Çizgi Düşler'den taze haberler

Başlatan HacıGeraltEmmi, 14 Eylül, 2012, 23:52:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Abi Nathan'ın her serisine talibim.Zaten adam gibi bir BK var onuda bırakmamak için alırım.Daha Alfa Ajansı'nı bile okuyamadım ama hepsini aldım.İlk aldığım fumettilerden biridir.Sizin bu azminize de destek olmak içinde çıkan her sayıyı seve seve alırım.

EyupAlyuz

benim hastalığım tolga aksakda olsa senede iki tanede olsa devam eder inşallah sayın köstebek.

altay1944

Yakında

BRENDON 16
DRAGONERO 4
LESTORIE HİKAYELER 7
JULİA ALMANAK 2
NATHAN-NEVER-ALMANAK-4
ORFANİ 03
SAGUARO 5

Bu sayıları o kadar bekledim ki sayın köstebeği beklemeden paylaşayım dedim.Önümüzdeki günler tam bir fumetti şöleni olacak.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

Ahmet Oktay

Saguaro 4 çıkalı 1 yıldan fazla oldu yanılmıyorsam, güzel bi haber.

köstebek

Kim uyduruyor bunları diye bakınırken, bizim sitede gördüm... Maşallah, maşallah, webmaster eline geçirdiği kapağı koymuş...tolga ile zona-x'in ne günahı vardı?

Mrtekin

Le Storie 7 hemen basın.

Zaten şampiyonluğu dün gömdük, morale ihtiyacımız var.
They drew first blood...

darkwood

Hepsi güzel ama bayağı bir zamandır devamını beklediğim,
BRENDON 16, DRAGONERO 4, JULİA ALMANAK 2 bu üç kitabı birden listede görmek çok iyi oldu,
birde bunların yanında Lilith  5.sayı ve Thorgal 11 de görebilseydik müthiş olurdu doğrusu.  8)
Darkwood Sakinleri..

xmenac

Nathan Never Almanak da kapalı devre usulde mi satılacak acaba?

köstebek

Alıntı yapılan: xmenac - 15 Mayıs, 2015, 19:23:03
Nathan Never Almanak da kapalı devre usulde mi satılacak acaba?

Evet, evet...

hennessy

Bu hafta abi Tex mi geliyor sadece?
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

Merhaba çizgiliköstebek. Y: The Last Man bitince yeni bir Vertigo gelir mi ? Yoksa diğer Vertigolar, Scalped ve 100 Bullets'a mı ağırlık verilir ?

OZAN BALIM

Brendon'la ilgili umut verici haberler duymak istiyorum çizgiliköstebek. Nathan'ın adı telafuz edilirken Brendon'a sanki olsa da olur olmasa da olur bir rol biçiliyormuş gibi hissediyorum ve üzülüyorum. Kapalı devre yayında "Nathan neyse Brendon da o"yu duymak istiyorum. Çok şey mi istiyorum?

köstebek

Alıntı yapılan: hennessy - 15 Mayıs, 2015, 21:10:14
Bu hafta abi Tex mi geliyor sadece?
Benim bildiğim sadece Texler var, ama yarın haftasonu zaten hep birlikte görürüz.

köstebek

Alıntı yapılan: dean - 15 Mayıs, 2015, 21:15:31
Merhaba çizgiliköstebek. Y: The Last Man bitince yeni bir Vertigo gelir mi ? Yoksa diğer Vertigolar, Scalped ve 100 Bullets'a mı ağırlık verilir ?

Kesin bir bilgim yok, ama başlangıçta herhalde Scalped ve 100 Kurşun'a ağırlık verilir...

köstebek

Alıntı yapılan: OZAN BALIM - 15 Mayıs, 2015, 21:23:26
Brendon'la ilgili umut verici haberler duymak istiyorum çizgiliköstebek. Nathan'ın adı telafuz edilirken Brendon'a sanki olsa da olur olmasa da olur bir rol biçiliyormuş gibi hissediyorum ve üzülüyorum. Kapalı devre yayında "Nathan neyse Brendon da o"yu duymak istiyorum. Çok şey mi istiyorum?

Brendon'la ilgili biz de umut verici konuşmak istiyoruz, ama ortalıkta, koşullarda değişen bir şey yok. Kapalı devre yayıma geçilecek, bu sistem önce Nathan da denenecek, ardından Brendon'a geçilecek; olursa olur, olmazsa olmaz artık... Bu konularda daha fazla konuşulacak bir şey yok ki.