Çizgi Düşler'den taze haberler

Başlatan HacıGeraltEmmi, 14 Eylül, 2012, 23:52:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

köstebek

Altay Beyciğim,
Online olduğunuzu gördüm de, ilginizi çekebilecek taze fumetti haberleri vereyim dedim...

Bir hafta,  on gün içinde ... Julia 10, Alfa Ajansı 4, Hikâyeler 7, Zagor Maxi 6, Teks Klasik 16, Teks Yeni 19, Orfani 3 arzı endam etmek üzereler efendim.

Bilginize

Not: Hepsinin de boyutları ve fontları her zamanki gibi olup tamamen bildiğiniz gibidir. Şaşırmayın sonra...

altay1944

Alıntı yapılan: köstebek - 28 Ekim, 2015, 12:02:40
Altay Beyciğim,
Online olduğunuzu gördüm de, ilginizi çekebilecek taze fumetti haberleri vereyim dedim...

Bir hafta,  on gün içinde ... Julia 10, Alfa Ajansı 4, Hikâyeler 7, Zagor Maxi 6, Teks Klasik 16, Teks Yeni 19, Orfani 3 arzı endam etmek üzereler efendim.

Bilginize

Not: Hepsinin de boyutları ve fontları her zamanki gibi olup tamamen bildiğiniz gibidir. Şaşırmayın sonra...

İşte bu beni şaşırtın Çetin bey.Uzun kış gecelerinde okunacak bir şeyler basın yoksa koca kış geçer mi çizgiromansız.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

ozer

Bu arada köstebeğin bilgisi bayat... Julia 10 ve Hikayeler 7 mahallede dağıtılıyor

haziran00

Alıntı yapılan: ozer - 28 Ekim, 2015, 13:33:46
Bu arada köstebeğin bilgisi bayat... Julia 10 ve Hikayeler 7 mahallede dağıtılıyor

;D ;D ;D ;D ;D

Ralph

Alıntı yapılan: ozer - 28 Ekim, 2015, 13:33:46

Köstebek'i yedirmeyiz :)

caretta

Köstebek Bey, Teks Klasik 16 ve Aylık 19 cenahından taze haber var mı?Yarın maahallede dağıtılıyor mu?

BAHADIR

Tex dedinizde aklıma geldi... Kartların yenilerinden bir haber var mı 8. sayıdan sonra sesleri solukları çıkmadı da bir sorayım dedim... ;)

caretta

Artık Kitap Fuarı Haftasına girdik.Neler yayınlanıyor?Tekslerle ilgili sorum da aynen geçerli.

BAHADIR

caretta

Ömer Bey kartlar tahminimce bu fuar hayhuyu geçtikten sonra toplu olarak verilecek.Geçen sene de kasım-aralık gibi verilmişti.Ha son anda bir
hokus pokusla kartları hiç mi vermezler onu bilemem.Köstebek, bu kartlara pek ilgi olmadığını bir yazısında çıtlatmıştı.Bu kartlarla en çok ilgilenenlerden
biriyim.Kartlara atıfta bulunan birçok macerayı yazılarımda zikrettim.Hatta daha yayınlanmayan Klasik 16.sayıdaki "Nogales'in Güneyi"adlı maceranın
kartı da yayınlandı.17.sayıdaki "Colorado Altını"adlı maceranın kartları da beklemede.Fazla hızlı gitmek istemiyorum.Bana göre Çizgi Düşler Teks
konusunda şimdiden"tıknefes"olmuş gibi!

köstebek

Atilla Abi,

Hakkaten tıknefes olduk gibi.. :)

Şaka bir yana, kartlar elbette verilecek, ama dediğin gibi şu fuar kargaşasını bir aşmak lazım... Bir de araya seçim girdi... Yine muhalefette kaldık... teks Klasik 16 ve Teks Yeni 19'un eli kulağında. Bugün İlker Bey'in haftalık izni vardı, çoluk çocuğa adanmış bir gün... :)
Yarın bir gidip konuşur, daha net bilgilerle dönerim...

EyupAlyuz

çizgi düşlerde yayınlardada sitedede bir durgunluk var yoksa gecemi oldu. hareket bekliyoruz. mesela dampyr -tolga hareketlense çok iyi olur.

pardus88

çizgidüşler dampyr i iki ayda bir çıkarırsa çok iyi olur yayın periyodu altı ayda bir olursa kötü satışları iyi olduğu için Amerikan çizgiromanları na ağırlık  vericekler galiba furmettiler den pek beklentim yok

rumar80

Dampyr'in düzenli basılmasini ben de istiyorum.  Ama ilker ile son görüşmemizdr beklediginin altında sattığını söylemişti

Animvader

Yani ben de isterim iki ayda bir Hikayeler basılsın, sevenleri için Dampyr basılsın ama fuara geldiği gün yok satan Injustice'ı görünce yayınevlerine de diyecek pek bir şey kalmıyor.Piyasa bu durumdayken sen bunları bas da zarar et diyemeyiz kimseye  :(