Güngezgini ( Daytripper ) - Çizgi Düşler

Başlatan rumar80, 15 Aralık, 2012, 20:31:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nicholaihel

Arka Bahçe'ye son gidişimde İngilizce hc baskıyı almamak için kendimi zor tuttum. Bayıldım. Sanırım ebat da bizdeki baskıdan farklıydı. Haydi Çizgi Düşler müjde gelsin yakında  :)

shiroyasha

Sert Kapak ;) İşte bu süper haber biran önce çıksada alsak ;)

HacıGeraltEmmi

Şömizli değil sıvama kapak yakışır. Yol yakınken yanlıştan dönünüz sayın çizgi düşler :o

nicholaihel

Alıntı yapılan: designer73 - 21 Mart, 2016, 14:44:46
Şömizli değil sıvama kapak yakışır. Yol yakınken yanlıştan dönünüz sayın çizgi düşler :o

Vertigo'nun orijinal ingilizce sert kapak baskısı da şömizliydi. Onun gibi olacak herhalde. Boyutları da öyle büyük olsa ne güzel olur.

Dört gözle bekliyorum  :o ;D :D

battlehammer

bir kitabın en rahatsız edici sunum biçimi olan şömiz içermezse şüphesiz alırım.

Nightrain

İlk çıktığında almıştım ama sert kapak versiyonunu da almak şart oldu.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Tarkan Kurt

HC çıkarsa mutlaka alırım. Top 10 listemde ilk 3 te.

ercoktay

Sonunda :) Hediye almak istediklerim var :) Bir de sert kapağı kendime de alırım :)

Uçma sanatının da yeni baskısı çıksa ne güzel olacak.

hanac

seastar1000

Ben dün aldım sert kapaklı koleksiyon baskısını artık bir kez daha okumak lazım yeni kitaptan

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

maeglin

Bugün bitirdim. Çok yönlü değerlendirmek lazım aslında ama bende yarattığı etki dönüp aynaya bakmak oldu. Yani, babamla hiç konuşmadığım birkaç yılı düşündüm, ailemle geçirebileceğim iyi vakitlere sahip olduğum üniversite dönemini düşündüm, şu an yaptığım işi gerçekten isteyip istemediğimi düşündüm. Buradaki diğer arkadaşlar kadar geniş bir havuza sahip değilim bu tür eserler konusunda. O yüzden benim açımdan Güngezgini bıraktığı etkiyle başyapıt. Çok sevdim ve yine çok sevdiğim birkaç insana hediye etmek üzere yeniden sipariş geçtim.

Bu arada bu ikinci hamur olarak nitelendirilen baskıları sanırım daha çok seviyorum. Tek sıkıntım kokuydu, onuda iki gün havalandırınca atlattım :) İyi ki kazandırılmış dilimize güngezgini. Bu tadı verebilecek önerileri olan var ise duymak isterim.