Death of The Family

Başlatan rumar80, 02 Aralık, 2012, 11:24:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Scott Snyder ve Greg Capullo ikilisi yenir maceraya başladılar. İlk sayı Batman 14 ile başladı. Joker Gotham'a geri döndü. Hem de dönüş. Batman ile daha önce yaşadğı maceraları tekrarlıyor ve ölü sayısı her an artıyor. Amaç: Batman'i "yumuşattığına" inandığı yakınlarını temizlemek.
   Merakla devamını bekliyorum.

hennessy

Not:Yanlış bilmiyorsam 13.sayı ile başlıyor Umar abi..
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Doğrudur Murat. Yanlış yazmışım.

emre ozdamarlar

Greg Capullo'nun cizimlerini deviantart'dan takip ediyorum, cok iyi sayfalar ciziyor kendisi, zaten basarili adam, batman cok yakisiyor eline.

rumar80

Snyder'a da hastayım. Court of Owls sonrası yazdığı çizgi romanları toparlıyorum. Şu aralar American Vampire'a başladım bile.
  Joker'in "yeni" yüzü de inanılmaz tehdit edici. Bence de helal olsun Capullo

rumar80

hennessy

Harika bir çizim Joker manyak olmuş Batman istiyoruzda bunu yayınlamıştım.Capullo bende yakından izliyorum bu serinin HC si çıktığında alacağım Batman New 52 2 ciltinde olacak

hennessy

hennessy

hennessy

Detective Comics #01 ve Batgirl #13 okudum kısa öz bu hikaye kesinlikle okunur.Joker bildiğimizden dahada delidir.Batman bu sefer gene dişli bir rakibe kavuşmuştur.Batgirl işin içine karışmıştır.BATMAN İSTİYORUZ.............

aslında hikaye detective comics 01 ile başlıyor bu arada sonra batgirl 13 ile devam eidyor

hennessy

İşler iyice karışmaya başladı Joker tüm batman yardımcılarını öldürmek ile tehtid ediyor.Tüm ekip Batman inanmasada Joker'in gizli kimliklerini bildiğinden şüpheleniyor.Joker bu karakterlere en yakın kişileri öldürüyor.Hikaye benim adıma güzel gidiyor.Nightwing New 52 altarnatif arayanlara tavsiye edilir

hennessy

Konuyu hakketten keyif ile okumaya devam ediyorum. Joker tüm bat ailesi ile oynuyor. Şimdi Batgirl ile uğraşmaya başladı aşkın gözü kör olsun :)

Not : Joker Batgirl'ün annesini bir sandalyeye bağlamıştır. Sandalyenin altında beş kiloluk patlayıcı bağlıdır. İstersen evlenme..........

hennessy

Düğünden sonra böylemi oluyor aşklar :)

s.b

Abi el oğlu bu. Dediğini yapmazsan o da böyle yapar.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hennessy

Alıntı yapılan: s.b - 10 Mart, 2013, 00:17:12
Abi el oğlu bu. Dediğini yapmazsan o da böyle yapar.

Günün sözü Sami baba'dan geldi........