Çizgi Düşler'den taze haberler

Başlatan HacıGeraltEmmi, 14 Eylül, 2012, 23:52:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Valla bekliyom Bahadır. Old boy, Akira, bir de Samuraylı birşeyler (Vagabond, Blade of the Immortal, Rurouni Kenshin, Afro Samurai gibi)  ;D
They drew first blood...

gamlıbaykuş

Kendi adıma bu kadar açılmalarını doğru bulmadım. Eldeki mevcut serileri hızlandırsalar biraz. Star Wars falan yalan olacak gibi.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

darbove

Güzel bir karar merakla beklemekteyim. Mangaların depoda yatan italyanlardan iyi bir seçim olduğu kesin kendi kanımca.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

AU4

Ne kadar yeni kitap olursa o kadar iyidir demekle birlikte keşke daha önce başlananlar daha düzenli bir şekilde yayınlansa.

worldman

Green arrow ve star wars serileri kim vurduya gitmesin :-[

Nemo

Alıntı YapNe kadar yeni kitap olursa o kadar iyidir demekle birlikte keşke daha önce başlananlar daha düzenli bir şekilde yayınlansa.

Katiliyorum. Ve mumkunse keske aciklama yapsalar: su su seriler bitti, artik yayinlanmayacak diye. Ona gore eksik listemizi duzenlerdik falan.

Dampyr, Lukas, Adam Wild, Julia,Hikayeler, Nathan, Brendon, Baska yer...
Özel Alfa Ajanı

ZGeralt

Pluto, Akira, Vagabond, Vinland Saga gibi mangaları basarlarsa ben de çok mutlu olurum açıkçası.

Hayırlı olsun diyelim :)

Nightrain

Akira şahane olurdu. Ama telifinin bayağı pahalı olduğunu duymuştum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

İdrava

İnjustice 2 ile ilgili bir duyum varmı?

nicholaihel

Çizgi düşler sevdiğim bir ekip. Şimdiye dek başka düşler adıyla çıkardıkları iki yayın da beni yakalayamadı ama daha iyi seçimler yapacaklarını Ümit ediyorum. Manga konusu ise beni heyecanlandırdı. Her manga konusu geçtiğinde söylediğim gibi illa naoki urasawa, illa urasawa! Veya o lezzette yetişkin serileri (gereklinin ito gibi absürtler değil de daha ayakları yere basan öyküler)

deniz240

Dampyr, Lukas, Adam Wild, Julia,Hikayeler, Nathan, Brendon, Baska yer...
Bu fumettiler devam edecekler mi var mi bir haber?

Bilal ceylan

Hiç sanmıyorum dostum.rüya kısa sürdü.😑😑

orhan şafak

Bence gerekmez de zaten.Ama bence.Alan okuyan alsın okusun.

aa

Benim de ümidim yok, satışlar çok düştü, kağıt fiyatları arttı ve kur artışı nedeniyle de telifler arttı, yayınevlerinin işleri zor..
Esse Gesse Hayranı...

caretta

Bence Çizgidüşler fumetti yayınlarında Zagor ve Teks grubu yayınlarına odaklanmalı.
Comics, marvel bunlara aklım ermez ama sanırım bunların satışları iyi.
Ben sabrediyorum ve Teks Zagor ne çıkarsa alıyorum.