Çizgi Düşler'den taze haberler

Başlatan HacıGeraltEmmi, 14 Eylül, 2012, 23:52:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Bugün Özer sahaf'a uğradım bir aksilik olmazsa, bir hafta içinde Brendon 10 ve yanında bir kitap daha geliyormuş.  8)
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Alıntı yapılan: darkwood - 27 Haziran, 2013, 00:35:30
Bugün Özer sahaf'a uğradım bir aksilik olmazsa, bir hafta içinde Brendon 10 ve yanında bir kitap daha geliyormuş.  8)
Çizgi Düşler söz verdiği gibi Brendonla Juliayı dönüşümlü basmaya devam ediyor.Yayıncılık böyle olur.... 8) 8) 8)

DAMPYR

Öbür kitap Dampyr Maxi olabilir.bu arada Lilithden bir haber varmı.çıkma tarihi bellimi.. ??? ::) :D

darkwood

Brendon 10 ve Başka yerden hikayeler bugün çıktı bile, düzenli ve yeni yayınlar için Çizgi düşlere ve 3 gün önceden bu güzel haberleri veren Altın madalyon'a tesekkürler.  :o  ;)  :)  8)  ::)
Darkwood Sakinleri..

altay1944

brendon ve yanında bir kitap dedin 3 kitap geldi sevgili adaşım.Yeniler gibi konuları önceden haber veren altın madalyon'a teşekkürler.3 değil 5 olsa genede makbuldür.
sevgi   &   saygıyla
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

DAMPYR

Çizgi Düşlere istikrarlı yayınları için teşekkür ediyoruz.Aynen böyle devam etmesini istiyoruz... 8) 8) 8)

darkwood

Çizgi Düşler'den aldığım son haberleri taze taze paylaşayım arkadaşlar ile;
Shanghai Devil, Julia, Saguaro ve Nathan özel albümün hafta sonuna kadar satışa çıkacağı, Lilith 2 nin ise sonraki haftaya yetiştirilmeye çalışılacağı bana gelen taze bilgiler içerisinde...  ;)

Özellikle ülkemizde ilk kez yayınlanacak olan  Shanghai Devil i merakla bekliyorum.

Darkwood Sakinleri..

NIC

Alıntı yapılan: darkwood - 25 Temmuz, 2013, 11:51:46

Özellikle ülkemizde ilk kez yayınlanacak olan  Shanghai Devil i merakla bekliyorum.

Bende özellikle bu serinin çıkmasını çok istiyordum,bütçe geyiğine girmeden hayırlı olsun diyorum,inşallah beklentileri karşılar

rumar80

Haydi hayırlısı. Alınacak dört kitap daha. Lilith'i de sevenlerine bırakıyorum.

altay1944

Teşekkürler adaşım...Birde ilhan dan sevindirici haber versen ne güzel olurdu şu mübarek ayda.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

darkwood

Alıntı yapılan: altay1944 - 25 Temmuz, 2013, 13:32:40
Teşekkürler adaşım...Birde ilhan dan sevindirici haber versen ne güzel olurdu şu mübarek ayda.

İlhan ı en son gördüğümde Tüyap kitap fuarına yetiştirmek istediği kitaplar olduğundan bahsetmişti.
Umarım bu kitapların yetiştiğini görürüz.
Darkwood Sakinleri..

s.b

Shanghai Devil'i mutlaka almak lazım. Saguaro 1. sayısında beni pek memnun edememişti ama 2. sayısını da alacağım.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Mister NO

Benim de merakla beklediğim bir seri idi.

Çıksın ilk fırsatta alacağım.  :)

DAMPYR

Bu hafta sonu piyasaya gene epey kitap yağacak desenize.... 8) :D :)

darkwood

Çizgi Düşler sözünü tuttu ve 4 kitabı birden bugün yayınladı, yavaş yavaş yayın periotlarıda düzene oturmaya başladı.
Bu güzel yayınlar için kendilerine teşekkür ediyor, hayırlı kazançlar diliyor ve yayınların düzenli olarak devamını bekliyoruz.

Sıra geldi Lilith 2 ve Zona X 2 ye...
Darkwood Sakinleri..