Çizgi Düşler'den taze haberler

Başlatan HacıGeraltEmmi, 14 Eylül, 2012, 23:52:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Altay Dediğim çıktı Tahmin ettiğim gibi bu ay Brendon 9 çıkıyor,Julia'da gelecek aya iğişallah.... :D :) ;)

ercoktay

Arkadaşlar biraz yavaş çıkarın yaw. Yetişemiyoruz. Okuyacak çooook kitap birikti. Maddi olarak da bu kadar kitap zorlar adamı. Artık peyder pey alacağız. Bir ayda 8 kitap nedir yaw.

altay1944

Bu ay sonuna kadar 9 kitap harika haber ...Eh birde ilyas yetişirse bu hıza yandı keten helva.Ama ben gene ısrarcıyım.Biri çıkıpta demiyorki şu yayın şu tarihte çıkacak diye.Ah gözünü sevdiğim lal.Adamlar tıkır tıkır her ayın 15 !inde basıyor serilerini.Neyse İlker bey yeni bir yayıncı diyelim zamanla bu eksikliği görecektir.
sevgi & saygıyla
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

HacıGeraltEmmi

darkwood

Brendon 9 ve Dampyr 3 ten sonra; şimdi sırada Kull 2, Nathan Never ve Bulutların Üstünde (Grand Duc çizerinden) var.
Bir hafta içinde bunlarıda bekliyoruz.
İlker'in yayın programına şöyle bir göz attım, ortalama her ay 5 adet yayın çıkarmayı planlıyorlar.
Umarım planları tutar ve bu güzel yayınlar devam eder.  ;)  ::)  8)
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Aman Nazar değmesin Özer Sahaf çok iyi gidiyor.Hep böyle düzenli yayın çıkarması dileğiyle... 8) 8) 8)

altay1944

Alıntı yapılan: darkwood - 23 Nisan, 2013, 00:20:11
Brendon 9 ve Dampyr 3 ten sonra; şimdi sırada Kull 2, Nathan Never ve Bulutların Üstünde (Grand Duc çizerinden) var.
Bir hafta içinde bunlarıda bekliyoruz.
İlker'in yayın programına şöyle bir göz attım, ortalama her ay 5 adet yayın çıkarmayı planlıyorlar.
Umarım planları tutar ve bu güzel yayınlar devam eder.  ;)  ::)  8)
Sevgili adaşım ilkerim yayın programı devlet sırrı değil ise bizimde şöyle bir göz atmamız olası mı?Kendimizi ona göre ayarlamak açısından iyi olurdu...
Yarabbi bildir de

Hz. Mevlânâ

darkwood

Bugün uğradığım Çizgi Düşlerden taze aldığım haber, Çizgi düşlerden beklenen Kull 2 ve Bulutların Üstünde kitaplarının matbaadan teslimi ile birlikte yarın satışa çıkması bekleniyor.
Darkwood Sakinleri..

altay1944

Sevgili adaşım taze haber için teşekkür ama beni asıl ilgilendiren haber, kuzgun'un ne zaman taze haber olacağı.Yayıncılığa soyunma zamanı gelmedi mi?
sevgi   &   saygıyla
Yarabbi bildir de

Hz. Mevlânâ

DAMPYR

Arkadaşlar bügün Özer Sahafa telefon ettim.Julia'yı sordum.Julia 3 ,Salı günü Matbadan çıkıp Çizgi düşlere teslim edilecekmiş.Yani sanırım hafta sonuna doğru Kadıköyde diğer satış noktalarında olur.Bu habere çok sevindim... 8) :D ;)

hanac

Alıntı yapılan: Gölge Adam - 25 Mayıs, 2013, 20:45:52
Arkadaşlar bügün Özer Sahafa telefon ettim.Julia'yı sordum.Julia 3 ,Salı günü Matbadan çıkıp Çizgi düşlere teslim edilecekmiş.Yani sanırım hafta sonuna doğru Kadıköyde diğer satış noktalarında olur.Bu habere çok sevindim... 8) :D ;)

Yahya'cığım bu güzel haber için teşekkürler.

Araştırmacı gazetecilik böyle olur işte.  :)

altay1944

Teşekkürler Yahya bey .julia dışında başka duyum yok öyleyse.İlker bey genelde tek basım yapmaz ardı ardına birkaç kitap daha olmalı...
Yarabbi bildir de

Hz. Mevlânâ

DAMPYR

Alıntı yapılan: altay1944 - 26 Mayıs, 2013, 09:57:46
Teşekkürler Yahya bey .julia dışında başka duyum yok öyleyse.İlker bey genelde tek basım yapmaz ardı ardına birkaç kitap daha olmalı...
Belki başka kitaplarda vardır Altay. ben sadece Julia hakkında bilgi sordum... :D ??? ;)

hennessy

Bulutların Üstünde'nin iki ciltini bitirdim. İki arkadaşın arasındaki rekabeti anlatan bir hikaye. İlk cilt sivil hayatta ikinci cilt ise savaşta. Konu fena değil ama Romain Hugault'un uçak çizimlerini beğenmemek elde değil ikinci ciltteki savaş sahneleri güzeldi. Tabi bu kitaptaki çizimler daha sade ama güzel. Son görevi okuyacağım şimdide.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Son uçuş da bitti. Üç kitap arasında en sevdiğim bu oldu hem çizgileri hem kısa hikayeleri ile. İkinci dünya savaşına katılmış pilotların gözü ve hikayeleri ile bu acımasız savaş anlatılmış. Başlarken bir kamizake pilotunun indihar saldırısına gitmeden önce çocuğuna yazdığı mektuptan çok etkilendiğini anlatıyor Romain HUGAULT.Güzel kısa hikayeler sizleri bekliyor
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları