Çizgi Düşler'den taze haberler

Başlatan HacıGeraltEmmi, 14 Eylül, 2012, 23:52:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

seastar1000

Şimdi bu durumda Çinli Ulak macerasının devamı 2021 e kaldı tam anlayamadım mevzuuyu

caretta

Alıntı yapılan: seastar1000 - 26 Eylül, 2020, 12:58:55
Şimdi bu durumda Çinli Ulak macerasının devamı 2021 e kaldı tam anlayamadım mevzuuyu
Ben de bu maceranın devamını merakla bekliyorum.Daha Kasım-Aralık ayları var.
Belki bu aylarda çıkar da 2021'e kalmaz...

murat184

Sayın çizgi düşler Green arrow new 52ye devam edecek misiniz?

"Green Arrow By Jeff Lemire & Andrea Sorrentino Deluxe Edition" yayımlamanızı çok isterim ger.çekten. mükkemmel bir run.

caretta

2021 telifleri bağlandıysa bu yılki olası fumetti yayınları nasıl olacak?Aylık Teks
bu ay var mı?Bilgi verirseniz seviniriz...

Kinowa59

Bu ay, Lal den klasik zagor cilt 117_  çizgi düşlerden zagor ve tex_  rodeo dan Ken Parker  özel sayı 16 çıkacak mı. Bir hazırlık varmı. Bende merak ediyorum.

frodo

Bende 100 Kurşun'u merak ediyorum. Limitli basılsın seri tamamlansın :)
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

pluto

Martin Mystere'in  özel sayıları da keşke kaldığı yerden devam etse

Kinowa59

Tex klasik 54 ve renkli tex 9 önümüzdeki haftaya kalmış.

dayıcomics

DAMPYR

Arkadaşlar biliyorsunuz Ben sıkı bir Dampry Hayranıyım Çizgi Düşler İlker Beye Dampry yayınını bitirmemesi ve düzgün yayınlanması için Email atmıştım Sağolsun İlker Bey Beni kırmıyarak Emailime cevap vermiş Dampry Yayınını az sattığı için bitirmiyecek ama gene eskisi gibi 2 ayda bir yayınlanması için en az 500 kişinin alması gerektiğini söylüyor.Buda olmadığı için bu yayını bitirmeyecek ama maliyeti kurtarmak için gene yılda 1 kez 2 sayı olarak yayınlanmaya devam edecekmiş.Daha önce yapılan kampanyada 500 kişi alacağını söylemiş ama bunun gerçekleşmediğini söyledi birde yayınladığı kitapların internette taratılarak kaçak yayınlandığını söylüyor onda çok haklı böylece kitap satın almak yerine oradan indirerek bedava okumak yayıncıya büyük zarar veriyor İlker Beyin Bana gönderdiği Mail Şöyle:

İlker Özer
13 Mart Cmt 23:33 (12 saat önce)
Alıcı: ben

Selamlar
Yahya Bey Dampyr benimde en sevdiğim çizgi roman daha önce aylık yada 2 aylık periyotla düzenlide çıkardık
İnternette çıkarılsın diye 500 ün üstünde imza toplanmasına rağmen maalesef 500 adet dağıtamadık çıkarmak isteyen olursa lal yayınlarına yada başkasına verebileceğimizi duyurduk
Durum hakkında bizde memnun değiliz ama elimizden geldiğince devam ettirmek istiyoruz
Pandemiden dolayı işlerimizin zora girmesi satıştaki ürünlerimizin taranıp bedava hizmet adı altında internette sergilenmesi işimizi dahada zorlaştırıyor
Herşeye rağmen senede 1-2 sayı da olsa çıkarmaya çalışacağız
Saygılar
İlker Özer

nicholaihel

Alıntı yapılan: frodo - 08 Şubat, 2021, 20:59:58
Bende 100 Kurşun'u merak ediyorum. Limitli basılsın seri tamamlansın :)

100 kurşun'un devam etmesini ben de dört gözle bekliyorum. Kardeşi Scalped gibi o da tamamlanır inşallah.

Zeljko

100 kurşun +1

hatta seri bittikten sonra moonhine'a el atan olursa tadindan yenmez
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

caretta

Alıntı yapılan: caretta - 08 Şubat, 2021, 18:39:06
2021 telifleri bağlandıysa bu yılki olası fumetti yayınları nasıl olacak?Aylık Teks
bu ay var mı?Bilgi verirseniz seviniriz...
Alıntı yaptığım sorumu güncel olarak tekrarlıyorum.Mart ayı çıktı.
Artık Nisan ayı itibarıyla konuşmamız daha uygun.Darılmayın,canınız
sıkılmasın ama Oğlak Yayınları döneminde Ocak-Şubat aylarında Teks
yayınlarına ara verilir;telifler bağlanır ve mart ayında Ocak-Şubat-Mart
sayıları çıkardı.Bu döviz patlaması,covid 19,Ramazan ayı önlemleri,kısmi
kapanma v.s.aklıma bir sürü olumsuz senaryo getiriyor.Kısa bir açıklama
yapmanız önümüzü görmemizi sağlayacak.

DAMPYR

Alıntı yapılan: caretta - 30 Mart, 2021, 17:25:02
Alıntı yaptığım sorumu güncel olarak tekrarlıyorum.Mart ayı çıktı.
Artık Nisan ayı itibarıyla konuşmamız daha uygun.Darılmayın,canınız
sıkılmasın ama Oğlak Yayınları döneminde Ocak-Şubat aylarında Teks
yayınlarına ara verilir;telifler bağlanır ve mart ayında Ocak-Şubat-Mart
sayıları çıkardı.Bu döviz patlaması,covid 19,Ramazan ayı önlemleri,kısmi
kapanma v.s.aklıma bir sürü olumsuz senaryo getiriyor.Kısa bir açıklama
yapmanız önümüzü görmemizi sağlayacak.
Julia ve Dampyr in İkinci 6 aya kaldığını biliyorumda Teks Ve Zagor için ne düşünüyorlar onu bilmiyorum.Malum baksanıza onların bile satış rakamları Düşmüş istenen rakamlarda değilmiş.

sultanhisar