Nathan Never Özel Albüm cilt 01 Büyülü Dükkan raflarında sizleri bekliyor.

Başlatan Büyülü Rüzgar, 09 Ocak, 2013, 16:50:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Crom! Ölüleri Say...

yalcinerol345

Artık HC cilt çıkmayacağı kesin mi?Çıkmayacaksa boşuna beklemeyip yeni sayılara saldırmak lazım.

hennessy

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 10 Ocak, 2013, 13:42:47
Artık HC cilt çıkmayacağı kesin mi?Çıkmayacaksa boşuna beklemeyip yeni sayılara saldırmak lazım.

Kesin ama özel seri için çıkarmı bilmem ama mormal seri için çıkmayacak ondan 5.ve 6.ciltleri aldım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Alıntı yapılan: alan ford - 10 Ocak, 2013, 12:24:46
  Dev Albüm'ü oğlak bırakmaz , yayınlamaz da öyle süründürür bizi yıllardır >:(

Doğum günümüzde İlker 8. dev albümün telifini aldığını söylemişti. Bu nedenle bu dev albüm olabilir.

DAMPYR

Alıntı yapılan: rumar80 - 10 Ocak, 2013, 15:46:40
  Doğum günümüzde İlker 8. dev albümün telifini aldığını söylemişti. Bu nedenle bu dev albüm olabilir.
Bende öyle tahmin etmiştim... ::) :D :)

mutarad

Alıntı yapılan: hennessy - 10 Ocak, 2013, 14:26:58
Kesin ama özel seri için çıkarmı bilmem ama mormal seri için çıkmayacak ondan 5.ve 6.ciltleri aldım
İlker Bey bu pazar günü bana "HC5 haftaya çıkacak. HC6'yı ise nasıl hallederiz, bakacağız. Ama HC6'yi yaptırmaya çalışıyorum" demişti. Acelesi olmayannormal cilt almayıp biraz daha beklerse, belkide HC'lere kavuşabilir...
İnsan için, diğer insanlar yollarına serilmiş irili ufaklı taşlardır. Çoğunun farkına ancak çarptığımızda varırız. Taşları biriktiren koca bir bina diker ölene kadar... Taşları atan ise ölür kalır, taşları bitirene kadar...

rumar80

Nathan olsun Nathan olsun Nathan olsun.
  Benim için hard cover olmasa da olur.