Çizgi Düşler'den taze haberler

Başlatan HacıGeraltEmmi, 14 Eylül, 2012, 23:52:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

çizgidüşler

Alıntı yapılan: drgavsever - 12 Temmuz, 2020, 12:14:29
Sevgili İlker bey,
Benimde size birkaç sorum olacak.Brendon 19 yayınlandı mı? Limitli fumetti  yayınlarınızın devamı konusunda aldığınız karar nedir? Dampyr , Brendon,NN ve Hikayeler devam edecek mi?

Brendon 19 şu an çizgi roman dükkanlarında satışta.
Dampyr, Brendon, Julia, Adam Wild, Lucas ve Hikayeler'in eldeki tüm telifleri basılıp çizi roman dükkanlarına dağıtıldı ve 2021'deki yeni sözleşmeye kadar basılabilecek bir sayı kalmadı.
Yeni sözleşmede ne karar vereceğimizi doğrusu düşünmedik hiç, çünkü şu anki şartlarda bir ay sonrasını bile tahmin edemiyoruz.

Mrtekin

Merhaba,

Star Wars sorusunun cevabı için teşekkür ederim. Ağustos gelsin bir an önce o zaman ;D

Bir sorum daha olacak? Bonelli@DC işbirliğinden çıkacak teliflerin yayını, radarınızda mı?
They drew first blood...

sultanhisar

Genç Teks ne zaman basılacak...acaba ??? ???

çizgidüşler

Alıntı yapılan: Mrtekin - 12 Temmuz, 2020, 12:57:42
Merhaba,

Star Wars sorusunun cevabı için teşekkür ederim. Ağustos gelsin bir an önce o zaman ;D

Bir sorum daha olacak? Bonelli@DC işbirliğinden çıkacak teliflerin yayını, radarınızda mı?

Radarımızda, ama henüz resmi bir teklif vermedik doğrusu. Bir sonraki sözleşmede bunları da değerlendiriyor olacağız, ama sonuç ne olur bilmiyorum.

çizgidüşler

drgavsever

Sevgili İlker bey,
Bir iki sorumda çizgiroman sepeti isimli sitenizle ilgili olacak.Brendon 19 sitenizde görünmüyor,acaba neden?Kargo Hizmetleriniz nasıl ?Belli bir miktarın üzerinde kargo bedava olabilir mi?

çizgidüşler

Alıntı yapılan: drgavsever - 12 Temmuz, 2020, 13:23:23
Sevgili İlker bey,
Bir iki sorumda çizgiroman sepeti isimli sitenizle ilgili olacak.Brendon 19 sitenizde görünmüyor,acaba neden?Kargo Hizmetleriniz nasıl ?Belli bir miktarın üzerinde kargo bedava olabilir mi?

Hazırlanan site Çizgi Düşler Yayınevi'nin değil daha çok Özer Sahaf'ın bir uzantısı, bu sebeple bu bilgiler bende yok. Mümkünse dükkan'dan bu bilgileri alabilirsiniz. Ama site hala yapım aşamasında, yani sitenin eksiklerini bu test sürüşü döneminde mazur görün lütfen.
Brendon 19'la ilgili olarak da; bu eksiği ilgili arkadaşlarla paylaştım. Sanırım kısa zamanda düzelir.

Uyarınız için teşekürler...

drgavsever

Son bir sorum olacak, İlker bey. Acaba Long John Silver yayınlanacak mı? Telifini aldığınızı biliyorum.Yoksa vazgeçildi mi? Tex Willer ne zaman yayın hayatına başlayacak?(Kusura bakmayın bu soru şimdi aklıma geldi.😀)

çizgidüşler

Alıntı yapılan: drgavsever - 12 Temmuz, 2020, 13:45:17
Son bir sorum olacak, İlker bey. Acaba Long John Silver yayınlanacak mı? Telifini aldığınızı biliyorum.Yoksa vazgeçildi mi? Tex Willer ne zaman yayın hayatına başlayacak?(Kusura bakmayın bu soru şimdi aklıma geldi.😀)

Long John Silver'ın alınan telifinin süresi bitti ve yayınından vazgeçildi. Umarım bir başka yayınevi telifi alıp bizden daha iyi bir iş çıkarır.
Tex Willer baskıya hazır, ama sayılar arasında çok uzun süre olmaması için olabildiğince geç başlamaya çalışıyoruz. Sanırım sonbaharda Ekim gibi çıkmış olur ilk sayısı.

drgavsever

Sinirli patron (Mustafa bey) Nathan Never a devam edecek mi,İlker bey?

Bilal ceylan

Herkes bir şeyler sormuşken ben de bir kaç şey sorayım izninizle,tex ve zagor un renkli serilerinde yeni sayılar ne zaman gelecek ve italyada ki martin mastere nin renkli serisi nı basmak gibi bir düşünceniz var mı?.

çizgidüşler

Alıntı yapılan: Bilo - 12 Temmuz, 2020, 14:10:41
Herkes bir şeyler sormuşken ben de bir kaç şey sorayım izninizle,tex ve zagor un renkli serilerinde yeni sayılar ne zaman gelecek ve italyada ki martin mastere nin renkli serisi nı basmak gibi bir düşünceniz var mı?.

Martin Mystere'in bastığımız mevcut yan serilerinin satışından bile pek memnun değilken yeni bir serisine girmeyi düşünmüyoruz. Umarım Lal kitap bunlarla ilgilenir ve biz de keyifle okuyabiliriz.
Diğer sorunuza gelince, Tex ve Zagor renklilerle ilgili vereceğim her tarih büyük ihtimalle yanlış olacak. Şu şartlarda isteklerden, hazırlanan periyotlardan çok ticari zorunluluklar yayın tarihlerimizi belirliyor.
Yani bu soruya cevap vermesem daha iyi olacak, yanlış yönlendirme yapmak istemem.

gamlıbaykuş

Uncanny X Force' un gelecek olmasına sevindim.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

çizgidüşler

Alıntı yapılan: drgavsever - 12 Temmuz, 2020, 14:02:26
Sinirli patron (Mustafa bey) Nathan Never a devam edecek mi,İlker bey?

Ona dair karar da yıl sonunda belli olacak.
İsteklerle gerçekler ne yazık ki her zaman örtüşemiyor, özellikle şu an yaşadığımıza benzer şartlarda .

darbove

Hellblazer ve rebirthler ne durumda
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.