Çizgi Düşler'den taze haberler

Başlatan HacıGeraltEmmi, 14 Eylül, 2012, 23:52:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

altay1944

Ki sanırım artık herkeste biliyor 3 sayının birleştiği kalın ,ortada cilt kapağı olan bir format ile yayınlanacaktır.( mı acaba)Bir yandan seviniyor bir yandan da üzülüyorum.Bu kadar serinin altından nasıl kalkacaklar diye.Ya bazı serilerden çekilirlerse endişesi de yok değil hani.Ve yayına az satılıyor diye mazeretle juliamdan başlarlar diye.

İzlediğim seriler çoğalıyor.İlker bey artık net bir periyot oluşturmanın zamanı geldi de geçiyor bile.Hangi yayın ne zaman çıktı,çıkacak kafalar karışıyor..bilesiniz.
Sevgi   &   saygıyla
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

rumar80

İlker engel tanımadan ilerliyor. Allah bizim ceplerimize para nasip etsin.  ;)

hennessy

Çizgi düşlerle yaptığım ropırtaj yakında burda olacak arkadaşlar merak ettiğiniz sorularıda sordum
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Alıntı yapılan: designer73 - 01 Nisan, 2013, 11:47:33
ÇROP da müjdelenmiş; Shangai Devil baskıdaymış :o

2 ay önce ilgilenmiyorum demişti.   ???

Çok ilginç, bizi muhattap almayabilirler ama en azından sorunca doğru bilgi versinler.

yunusmeyra

Alıntı yapılan: rumar80 - 01 Nisan, 2013, 13:31:14
  İlker engel tanımadan ilerliyor. Allah bizim ceplerimize para nasip etsin.  ;)
AMİİİİN  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Mister NO

Çizgi Düşler aynı anda bir çok seriye el attı. Biz okuyucular önceki tecrübelerimiz ile kaygılanıyoruz. Çok da doğal böyle olması.

Uzun soluklu seriler için bu risk elbette var. 174 sayı çıkan Julia, 261 sayı çıkan Nathan Never vb.

Ancak şu halleri ile 3-5 dobişko ciltte tamamlanabilecek seriler için ben iyimserim. (Shangai Devil 17 sayı, Saguaro ise 10 sayı yayınlandı.)

Yine de dost tavsiyesi, seriler belli bir yayın aralığında çıktığı takdirde okuyucu tarafından takip edilecek satın alınacaktır. Belirli periyotlarda yayınlanmayan

seriler okuyucunun güvenini sarsmakta ve genellikle de seriyi satın almayı bırakması ile sonuçlanmaktadır.

İlker arkadaşımız eminim bir yayın periyotu tasarlamıştır. Bunu okuyucularla paylaşması yerinde bir davranış olacaktır.

DAMPYR

Alıntı yapılan: altay1944 - 01 Nisan, 2013, 13:23:30
Ki sanırım artık herkeste biliyor 3 sayının birleştiği kalın ,ortada cilt kapağı olan bir format ile yayınlanacaktır.( mı acaba)Bir yandan seviniyor bir yandan da üzülüyorum.Bu kadar serinin altından nasıl kalkacaklar diye.Ya bazı serilerden çekilirlerse endişesi de yok değil hani.Ve yayına az satılıyor diye mazeretle juliamdan başlarlar diye.

İzlediğim seriler çoğalıyor.İlker bey artık net bir periyot oluşturmanın zamanı geldi de geçiyor bile.Hangi yayın ne zaman çıktı,çıkacak kafalar karışıyor..bilesiniz.
Sevgi   &   saygıyla
Merak etme Altay Julia iyi satıyormuş.o çok basılan serilerden ama Brendon yada Nathan az basılanlardan.Nathanda son zamanlarda satmaya başladı sanırım.Brendon yeni yeni değeri anlaşılıyor.ama yeni çıkan kitaplarda durum ne işte o değişebilir... ::) ??? :D

kalidor

Nathan çok çıktı son 3 ayda. Aylık serisi, özel serisi ve almanaklar derken tam bir bombardımana uğradık. Üst üste okuyunca sıkabiliyor.
Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Alıntı yapılan: kalidor - 01 Nisan, 2013, 22:52:09
Nathan çok çıktı son 3 ayda. Aylık serisi, özel serisi ve almanaklar derken tam bir bombardımana uğradık. Üst üste okuyunca sıkabiliyor.

Aynı fikirdeyim, her biri 3 maceralı kitaplar italyada aylık çıktıklarını hesaplarsak 3 aylık malzemeyi bir seferde basmış oluyorlar. Son 3 aydır ortalama 2 şer kitap dersek bir ayda 5-6 macera birden okuyucuyu sıkabilir.
Bunun yerine Thorgal, Brendon Lilith, Zone X, Saguaro, Shangai Devil gibi yayınlar ile aylık değişimli olarak, Nathanları düzenli bir yayın periodu ile aylık veya iki aylık periotlar ile çıkarırsa okuyucu hem daha rahat satın alır hemde daha keyifle okur.
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Ayda dört adet Tex ve Zagor'un olduğunu da hatırlatırım. Hala yeni sayı sorulabiliyorsa Nathan'dan da fark yok bence. Ayrıca Nathan çok geride ne kadar çıkarsa okurum.

altay1944

sıkıntı az basmak çok basmak değil yayın periyodunu oturtabilmek yoksa kafama göre basarım olayı sorun oluşturuyor.Çıksa bir yetkili periyodu bildirse.Bu arada nathanlara laf yok .Hergün bassınlar alırım.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

darkwood

Çizgi düşler'den son haberler, Brendon 9 ve Dampyr Maxi 3 bir hafta içinde satışa çıkması bekleniyor. Bu ay sonuna kadar toplam 8 adet kitap çıkarmayı planladıklarını öğrendim, bu kitapların içinde 3 adet Nathan Never ve Kull da var.
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Bir kez daha yok artık diyorum.

Gambit

Alıntı yapılan: darkwood - 16 Nisan, 2013, 20:47:40
Çizgi düşler'den son haberler, Brendon 9 ve Dampyr Maxi 3 bir hafta içinde satışa çıkması bekleniyor. Bu ay sonuna kadar toplam 8 adet kitap çıkarmayı planladıklarını öğrendim, bu kitapların içinde 3 adet Nathan Never ve Kull da var.

Demirbas in 1 yilda cikardigini 1 ayda cikariyor ama,

ayip ediyor, cok oluyor artik cizgili dusler de  ::)

DAMPYR

Alıntı yapılan: darkwood - 16 Nisan, 2013, 20:47:40
Süper bi haber büyüksün Çizgi Düşler.... 8) 8) 8)