Death of The Family

Başlatan rumar80, 02 Aralık, 2012, 11:24:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

New 52 - Batman and Robin #16

Batman ve oğlu Robin Joker sayesinde bir birine giriyor son adımlar atılıyor. Joker neyin peşinde.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Gambit

vay be helal DC ye valla

20 sayi bile dogru durust cikaramadan zictilar yine serinin icine

hennessy

Alıntı yapılan: Gambit - 13 Mart, 2013, 23:15:55
vay be helal DC ye valla

20 sayi bile dogru durust cikaramadan zictilar yine serinin icine

Katılamayacağım tersine çok iyi gidiyorlar

rumar80

Burada dövüşenlerden biri Robin ama bildiğim kadarı ile diğeri Batman değil.

Gambit

Alıntı yapılan: hennessy - 13 Mart, 2013, 23:27:01
Katılamayacağım tersine çok iyi gidiyorlar

oncelikle seni severim Hennesycigim bilirsin ama ikimizin zevklerinin ayri oldugunu da bilirsin :) o yuzden senin cok iyine temkinle yaklasiyorum artik :)

bunun disinda cok iyi de gitse bir dizi, henuz zaten yeni sifirlanmis ve okuyucularin ilgisini yeniden toplamisken, bu kadar radikal degisiklikler yapmaya ne gerek var bilemiyorum.  Seri baslar baslamaz "death of the family" oldu, niye ki ???

rumar80

Death In The Family'nin sonunda ölen kimse yok bildiğim kadarı ile (daha son sayıyı okumadım), ama Batman ailesinden bir GERÇEKTEN ölüyor.

SPOİLER

DC bunu yazar Grant Morrison'ın kendi iradesine bağlıyor. Morrison tüm bu olaylar öncesinde Batman'i yazmaya başladığında Damian Wayne karakterini yaratır. Damian Bruce'un Talia'dan oğlu. Bruce öldü sanıldığı dönemde Batman olan Dick Grayson'ın yanında Robin olarak çalıştı. Bruce dönünce de bu görevine devam etti. New 52 öncesi başlattığı Batman Incorporaterd ve Robin konularını New 52'de tekrar başlayan ve kendisinin yazdığı tek Batman serisi olan Batman Incorporated da toparlıyor ve 8. sayıda Damian'ı öldürüyor.
   Bir kez daha bir Robin ölünce, hele bu seferki oğlu olunca Batman ne yapacak göreceğiz. Ayrıca new 52'de Batman and Robin diyebir seri de var. Yazarı Tomasi sonraki sayılarda her bölümde Batman ailesinden birinin Bruce'un yanında olup acısını hafifletmeye çalışacağını yazmış. Bekleyip göreceğiz.

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 14 Mart, 2013, 01:28:25
   Burada dövüşenlerden biri Robin ama bildiğim kadarı ile diğeri Batman değil.

Doğrudur Umar abi.Ben tanıtım yaparken yukarda biraz ilgi çeksin diye reme atıf batman ve robin dedim.

hennessy

Alıntı yapılan: Gambit - 14 Mart, 2013, 07:54:42
oncelikle seni severim Hennesycigim bilirsin ama ikimizin zevklerinin ayri oldugunu da bilirsin :) o yuzden senin cok iyine temkinle yaklasiyorum artik :)

Death of The Family okuyormusun neyini sevmedin?

Gambit

dostum ben kitabin iceriginde, cizimlerinde, konusunda degilim

cozemedigim bir sekilde cok sansasyonel ve radikal degisiklikler ile baslamasina karsiyim zaten

ornegin: superman de lois lane vefat etmiyor 8. sayida, ya da JLA de aquaman vefat etmiyor....gibi

hennessy

Alıntı yapılan: Gambit - 14 Mart, 2013, 10:44:40

cozemedigim bir sekilde cok sansasyonel ve radikal degisiklikler ile baslamasina karsiyim zaten

ornegin: superman de lois lane vefat etmiyor 8. sayida, ya da JLA de aquaman vefat etmiyor....gibi

Bende değilim bro. radikal degisiklikler iyi yazılıp çizildiyse keyifli oluyor.

rumar80

Alıntı yapılan: Gambit - 14 Mart, 2013, 10:44:40

Ben asıl Age of Ultron ile değişim bekliyorum