Güngezgini ( Daytripper ) - Çizgi Düşler

Başlatan rumar80, 15 Aralık, 2012, 20:31:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nicholaihel

Kapakları göremedim sosyal medya hesaplarında çizgi düşlerin :(

Bende bu eserin türkçe hc İngilizce hc türkçe normal kapak versiyonları var ama iyi kapak yine de kafamı karıştırabilir :)

nicholaihel

Geçen bir YouTube videosunda bir okur (ortada kitap da yokken gıyaben) varyant kapak baskıların kuşe kağıda basıldığına dair bir iddia duydum. Böyle bir durumu bilen, kitabı gören veya alan var mi içimizde? İngilizce baskı dahil hep ivory idi sanki, belki yanlış anlaşılma?

memospinoz

Alıntı yapılan: nicholaihel - 23 Aralık, 2020, 23:11:53
Geçen bir YouTube videosunda bir okur (ortada kitap da yokken gıyaben) varyant kapak baskıların kuşe kağıda basıldığına dair bir iddia duydum. Böyle bir durumu bilen, kitabı gören veya alan var mi içimizde? İngilizce baskı dahil hep ivory idi sanki, belki yanlış anlaşılma?

Almadım dostum. Almak istedim ama kendimi engelledim.  ;D Yapma dedim, o parayla başka çizgi romanlar alırsın dedim, zaten sende hem TPB hem HC olarak var dedim, dedim de dedim. Ve almadım. Kuşe de olsa almam.  :P ;D

Edessa'nın sitesinde kuşe demişler:
https://www.edessakitabevi.com/gungezgini-varyant-kapak

nicholaihel

Alıntı yapılan: justanordinarygeek - 23 Aralık, 2020, 23:14:19
Almadım dostum. Almak istedim ama kendimi engelledim.  ;D Yapma dedim, o parayla başka çizgi romanlar alırsın dedim, zaten sen de hem TPB hem HC olarak var dedim, dedim de dedim. Ve almadım. Kuşe de olsa almam.  :P ;D

Tam olarak bende böyle dedim ve almadım ama kuşe konusunu merak etmedim değil  :)

cokmucomic

Belki az önce okuyup bitirmiş olmamın gazıyla çok iddialı kaçacak ama sanırım şu ana kadar okuduğum en iyi çizgi roman.