Çizgi Düşler'den taze haberler

Başlatan HacıGeraltEmmi, 14 Eylül, 2012, 23:52:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sakızlı Ohannes Paşa

Seviyorum işte çizgi düşleri ya. Çıktı, çıkacak, şu gün dağıtılır, şu an şu aşamada şu an burda demeden çat diye çıkarıyor. Diğer yayınevlerine örnek olsa biraz keşke.

Tek isteğim idefixe de biraz hızlı eklense çok iyi olur.

köstebek

Yarın tanıtım bültenleri gönderilir,
akşam galatasaray maçından  sonra çok canım sıkkın olmazsa tanıtım bültenini yazarım inşallah

rumar80

Abi Nathan ve Brendon'ın anladık. Peki ne olacak Dampyr ve Julia'nın hali?

Sakızlı Ohannes Paşa

haziran00

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 26 Nisan, 2015, 19:11:32
Yarın tanıtım bültenleri gönderilir,
akşam galatasaray maçından  sonra çok canım sıkkın olmazsa tanıtım bültenini yazarım inşallah

Ballı Galatasaray :P

caretta

Hadi gözümüz aydın Köstebek Bey .Yalnız Kıbrıs'ta bir Mısırlı falcı var.

Aylar öncesinden KKTC Cumhırbaşkanı'nın Mustafa Akıncı olacağını bildi.

Futbol şampiyonluğu için yaptığı kehanete göre Beşiktaş şampiyon olacakmış!

haziran00

Alıntı yapılan: caretta - 26 Nisan, 2015, 21:28:29
Hadi gözümüz aydın Köstebek Bey.Yalnız Kıbrıs'ta bir Mısırlı falcı var.Aylar öncesinden KKTC Cumhırbaşkanı'nın Mustafa Akıncı olacağını bildi.Futbol
şampiyonluğu için yaptığı kehanete göre Beşiktaş şampiyon olacakmış!

Kit Karsonun dediği gibi Kutsal sözler  ;D

köstebek

Alıntı yapılan: caretta - 26 Nisan, 2015, 21:28:29
Hadi gözümüz aydın Köstebek Bey.Yalnız Kıbrıs'ta bir Mısırlı falcı var.Aylar öncesinden KKTC Cumhırbaşkanı'nın Mustafa Akıncı olacağını bildi.Futbol
şampiyonluğu için yaptığı kehanete göre Beşiktaş şampiyon olacakmış!

Abi, maçı izledim, sizin o falcı haklı çıkabilir. Takım hiç de şampiyon olacakmış gibi oynamıyor. Eğer GS bu sene şampiyon olacaksa, kendi çabasıyla olmaz, diğer iki adayın daha fazla saçmalaması yüzünden olur, yani en iyi ihtimalle şampiyonluk bize hediye edilir. Yoksa bizim şampiyonluğu söke söke alacak halimiz filan yok..

Kerimoğlu

Alıntı yapılan: rumar80 - 26 Nisan, 2015, 19:47:57Abi Nathan ve Brendon'ın anladık. Peki ne olacak Dampyr ve Julia'nın hali?

Aman diyeyim başka özel muameleli seri çıkarmayın, böyle giderse hücre tipi fumetti gruplarına dönüşeceğiz. Şimdilik Nathan ve Brendon yeter...

Ralph

hanac

Alıntı yapılan: rumar80 - 26 Nisan, 2015, 19:47:57
Abi Nathan ve Brendon'ın anladık. Peki ne olacak Dampyr ve Julia'nın hali?

Sayın Köstebek GS ye daldınız yukarıdaki önemli soruyu es geçtiniz.  :)

Bu konuda da bizi aydınlatırsanız çok bahtiyar oluruz.

Dampyr ve Julia sevenler çok tedirgin.

Not: Caretta abi, mısırlı falcı Ahmed Hassan dan dolayı BJK demiştir.   ;D

köstebek

Dampyr ve Julia'da şimdilik acil müdahale gerektirecek kadar bir sorun yok. Zorlanarak da olsa başlarının çaresine bakabiliyorlar.

Nathan ve Brendon da sorun bizim onları sevmemiz ve bir şekilde daha hızlı basmak isteyişimiz. Senede bir iki cilt basalım, öyle bir kenarda sürünüp dursunlar veya keselim gitsin diyemediğimiz için uğraşıp duruyoruz...

altay1944

Sayın köstebek nisan bitti bitiyor...Mayıs programı ne durumda.Bu arada nn olayı tutarsa (ki ilk birkaç sayıda belli olur) nathanın diğer yan serileri için bir girişim analizi yapsak mı diyorum.İster misiniz gibi...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

köstebek

Alıntı yapılan: altay1944 - 27 Nisan, 2015, 12:06:03
Sayın köstebek nisan bitti bitiyor...Mayıs programı ne durumda.Bu arada nn olayı tutarsa (ki ilk birkaç sayıda belli olur) nathanın diğer yan serileri için bir girişim analizi yapsak mı diyorum.İster misiniz gibi...

Nathan'ı tüm serileriyle devam ettirmek istiyoruz. Zaten special, almanak, gigante vs.de bayağı ilerlemiş haldeyiz. Dediğim gibi, 2000 yılına giriyoruz. 1999'dan bir tek Alfa Ajansı sayısı kaldı... Onu da elbirliğiyle aradan çıkarırız, artık.