaro'yla birlikte en az satanlar arasında olduğu için patronlar tarafından çok seviliyor; o yüzden de  aralık, ocak kargaşasına sokacaklarını"hiç sanmıyorum. İlkbahar aylarının birinde sakin, düzgün bir an kollamaya çalışacakları diye düşünüyorum.

abselemon

Öncelikle kendi adıma bu kadar çok kitabı düzgün çeviri, ve de tam sıralı olarak bastığınız için teşekkür ederim. Benim ufak bir ricam olacaktı. Sizden yeni bir eser basmanızı istemiyorum. Sadece elinizdeki seriler bittikçe lütfen yeni eser almayın. İlk olarak komple teks ve zagor hariç elinizde ne kadar seri varsa bitirin, sonra da ülkemizde basılan ama adam gibi tamamlanmayan yarım kalan, eksik basılan ya da sıralı basılmayan eserleri basın. Bu şekilde yaparsanız çok sevinirim.

Saygılar

köstebek

Alıntı yapılan: abselemon - 22 Aralık, 2014, 21:20:29
Öncelikle kendi adıma bu kadar çok kitabı düzgün çeviri, ve de tam sıralı olarak bastığınız için teşekkür ederim. Benim ufak bir ricam olacaktı. Sizden yeni bir eser basmanızı istemiyorum. Sadece elinizdeki seriler bittikçe lütfen yeni eser almayın. İlk olarak komple teks ve zagor hariç elinizde ne kadar seri varsa bitirin, sonra da ülkemizde basılan ama adam gibi tamamlanmayan yarım kalan, eksik basılan ya da sıralı basılmayan eserleri basın. Bu şekilde yaparsanız çok sevinirim.

Saygılar

Öncelikli olarak sonuna geldiğimiz Atrove ve Shangai Devil serilerini bitireceğiz. Sonrası Allah kerim....

Saygılar bizden

Kerimoğlu

Shangai Devil 9 çıkmış. Bu sayı ile seri tamamlandı. Nathan Never Dev Cilt 9 da sonunda geldi. Bir ay sonra Dampyr'i tekrar görmek de çok güzel. Keşke her ay böyle olsa...

köstebek

Kadıköy'e akşamın karanlığı ve yağmur bastırırken Scalped 2 ve X-Force 2'nin mahalle dağıtımı yapıldı.
Hafta sonuna da bir Tex dağıtımı yaparak bu ayı da 10 kitapla tamamlama çabası içindeyiz.
Bakalım ne olacak.

caretta

Köstebek Beyciğim neymiş bakiyim haftasonu çıkacak Teks?