Ejderha Dövmeli Kiz

Başlatan emre ozdamarlar, 11 Ekim, 2012, 14:04:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

41 ülkede rekor satış yapan kitaplarının başarısını göremeden 50 yaşında hayata veda eden İsveçli gazeteci Stieg Larssonun zihne kazınacak sahneler, çarpıcı ve canlı karakterler, okurları adeta yerlerine çivileyecek sürükleyici bir kurgu ile her sayfasını ağır ağır ve dokuyarak yazdığı Millennium serisinin ilk kitabı Ejderha Dövmeli Kızı okuduktan sonra, Gefle Dagblad gibi bundan daha iyisi yapılamaz diyebilirsiniz. Ama bu erken bir karar olabilir. Son sözü söylemeden ikincisini beklemenizi tavsiye ederiz.

Pegasus yayınlarından çıkan serinin yakında çizgi romanıda Pegasus yayıncılık tarafından çıkacak.

3 Kitabın anlaşması yapılmış,hazırlık aşamasında Eylül ayında yayınlamayı düşünüyorlar.

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

HacıGeraltEmmi

Fransız versiyonu mu, yoksa Amerikan mı?

tommikser

Harun Ça

İnşallah Fransız versiyonudur, gerçi Vertigo'nun çıkardığıda güzel önemli olan Türkçeye kazandırılması.

BAHADIR

Fransız versiyonunun daha ilk sayısı çıktı diye biliyorum...Eğer Amerikan versiyonu varsa o basılacaktır ki...Hayırlı olsun diyelim...

omega red

burda dc yayınlarını basmanın bu kadar zor olduğunu tartışırken vertigo versiyonunu basmaları enteresan...

emre ozdamarlar

Fransa'da haftaya ilk kitap yayinlaniyor.

Yeni bir fragman:
http://www.youtube.com/watch?v=lplRg7bqP8E

altay1944

Çizimler göz dolduruyor.Frankofonların pekte tutmadığı ülkemde şansı ne olur acaba...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ